Na začátku těhotenství mě bolí podbřišek. Je to ok?

eulalye
8. bře 2008

Ahojky holky, jsem poprvé těhotná a jsem ze všeho dost vyplesklá. Jsem na začátku těhu a pobolívá mě podbřišek jako bych měla dostat menzes. Ale jsem těhu- od doktora potvrzeno. Je to normální? Už to trvá asi týden s přestávkami. Může to být roztahující se děloha? JInak je mi pořád na zvracení, ale to je asi normál, co?

miksa
8. bře 2008

ahoj neboj je to normální mě na začátku těhu pořád bolelo bříško jako bych měla dostat menstruaci a doktorka mi řekla že je to normální tak se tím nestresuj, jsem v 17 týdnu a pořád mě pobolívá bříško tak na to nemyslím. a že je ti pořád na zvracení to je normální já jsem první tři měsíce celé prozvracela bylo mi pořád zle nemohla jsem nic dělat, jak jsem něco snědla tak to šlo hned ven, byla jsem pořád hodně unavená a ospalá, často mi bylo mdlo, tak neboj všechny tahle věci jsou naprosto normální. a co jsem těhule tak nemůžu ani používat parfémy, nebo krémy nic všechno co voní mi smrdí a bolí me s toho hlava a natahuje mě s toho, tak všechny mé oblébené přípravky jsem musela zavřít do skříně. užívej si těhotenství a zbytečně se nestresuj 🙂 🙂 🙂

panterka
8. bře 2008

ahoj eulalye, poraď se tady https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... tohle téma už tu totiž je a holky už diskutujou 😉

kjajule
8. bře 2008

ahojky jsem na tom uplne stejne brisko me boli jako bych mela dostat menzes ale jinak je vse v poradku zatim mi není vubec spatne ale boli me hrozne prsa...

eulalye
autor
8. bře 2008

to kjakule: No prsa mě zas tal nebolí, lae zase je mi špatně.Už jsi byla na uz? Já jo a mimi mělo 4 mm. Teď jsem trochu špinila po sexu, takže se ho na nějakou dobu vzdáme. Snad to nebude nic vážného. U doktora jsem s tím nebyla, protože to nebylo nijak moc, ale pokud to bude trvat radši tam zajdu.

anngie
8. bře 2008

ahoj holky, já když byla těhotná a ještě o tom nevěděla tak jsem si furt řikala že mám zpoždění a že to přijde protože mě děsně bolelo v podbřišku jak když to mám dostat. Bolesti jsem měla samozřejmě s předstávkami asi do 8.týdne, nevzpomínám si přesně, ale byla jsem děsně nafouklá a do 12.týdne mě příšerně bolely prsa, že jsem ani spát nemohla. Jak skončil 12tt tak ty prsa přestaly. Jinak nevolnosti jsem neměla, nezvracela jsem ani jednou, takže podle toho bych to já nepoznala. Hodně štěstí 🙂

kjajule
8. bře 2008

eulalye: na uz jsem nebyla uz jsem objednaná na tuhle stredu tak se moc tesim.. 🙂 Občas kdyz mě to brisko zaboli letim na zachod abych se ujistila ze nekrvacim treba i v noci... ☹

sylvka
8. bře 2008

Ahoj eulalie,mě bolelo na počátku tak 5,6 7 tt taky břicho jako bych to měla dostat.Je to normální,jak si děloha zvyká na nový objekt.A taky jsem měla vodnatý výtok.Tak neboj,vše je O.K. 🙂

lamia
8. bře 2008

eulalye listopadovky už stránku mají 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru