Nevolnosti v sedmém týdnu

martonina
19. srp 2018

Dobry den... zacinam 7 tyden tehotenstvi. Prisli na me hrozne nevolnosti. Nezvracim ale pri myslence na jidlo to mam fakt na krajicku. Kdyz uz se pozvracim jen rano. Ale ted me kontroluji v poradne na cukrovku. Nevi se jestli tehotenskou nebo ne. Jediny co my pomaha je bohuzel sladke, nejlip studene. Cola , zmrzlina, ovocna mleka. Ale to nesmim. Nemel to nekdo podobne ? Jak dlouho to trvalo, co vam pomohlo ?

keksikova1
20. srp 2018

@martonina počkej, klasická dieta pro diabetiky-vše s mírou - není úplně dieta pro diabetiky :D nejjednodušší bude, když si zavoláš na diabetologii, vysvětli ti jak si pomoct ;)

vafle
20. srp 2018

ja zvracim treti tehotenstvi nejen pri pomysleni na jidlo ale i kdykoli ho vidim (reklama, letak z obchodu, nakup) zvracim rano v poledne vecer dokonce jsem schopna vstat i uprostred noci u predchozich to bylo ccs 6.-20 . tt pak uz to bylo fajn, jo a jeste jsem problila porod, jedine co se s tim da dela je vydrzet a prezit to...... ve 20 tt jsem mela -7 kg se synem -5 kg s dcerou, pokud mi neco dela dobre jim to (napr ted to je pomeranc nebo broskev)

terez07
24. srp 2018

@martonina mne pomohlo keď som sa najedla, piškóty alebo banán má vždy zachránili,hlavne banan.

lentilkah
25. srp 2018

@vafle Presne, jenom nakoupit pro me bylo za trest, ze vseho se mi delalo blbe. Vzdycky jsem hodinu vybirala, co by mi mohlo "chutnat" a pak to stejne doma nejedla. Vadilo mi i koukat na pritele jak ji.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru