Neprosperující těhotenství

renndys
4. kvě 2017

Ahoj, chci se zeptat jestli tehotenstvi muze byt prosperujici…??? Jsem v 5+5tt po ketu 2 embryi. V nedeli hcg 3400 a v utery hcg 3500…mereno jinym pristrojem,optoti nedeli!!!A dnes ve ctvrtek hcg 5071.Na ultrazvuku gestacni vacek s zloutkovym vackem. Ted lezim v nemocnici od soboty pro krvaceni a hematom…nevi se jestli nebyl syndrom mizejiciho dvojcete. Videli me dva lékaři a jeden rikal ze to vypada, ze dochazi k zamlknutemu potratu a revize…druhy se s nim hadal, ze by pockal, ze je brzy…normalne bych mela kontrolu v CARu v utery 9. Samozřejmě se revizi branim a vyckavam…co si o tom myslite?? Diky moc za info

luska__
4. kvě 2017

já přeju hodně štěstí a nejlepší je, se soutředit na sebe, odpočívat, raději nic nehledat.
dopadne to dobře!!

misula29
4. kvě 2017

nárust hcg není úplně ok , ale ještě bych počkala.Třeba jedno bude bojovník a zvládne to . S revizí bych ještě počkala .Držím pěsti 🙂

marketaryzi
4. kvě 2017

Nárůst hcg sice není ukázkový, ale mohlo se stát, že se nejprve chytily obě embrya a teď už je jen jedno. Určitě bych počkala, dokud hcg roste, nemusí být nic ztraceno. Hodně štěstí ☺️

renndys
autor
4. kvě 2017

@misula29 taky radeji chci pockat...vim ze to hcg neni optimalni....ale cetla jsem ze dvojnasobny narust ma byt za 48-72 hodin a pocita se za prosperujici narust i 60% ....ale spis asi hledam nadeji....ale diky

renndys
autor
4. kvě 2017

Holky moc diky za nazory...mluvim ma nej at to nevzdava a natře jim to...jen tak ho nedam....clovek uz je zoufalej po 11 letech snazeni😕

medulinek
4. kvě 2017

jako optimalni to neni,ale pokud byly dve,tak je opravdu nadeje,ze rostly obe,proto vysoke hcg na zacatku,pak zasek a ted zase narust,urcite bych pockala,pokud by neprisly bolesti,velke krvaceni apod

renndys
autor
4. kvě 2017

@medulinek myslim si to take....ale uvidime....zitra bude kontrolni hcg...jestli stoupa...kdyzby stoupalo..tak na revizi zatim nepristoupim...Krvaceni bylo velke prave v sobotu a ted je videt ze den o dedne je to lepsi ustava to...ted uz jen spinim a hematom uz tam skoro neni...dekuji za nazor...jsem aspon klidnejsi nepripadam si jak blazen...

jezz13
5. kvě 2017

Určitě vydrž, taky bych to tipla na ta dvojčata.
A možná zvaž pro případ, že by to nedejbože nevyšlo, zda vůbec jít na revizi nebo tomu nechat volný průběh a počkat na spontánní potrat. Myslím, že bys pak totiž případně mohla na další KET dřív, než kdyby ti při revizi vzali celou sliznici.
Ale samozřejmě věřím, že to ještě vybojujete!

renndys
autor
5. kvě 2017

@jezz13 me se to same stalo uz v lete...uplne to same...ale v 5t,ted jsem v 6t.A po revizi jsem musela pockat na 3 mesicky...a stejne jsem to vzdy dostala jednou za dva mesice...a pekne se to protahlo.
Ono po samovolnym potratu se na nic nečeká???

jezz13
5. kvě 2017

Nevím, jak přesně je to s KET, já měla dvě ZT po přirozeném otěhotnění a napoprvé mě doktorka objednala na revizi až za týden s tím, že už se mi spouští potrat a kdyby se děloha vyčistila sama, můžu se začít snažit hned po další MS. Bohužel tam kousky zůstaly, takže jsem na revizi stejně šla, ale pak se právě doporučuje počkat ty 3 MS.

renndys
autor
5. kvě 2017

Tak hcg stouplo na 6500 a vacek se zloudkem se taky zvětšuje...cekame na srdicko....porad doufam,ze to malicke se probojuje...🙏

sherry28
5. kvě 2017

Věřím, že to dáte, že je tam super bojovnice 🙂

jezz13
5. kvě 2017

Paráda, určitě to zvládne!

renndys
autor
5. kvě 2017

Berusky dekuji za oporu a podporu!!!❤

janinapd
5. kvě 2017

já jsem měla takto divnou křivku hcg i ve zprávě mi to psala,že křivka není příznivá,jen viděli náznak struktury plodu a špinila jsem,nakonec to bylo dobrý a malej v pořádku,byla jsem asi 6tý týden a ani jsem neměla nevolnosti,až později.Taky jeden říkal počkat,druhý ne,já jsem se rozhodla počkat a dobře jsem udělala,už jsem měla i termín kdy dojít a nalačno,naštěstí dva dny předtím už byl malej vidět

renndys
autor
5. kvě 2017

@janinapd jeee...tak žeby to vypadalo nadějně??Mam chvilku kdy jen spinim a chvilky kdy krvacim,ale ležím...od vcera se mi pridala bolest v podbřišku...ale to ma asi kazdy...rikam si,ze kdyz malicke povyrostlo,tak je to tim...ze asi pracuje ta deloha..

veroniquecz
5. kvě 2017

@renndys určitě bych pockala. Me strašili zamlklym a revizi, ale naštěstí jsem se před kontrolou před revizi dostala do rukou p. primáře, ten za velel počkat a teď má moje zamlkle těhotenství 2 roky a spí mi tu v náručí ;) takže určitě vyčkej, nic není ztraceno!! 😘

veroniquecz
5. kvě 2017

Mas ip ;)

isabelafuentes
5. kvě 2017

@renndys Počkat a dát životu šanci! Věřím, že to dobře dopadne a posílám hodně síly na dálku pro tebe a plůdek ❤ Bolest v podbřišku je v 6. tt normální, roztahuje se děloha a zvětšuje embryo 🙂 Jak se říká - věř a víra tvá tě uzdraví. Snaž se na to malé hodně myslet, pozitivně a s láskou, že je vítané a chtěné... Držím vše, co mám!!

renndys
autor
5. kvě 2017

Kocky vy me rozplacete...to mimisko citi,ze ho moooc chceme,tatka mu kazdy den domlouva pres pupik...a jo kazdy den chvalim,ze roste a ze bojuje...fakt dekuji za nadeji😇❤

janinapd
5. kvě 2017

u mě to dopadlo dobře,i sestra jednou u vizity řekla,že dobrý,myslela že hcg jsem měla 100tis,ale měla jsem jen kolem 80tis,když jsem jí to řekla,tak se trochu zarazila,ale já tu křivku měla tak že každý dva dny co mi brali krev se to nenásobilo,rostlo to pomalu,dokonce za mnou došel dr.,to byl nějaký mladý,nezkušený a že dřív si naše babičky mysleli,jen že mají zpoždění,že ted je diagnostika těhu hodně brzo,ale u mě se teda minul a malej byl úplně v pořádku,tak vám přeju to samý

renndys
autor
5. kvě 2017

Holky zacala jsem masivne krvacet...vidím to spatne.Lezim na soukrome klinice a pry se na me někdo podiva az rano...chapete to...k...a to je bordel.Clovek si to vsechno plati a pece zadna...pry je to na prirode...z tech kecu mi je na nic 😢😢
Tady do rana vykrvacim...

isabelafuentes
5. kvě 2017

@renndys Nehazej flintu do zita 🙏 Je mi lito,co prozivas.. Treba to jeste bude mit happyend ❤

renndys
autor
5. kvě 2017

Tak bohužel....zacinajici potrat...bud odejde sam nebo rano revize...malicky to vzdal a takovou nadeji jsem mela...verila jsemu....😢

marketaryzi
6. kvě 2017

@renndys To je mi líto...

nita1984
6. kvě 2017

@renndys také je mi to moc líto, bohužel, opravdu se v tomto stádiu tehu nedá nic delat. Sama čekám a modlim se, aby příští pátek na UTZ našli srdíčko .... jinak je konec. Také po KET... držím palce, at to odejde samo a můžete se snažit dál.

isabelafuentes
6. kvě 2017

@renndys To me moc mrzi... Ale nic nekonci,jednou se to povede,urcite! ❤

sherry28
6. kvě 2017

mrzí mě to, ale hold to ještě nebyl ten správný bojovník, hrozně ráda bych si to kolikrát vyměnila s někým kdo se fakt snaží dlouho o dítě, já bych čtvrtý mít nemusela, kdyby to nějak šlo, tak bych hned předala, ne že by jsme se na něj netěšili, ale mám tři zdravý syny a kdybych mohla někomu takto pomoci, hned bych to udělala, bohužel tohle člověk neovlivní, tak ti aspoň přeju, aby jsi potratila samovolně beze zbytku a nemusela jsi na revizi a hned další měsíc zkoušet dál, jednou to přeci vyjít musí a nejspíš i v době kdy to budeš nejmíň čekat....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru