Místo chuti k jídlu nechutenství a zvracení, 1. trimestr

miska120114
24. únor 2014

Ahoj holky, jsem tu nová, stránky mi doporučila kamarádka. Chtěla jsem se zeptat máte některá zkušenost že jste nejdřive ,, snědli všechno co jste viděli" a pak najednou začli zvracet a dostavilo se nechutenství? 😒 děkuju za odpovědí jsem z toho trochu nesvá

rosslerova
24. únor 2014

já jsem u prvního mimča pořád zvracela a chutě jsem neměla vadilo mi všechno to se zpravilo až nekdy kolem 18t

renatka16
24. únor 2014

taky jsem dost zvracela a měla nechuť k jídlu, bohužel nic nepomohlo,jen jsem to musela přetrpět.. přešlo to okolo 16tt, přeji ať je brzo lépe 🙂

lusaju
24. únor 2014

ahoj, jsme na tom úplně stejně. Nejdříve žravá, 2 kg nahoře a teď nemůžu nic jíst. Po dvou dnech zvracení a bez jediného sousta jsme jeli na pohotovost. Torecan mi naštěstí zabral, takže nezvracím a jím aspoň vývar. Utěšuju se, že nevolnosti svědčí o tom, že je miminko v pořádku, což mi také potvrdila doktorka 🙂 vydrž, trpí nás teď víc..

ssassi
24. únor 2014

já jsem už pátý den po otěhotnění věděla, že se to povedlo, protože se mi začalo navalovat. zvracet jsem začala týden na to. prozvracela jsem se vesele až do špitálu na kapačky. přešlo to dvaceti týdnech, 18 kilo dole. ale co jsem nesnědla předtím, vrchovatě jsem dohnala třetí trimestr. každé těhotenství je jiné, hlavně žádné stresy :o)

jaanicka
25. únor 2014

já zatim nezvracím, ale trochu čekám, že to ještě přijde. Minulý týden mi bylo ještě celkem dobře - žaludek na vodě, ale jedla jsem celkem normálně. Zato od včerejška nechutenství, celý den se to všechno v žaludku motá a nic nepomáhá. Dneska pokračuju v bleděmodrém, že už ani nepoznám, i kdybych náhodou měla hlad. Tak pojídám suchary a piju čaj a doufám, že to brzo přejde.

presticanda
26. únor 2014

Ahoj. To je nás víc neboj. Při dceři jsem se rozvracet k minus 9kg. Naštěstí torekan zabral. Ale bylo mi zle do 15.tt . Teď při druhém tehu je to to samé s zhoršuje se to jako s malou. Jsem teprv v 7.tt.Slyšela jsem že jsou nějaká homeopatika proti nevolnostem. Nemáte stim nektera zkusenost? Děkuju

halbar
28. únor 2014

Ahoj, já jsem si v lékárně koupila homeopatika Cocculline a celkem zabírají... Rozhodně lepší než zázvorová lízátka, která jsou k ničemu, nebo aspoň na mně nefungují...

karlik123
14. bře 2014

mám nevolnosti od 6tt byla jsem až na kapačkách, ted mám doma Torecan a docela zabírá ted už mi je hodně zle tak jednou v týdnu. Ale mám dotaz nemůžu pomalu nic vypít, voda mi je do žaludku těžká a po čajích mám v puse strašně kyselo no prostě jak v polepšovně, nevíte co by na to zabralo nebo co jaké pití by mi ty problémy nedělalo?

elastiq
10. dub 2014

Někdy pomůže na nevolnosti kyselina listová. Nebo si zajděte do lékárny pro lízátka 🙂 Určitě není těhotenství o tom, že máte chutě, je to individuální.

bielamacka
10. dub 2014

hm, já teda zatím "žeru" na co se podívám, protože to, co provozuju, se prostým jedením nazvat nedá 😀 zvracení nikde.... jenom mi všechno děsně smrdí.... štěstí, že se mi z toho nenavaluje....

aaggyy
15. dub 2014

Ahoj, taky pěkně trpím..zvracím od 6tt každý den, ale jenom jednou, max dvakrát. Víc mně trápí to, že na nic nemám chuť něco sníst je opravdu nadlidský výkon..a taky jde váha dolů, při původní váze 55 kg a 173 cm tam ale moc velká rezerva není, tak doufám, že se to brzy spraví ☹

linduska78
23. dub 2014

ahoj holky, ja zvracela az do 6. mesice, z toho do 18. tydne tak 50 x denne, kapacky taky byly v repertoaru🙂 velky nechutenstvi taky, nemohla jsem nic- doporucuji zkouset a zkouset, cokoliv, neco v sobe udrzis, i kdyby to mely byt treba smazene hranolky nebo hamburger. doporucuji zkouset jist, i kdyz cllovek hodne zvraci, nevzdavat to. ja tak i pri tom utrpeni zhubla jen 4 kg a pak jsem to rychle dohnala🙂 k piti vody- taky jsem ji nemohla pit, i kdyz normalne v podstate nic jineho nepiji, ale voda je opravdu tezka. mne zabiral cerny caj, ten jediny jsem byla schopna pit ( a to ho nnormalne nepiji vubec), snazila jsem se delat si ho hodne slaby. zeleny ani ovocny caj pit neslo. zkus jeste zazvorovy. dobra zprava na zaver- cim horsi zacatek, tim pohodovejsi konec, od 7. mesice uz je to ok, 8. mesic byl super, v 9. beham jako lan, zadne bolesti ani otoky, spim jako drevo a do porodnice snad dojedu na kole🙂 doktorka mi vcera zrovna rikala, ze takhle to je naprosto bezne, ze cim hur na zacatku, tim vetsi pohoda na konci. tak se mas aspon na co tesit🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru