Nechutenství ve 37. týdnu těhotenství

jitulinecek29
14. pro 2018

Ahoj mamiky. Jsem cca ve 37tydnu tehotenstvi a chci se zeptat zda je normalni ze jsem od vcerejska zacala zvracet a trpim nechutenstvi nemam na nic chut a zaclo se mi i spatne dychat. Je to moje druhe dite co cekam,ale u prvniho tehu tohle neznam. A uz je to i nejaka doba co jsem byla prvne tehotna. Prosim poradte mam se zacit bat? Nebo je to normalno stav? Dekuji zaodpovedi.

gruyerre
14. pro 2018

@jitulinecek29 může to být normální, mohla jsi něco sníst, co ti nesedlo, chytnout virózu,... ale pokud se ti neco nezdá, tak radši na kontrolu, ať něco nepodceníš.
Nemáš vysoký tlak? (poznala bys to kdyžtak? nebo máš tlakoměr?) nejsi oteklá? Pohyby cítíš normálně?

jitulinecek29
autor
14. pro 2018

@gruyerre neprijde mi ze bych neco spatneho snedla. Mam to od vcerejsiho vecera. A dnes po obede opet mi je zle.....vyrozu nemam ted se drzim a pohyby citim krasne. Tlak nevim, ale do ted jsem nemela problem s tlakem . Nohy mi zatim nejak neotekaji a na kotrolu jdu v utery.

gruyerre
14. pro 2018

@jitulinecek29 Heleď jestli z toho máš blbý pocit, jako že asi jo, když sem píšeš, tak radši zajeď na kontrolu, určitě je to lepší, než se další 4 dny nervovat 🙂. Ať zkontrolujou mimi a hlavně ať vyloučí preeklapsii, která je opravdu nebezpečná a nevolnost a zvracení je jeden z příznaků... držím palce 🙂

codal
14. pro 2018

@jitulinecek29 je to normální, ptala jsem se na to doktora, měla jsem to same. Mimco už je velké, tlačí na žaludek, plíce, proto zvracis a špatně se ti dýchá. To spraví až porod!

jitulinecek29
autor
14. pro 2018

@codal no tak už aby to bylo za mnou ten konec je příšerný. Pokud mi bude i zítra zle vyhledám doktora. Jsem z toho docela nervózní😉ale jak píšeš Ty codal že je to normalní tak uvidíme zítra,třeba se to zlepší😉děkuji za rady maminky😉

codal
14. pro 2018

@jitulinecek29 poslední měsíc byl peklo! Já jsem vůbec necítila prsty u rukou, brnely mi ruce, pálila mě žáha, šílené mě bolela záda, nespala jsem, zvracela jsem,nic nepomáhalo. Už jen pár týdnů!!! Výdrž!❤️

journals
14. pro 2018

Zvracení může být normální, také to teď tak mám. Mluvila jsem o tom se svou dr. a ta říkala, že se to může stávat, když miminko tlačí na žaludek. Já si občas užívám těhotenské nevolnosti pěkně. Někdy je to možná i horší a rychlejší než v prvním trimestru. Naposledy mě prcek prohnal dnes ráno :-/

jitulinecek29
autor
14. pro 2018

No mohu rict ze u prvniho tehu jsem tohle nemela. Syn sel jeste o 14dni driv takze jsem nemala moznost to poznat.....ale tohole je sila. Dnes me to 2xnakoplo ale nic ze me neslo je se davim. Ale kdyz ctu od Vas ze je to normlani tak uvidime dalsi dny. Ale v utery to doktorovi oznamim co me trapi. Na zacatku jsem prozvracela 3 mesice a ted ke konci budu taky?😧 No potes koste. Uz at je vse za mnou....Vam maminky moc dekuji 😙

odula
14. pro 2018

@jitulinecek29 no u mě to bylo "normální " ale já měla nevolnosti do cca 6 měsíce a pak od 8 m. zase.... tohle co píšeš mi úplně normální nepřijde - je to dost náhlý podle toho co píšeš. jak zminila
@gruyerre - napadlo me presne, ze preeklamsie je svina. Muze to byt viroza, tech je ted plno. Ale jestli se ti brzo neuleví , jed se poradit s lékařem.

odula
14. pro 2018

@jitulinecek29 jinak jop - ze zkušenosti - nevolnosti se ke konci vrací. Neuvěřitelný 😀

barulina
15. pro 2018

Spatne muze byt cele tehu

etapa
15. pro 2018

Jsem 28tt a nevolnosti mám po celou dobu těhotenství. Dny, kdy mi bylo dobre a nezvracela jsem, ty lehce spočítám na prstech rukou 🙂 je to vyčerpávající, ale zvykla jsem si. Bývají i horší dny!!

priefi
16. pro 2018

@jitulinecek29 u starsiho syna nechutenstvi cele tehu, ted u mladsiho zvracim diky pachum i ted v 37tt 😅 jinak v Tvem pripade mrne muze tlacit na zaludek a branici, az klesne brisko, melo by se Ti o pid lepe dychat, nechutenstvi prestane asi az po porodu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru