Může se těhotenská nevolnost stupňovat? I. trimestr

eluska87
8. lis 2013

Ahoj babule, chci se zeptat, je možné, že se mi ještě nevolnosti rozjedou? Upřímně řečeno nevím v kolikátém týdnu jsem ,kdyby se to bralo podle data poslední ms tak asi začátek8. tt,ale byla jsem u doktora v pondělí a ten ještě neviděl srdeční akci miminka, ale řekl mi, že jestli mám nepravidelný cyklus- a to mám, mám ho rozházený jako hadry- tak je možné , že jsem třeba v 6 tt..ale ptám se proto, že mi během dne nebývá zrovna nejlépe..někdy je to lepší jindy horší, neblinkám,ale fajn mi není je mi na blinkání..někde jsem četla, že je možné, že se to ještě pořádně rozjede..máte někdo zkušenost? Děkuji

ivular
8. lis 2013

@eluska87 Mně začaly zhruba v 7 tt a skončily zhruba v 16 tt. Nejhorší to bylo asi uprostřed tohoto intervalu 😝 Ale jak je to obvyklé, to nevím..

lucavka
8. lis 2013

U prvního syna my bylo taky jen špatně a zvracela jsem jen jednou. Teď z dvojčaty jsem zvracela jak alík. Málem jsem skončila v nemocnici na kapačkách... Pokaždé je to asi jinak. Jednou to vypadalo že už to přestane a znovu se to rozjelo. Teď už mi to nejhorší snad opravdu skončilo.

akashka
8. lis 2013

@eluska87 mě to začalo tak kolem pátého týdne a trvalo do 13tt asi nejhorší to bylo asi někdy uprostřed.. přesně jak píšeš ty, nezvracela jsem ale bylo mi strašně zle nonstop..ale brala jsem taky hodně hormonů, takže to tím mohlo být zhoršené..

datela
9. lis 2013

Me se nevolnosti stupnovaly.Nejhorší to bylo od 8. do 13.tt

majka43
9. lis 2013

Mě to začalo okolo sedmého týdne a ještě nepřestalo, ale tak tři dny je to trošku lepší, neblinkám.

eluska87
autor
9. lis 2013

tak holky díky😀D snad už nic horšího nebude..mně tohle docela stačí....ještě abych začla blinkat...

lenkalenulka
9. lis 2013

Me ustoupily nevolnosti az vcil zacinam11.tyden,

zenablazena
11. lis 2013

U prvního těhu mi začalo být špatně kolem 8-9tt a celé těhu mi bylo neskutečně zle, jen se to zmírnilo, když jsem přestala chodit do práce na 22tt. (byli tam nepříjemné pachy a kolegyně kouřili uplně všude) A nyní mám teprve 6+4tt a poslední 4 dny mi začíná být nevolno a trvá to celý den. Takže každé těhu je jiné a buď ráda, že ti zle není 😀

zunem
14. lis 2013

Taky jsem to tak měla - teda doufám, že už se ni nevrátí. :o) Nezvracela jsem a neměla jsem ranní nevolnosti. Ale celý den jsem měla žaludek na vodě a bylo mi jako na zvracení. Jediné co mi pomohlo furt něco jíst. Takže co 2 hodiny něco jím. Ovoce a zeleninu. Je fakt, že prvních 14 dní jsem ujížděla na rohlíku s máslem a buchtě 🙂 alejak jím pravidelně, tak ani ty chutě nejsou různý.

tesorina
14. lis 2013

Mě nevolnosti začaly od 6 týdne a byly celodenní. Trvalo to jen týden a ted je mě špatně od žaludku jen ráno, myslíte, že je to normální?

koudelinda
1. pro 2013

Ahoj jsem cerstva tehulka ted v 6.tt 🙂 doted mam pobolivani v podbrisku sem tam krece a bolely me prsa a taky v krizi no jako na teticku z Cerveny Lhoty 😒 Nejake vetsi nevolnosti nemam jen se citim nekdy vic unavene a nekdy se mi trochu mota hlava a taky se mi objevilo spineni Volala jsem i doktorovi ale pry se to stava a pricin muze byt nekolik. 😒
Chute se zatim extremne taky zadny neobjevuji. Jist mi chutna spis me to honi vic na sladky 😉 Naopak bych rekla ze me trochu ustoupila bolest v prsou mam je jen na dotek citlivy mate nekdo zkusenosti ze priznaky naopak treba ustupuji a pak se zas objevuji nebo jak jste na tom ? Vim , ze co kazda z nas to jiny pripad 😉 Jsem rada ze zatim neobjimam zachodovou misu ,ale mam i obavy jestli je to normalni kdyz nemam zadne extra priznaky .
Ceka me 1.UZ za tyden jsem po 2.IVF to vite obavy jsou aby bylo vse v poradku 🙂 .

ladenka
1. pro 2013

u prvního těhotenství mi bylo zle od 7tt do 14tt, zvracela jsem jen ráno, bylo mi blbě zhruba do čtvrté páté hodiny a pak už dobré, u druhého těhotenství mi bylo zle od 6tt do 16tt, a to celodenně, strašný, zvracela jsem i v noci, prostě kdykoliv během dne a vadilo mi úplně všechno, stačilo aby dcerka hlasitěji křičela, nebo vedle mě skočila na gauči a už jsem utíkala na záchod, kýbl byl můj věrný kamarád, doktor mim řekl, že kdo na to trpí, tak se mu to s každým těhotenstvím zhoršuje, takže už jen z tohoto důvodu (krom jiných) si třetí těhu opravdu odpustím 😀

jennyska
3. únor 2014

Ahoj @eluska87 @ladenka @koudelinda @tesorina @zunem @zenablazena @lenkalenulka @majka43 @datela @akashka @lucavka @ivular a ostatní těhulky 🙂

Mohly byste se podělit o své zkušenosti s Nevolnostmi do naší Wiki knihovničky Modrého Koníka, kterou si tady s maminkami společně tvoříme? 🙂

Tím, že svou zkušenost vložíte do https://www.modrykonik.cz/nevolnost/ pomůžete ostatním těhulkám, které to právě řeší a na MK hledají Vaše cenné rady, tipy, zkušenosti.
Co Vám pomohlo? Jaký měla nevolnost průběh? Co jste na vyzkoušely? atd.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru