Nechutenství. Co vám dělalo dobře na žaludek?

karkulka1283
12. kvě 2022

Ahoj jsem v 6tt a trpím hrozným nechutenstvím. Mám hlad ale zároveň je mi že všeho zle. Je něco co Vám dělalo dobře na žaludek? Už nevím co vyzkoušet 🙄🙄🙄 zvracela jsem jen 2x ,jinak mám spíš pořád jen pocit na zvracení.

klokanka31
12. kvě 2022

@karkulka1283 Co suchý rohlík?

nikkigingerbread
12. kvě 2022

Ja jsem mela sileny odpor ke sladkemu az do konce prvniho trimestru, to mi bylo zle jen pri te myslence. Naopak jsem ujizdela na kyselem (rano voda snad s celym vymackanym citronem - ta pomahala i na nevolnost) a pak teda jedna z mala veci co jsem dokazala po ranu pozrit byly toustiky z mekace :D nic moc, ale rikala jsem si ze lepsi nez nejist nic a jeste k tomu zvracet :D celkove mi tak nejak sedly veci, ktere mi driv pomahaly pri kocovine :DD

nikkigingerbread
12. kvě 2022

a jeste teda coca cola - mela jsem ji v mrazaku v tvoritkach na led a kdyz jsem citila, ze mi neni ok, tak jsem cucala colove lediky :D

dianemash
12. kvě 2022

Já měla nechutenství a nevolnosti celé těhotenství. Já zase snesla jenom ovoce, přes zimu jelo pomelo a pak meloun 😁 měla jsem šílenou chuť na mliko, takže jsem měla každý ráno buď sklenici nebo cereálie s mlékem. A co mi teda nevadilo byla pizza, tu jsem žrala jak divá 🙄 nic moc životospráva no, ale bylo u mě vzácný mít vůbec chuť jíst

emillyhk
12. kvě 2022

Mě takhle bylo až do konce druhého trimestru 🙈 Ze začátku jsem uzobávala takové ty silné slané tyčinky, čím slanější, tím lepší. Nebo ze sladkého naopak z DM rýžový chlebík s medem. Sem tam se mi udělalo líp i po burgru nebo "číně" z fastfoodu. Po ovoci, zelenině, piškotech, apod. mi bylo blbě ještě víc. Vychlazená Cola byla super 👍 Po pár doušcích se mi ustálil žaludek natolik, že jsem byla i schopná sníst něco normálního.

emillyhk
12. kvě 2022

@emillyhk Jo a ještě vychlazené mléko, jakože hodně ledové 👍

kevi1
12. kvě 2022

Najst si nieco, co ta nebude tak drazdit a jest to. Ja som sa uspesne preblila celym tehotenstvom, nemohla som sladke, mastne, tucne, palive.. nakoniec som zistila, ze stravim ako tak salaty a cestoviny. Prvy trimester to bolo kazdy den nieco ine a vacsina aj tak isla von🤣

inssomnia
12. kvě 2022

@karkulka1283 je to peklo. Mám čerstvě dva týdny od nevolnosti pokoj, přešlo mě to v půlce 4. měsíce (u prvního taky). Slavím a užívám si každé jídlo.
Každý to má trochu jinak - já jela především na syrové zelenině a byl problém nabrat aspoň půlku kalorií, co bych měla normálně ujíst, a vypít aspoň litr tekutin. Taky jsem snesla o dost víc dopoledne, večeři jsem musela často vypustit úplně nebo letěla ven. Jez to, co ti úplně nesmrdí, a drž se. Jednou to přejde. Případné ztráty na váze nebo nevhodnou stravu zas tak moc neřeš. Pokud udržíš aspoň nějaké jídlo, bude vše OK. 🍀

lentilkah
12. kvě 2022

U syna nic, u dcery trochu pomohl Antimetil. Bylo to peklo.

jako_mala_holka
12. kvě 2022

Docela mi pomáhají homeopatika Cocculine

vikysek0987
13. kvě 2022

@karkulka1283 Malinko jablko, ale to zelené kyselé jen....Jinak za boha nic a nezbývalo než to přetrpět 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru