Nechutenství v těhotenství, máte to taky?

jjanniska
12. únor 2013

Ahoj holky jsem v 8 tt a chtěla jsem se zeptat jestli máte nechutenství v těhotenství v takové fázi kdy si na jídlo spomenete a letíte na wc.Už nevím co mám stím dělat je to šílené jenom jak to jídlo vídím nebo cítím nejhorší je pro mě hovězí,vepřové maso 😀 Mám strach jestli se těch nechutí zbavím u prvního těhotenství jsem to neměla..

tuxik
19. únor 2013

@kzuz A v jakém jsi tt? To je divný, kyselina listová by měla být samozřejmost. Já snesu jedině čaj Roibos, po ovocném mě pálí žáha a jiné hned vyhodím :( Tak ho zkus... Lízátka mi taky nepomáhají. Snáším akorát pomeranče, jabka, chleba s máslem a pak suchou stravu, tak doufám, že to brzy přejde, jinak nevím...

Holky jsou pořád normální bolesti břicha jako před/při menstruaci?

kzuz
21. únor 2013

tuxik - jsem v 10 týdnu . Zkusím ten Roiboss, ted jsem o tom četla že můžu neomezeně. Jinak ovoce se ve mně sekne a citusy vubec. Bolesti by asi neměli být. Mně občas večer tlačí podbříško, ale to jenom když mám těžký den, když se namáhám.

lucinecka12
25. únor 2013

Ahoj,nechutenství mám od samého začátku. Jsem teď v 11tt a pořád to přetrvává. Zvracela jsem jen jednou,vždy se mi ten pocit na zvracení podařil rozdýchat. Jídlo do sebe dostanu,jím více než před těhotenstvím,ale podle chutí 🙂 Jediné,co do sebe nedostanu, je pití. Už nevím,co pít,čistá voda mi v žaludku nevydrží,už jsem přepitá i čajů,džusů, atd. Místo,abych vypila tak 3l denně do sebe za ten den dostanu max. 1l a to jsem ráda.

lucinecka12
25. únor 2013

Jinak mi je teda špatně během celého dne, někdy di připadám,jako by mi balvan ležel na žaludku.

lucinecka12
25. únor 2013

@ladus89 tak i já mám obdobný termín a to 15.9. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru