Nemám příznaky v 5. týdnu těhotenství, je to možné?

bibianca
25. zář 2013

Ahoj holky jsem asi 4+6 a mam dojem ze nemam priznaky. O vikendu jsem citila nachlazeni ale test byl pozitivni. Zacala jsem se trochu sledovat a krom toho ze jsem na zacatku tydne trpela plynatosti, nic zvlastniho. Je to vubec mozne? Dnes si budu volat na vysledky krve, co mi vcera delali, ale bojim bojim uz jsem pocitala nebo pocitam s tehu. Dokonce dnes se mi zdalo ze to ma byt 100% kluk. Asi mi uz hrabe.

prcekverunka
25. zář 2013

Však Ti nic nemusí být tak brzo...Každá to máme jinak 🙂

monasek84
25. zář 2013

Ja nemam krome kopani a vahy zadne priznaky do ted, takze je to mozne 😉

claire90
25. zář 2013

Je brzo a i kdyby se nic neobjevilo, tak bud jedine rada... lepsi nez vecne behat zvracet, nemoct nic jist, pomalu nikam chodit, neb venku jsou ruzny pachy co muzou drazdit (me smrdel i vzduch😀 ) ... nevim proc si temer kazda mysli, ze minimalne prvni tri mesice musi byt jediny kamos zachodova misa a pozdeji prosperitu tehu kontroluji podle pribirani 😖 chce to hlavne klid, kor takhle na zacatku...

zuzamik
25. zář 2013

Vím o holkách, co neměly žádné příznaky až do nějakého 4-5 měsíce (vlastně až do doby, než to na nich začalo být vidět), tak klid 😉 Třeba mě dobře nebývalo, ale nezvracela jsem a přibírat jsem začala až teď poslední měsíc. Každá o máme jinak... Držím pěsti, aby to bylo ok 🙂

camelinka
25. zář 2013

Já krom rostoucího břicha neměla příznaky vůbec 😀 , buď ráda, že ti jinak nic není 😉

dadalu
26. zář 2013

jsem v 11.tydnu a vsechny proznaky se mi vyhybaji obloukem...taky me to znervoznovalo, ale zkus byt v klidu, opravdu to muze byt normalni

drrregy
26. zář 2013

Já mohu taky přispět do debaty🙂 Já jsem celé těhotenství neměla žádné příznaky, ani bolení prsou, ani nevolnosti....vůbec nic. Jediné, co mě trápilo na začátku je nespavost....buď jen ráda, každý to takhle nemá.

kotcheva
26. zář 2013

Ahoj, nejsi sama - krome rostouciho bricha me v tehotenstvi "netrapilo" vubec nic. Jist jsem mohla vsechno, z zadneho pachu se mi nezvedal zaludek, nezvracela jsem, ani nebyla hodne unavena. Na dceru jsem si musela dost dlouho pockat, tak jsem si rikala, ze to takhle mam za odmenu🙂. Bud rada a drzim ti palce!

klaire22
20. říj 2013

Ze začátku jsem neměla vůbec žádné příznaky, že bych byla těhotná. Naopak jsem měla spíš příznaky toho, že to mám dostat 🙂 Ale nakonec se z toho vyklubalo těhotenství. Až od 8tt mi začalo být hodně špatně. Ale prvotní příznaky jsem na sobě vůbec nepozorovala 😉

baruska12
23. říj 2013

jsem v 6. týdnu a taky mi nic není :D 🙂 třeba budeme jedny z těch které budou mít krásné těhu a nebýt bříška ani nepoznáme že těhotné jsme :D 🙂 a nebo druhá možnost že to ještě příde, 9 měsíců jedlouhá doba 🙂

whitelilith
23. říj 2013

V pohodě, jsem v 6.týdnu a kdybych to nevěděla, tak taky nic nepoznám. Až dnes se mi začala z ničeho nic točit hlava-od rána.

mina_
23. říj 2013

Buď ráda, já taky měla pohodové těhu, žádné nevolnosti a ani další "příznaky". Užívej si to!

handav
25. říj 2013

Já ti klidně část ranních nevolností pošlu =D.

leni78
25. říj 2013

Tehotenske nevolnosti mi zacly v 10 týdnu a teď v 15 začínají pomalu odeznivat.

zazana81
25. říj 2013

Já také neměla žádné příznaky a byla jsem za to jedině ráda 🙂

prchy
25. říj 2013

Bylo mi dobre celych 9 mesicu...Nebyt ultrazvukoveho vysetreni,neverila bych,ze jsem tehotna...Nevolnostmi trpi 80procent zen a tech 20musi taky nekde byt...az se zacne mimco hybat,budes mit po stresu...zkus si to uzivat uz ted,ne vsechny maji takove stesti...

eduskaa
31. říj 2013

Pozor: ahoj holky 🙂..ja tehotenstvi potvrzene jeste nemam,jdu k dr. V pondeli.. Mam 3 tydny zpozdeni,test stale pozitivni 🙂..prvni dny vynechani me zacly bolet prsa,coz sem neznala.. Pak prisla unava a minulou nedeli jednou zvracela,pak par dni nevolnost a od vcera mi uz nic neni..co si o tom myslite?? Mam trosku obavy.. Diky za odpovedi 😉

bambulka1123
6. lis 2013

mohla bych být těhotná když mě bolí pod bříškem a v tříslech ms mi má přijít 14.11.2013 a měla jsem to na posled 17.10.2013 poradte děkuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru