Musí být ženě v 1. trimestru vždycky špatně?

lasipka
6. lis 2006

Ahoj holky, jak to s vami bylo pocas prvnich 3.mesicu ? Vetsinou ctu, ze vam je spatne a pod, ale je tu vubec nekdo, nebo je to normalni, kdyz i v 7.t nepocituju temer zadne tehu priznaky-napr.spatne od zaludku a pod.?Mne je porad nejak fajn, akora ta unava...)

sobilka
18. únor 2009

Tak já to měla podobný jako alcatko...pořád hlad, bolely mě prsa, píchalo mě občas v břiše a místo ms jsem měla jen 2 dny takový špinění🙂) Párkrát jsem měla jakoby závrať a první 3 měsíce šílená únava....ale vyloženě špatně mi nebylo ani jsem nezvracela. Možná to bylo i tím, že jsem brala malinovu směs od jednoho bylinkáře na udržení plodu a je to myslím i proti nevolnostem - no u mě to fungovalo. Cítila jsem se fajn. Teď končím 7. měsíc, bříško roste jako z vody a těhu si užívám. Tak holky nevěšte hlavu, každýmu nemusí být špatně🙂)

lucie.krajcarova
18. únor 2009

tak já se hlásím do klubu nezvraceček 🙂 věřím, že to má genetický základ, mamce nebylo špatně ani u jednoho ze tří těhu, ségře taky ne (i když pak měla zamlklý potrat) a mě je taky dobře. zvracela jsem jen jednou a vím z čeho! pálí mě žáha, bolí mě kostrč, když víc chodím, občas "neunesu" břicho, ale jinak jsem v pohodě. ani nejsem tak unavená. únava a vynechaný menzes byl jedinou známkou těhotenství, přišla jsem na to až v 7 tt 😀

inna12
18. únor 2009

Tak mě nebylo po celý první tři měsíce nic...jen asi tři dny žaludek na vodě, jen mě bolely prsa, takže pohoda....poprvé sem se poblila v 17 tt a to z pachů, který mi začaly vadit pořádně až ted...asi jsem vyjímka, ale mě bylo předtim líp 😀 😝

samik2008
18. únor 2009

holky,tak mě bylo špatně od začátku do 5.měsíce u obou těhotenství,záchodová mísa byla v té době můj nejlepší kamarád 😝 ,tiše jsem záviděla ostatním kterým nic nebylo.

dolda
19. únor 2009

lasipka: mě je fajn od začátku,špatně mi nikdy nebylo, kdyby mi nerostlo břicho, tak ani nevím, že jsem těhu. Cítím se fajn i teď akorát mám oteklé ruce a nohy. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru