Nízké hodnoty hCG v 6+0. Kolik jste měly vy?

21. led 2023

Ahoj holky,

prosím jakou hodnotu hcG vám naměřili v cca 6+0tt? Naměřili mi 780 jednotek, což tedy není moc :( na další odběr jdu v pondělí, tak uvidíme, co to bude dělat.

Měla jste některá taky nízkou hodnotu takto na začátku a dobře to dopadlo? U mě je tedy více nepříznivých signálů, ale naděje umírá poslední...

Děkuju

katherine177
21. led 2023

Řekla bych ,že je to individuální,já měla kolem 900

j.a.n.i
21. led 2023

Ja bych rekla, ze jedna hodnota nic neřekne.

europa00
21. led 2023

Ahojky už v 10 tisících … za mr neee úplně dobre znamení v podstatě už teď začíná bit srdíčko. Ovulaci bys musela mít fakt snad až úplně na konci cyklu. I tak vy hcg bylo asi větší. Pokud ještě spinis nebo jiné další neduhy neupinala bych se… ale úplně malá jiskra je vždy

lucynka721
21. led 2023

V 5+6 jsem měla 14 500 jednotek v krvi a i tak mě hnali na revizi, že se plod nevyvíjí. Nakonec jen podána tabletka na potrat, malý si to vybojoval a teď čekáme každým dnem porod. Záleží, kdy byla ovulace 🤔

nazka
21. led 2023

@lucynka721 omlouvám se za mimo téma, ale zaujala mě tvá odpověď.. Neke, to fakt Ti doktoři vnutili pilulku a prtě to přesto dalo? Moc gratuluji ale ♥️

jjasmina
22. led 2023

@lucynka721 nechápu, že sis to vůbec vzala, to je vzdy brzo

jjasmina
22. led 2023

Mě to přijde málo, já mela už ve 4tt kolem 900

mydlova
22. led 2023

@lucynka721 cozee 🥺🥺 jak vám vůbec mohli dát tabletu. K tomu lékaři bych už nikdy nešla

europa00
22. led 2023

@lucynka721 tohle mi projde hodně psycho … leksr na žalobu… v tomto týdnu normální hcg a srdce bývá 6 a něco a neee u každé někdo v 7 výjimečně v 8 týdnu. Tablety jsou masakr s co vím musí se po nich tehu ukončit nebo pak hlídat celou dobu genetiku veliké riziko postiženi plodu. Tvl mě by jeblo já vYch si to si E tak brzy nikdy nevzala ale chápu ze treva mladá nezkusena holka veri gynrkologovi… až mě z toho mrazi a na doktora vYch podala stížnost mohlo to mít fatální následky v podobě postiženého dítěte

lucynka721
22. led 2023

@mydlova
@europa00 měla jsem názor 3 lékařů, a všichni se shodli že se miminko nevyvíjí. Takže jsem dostala tabletu protože ani druhý den nebyla žádná změna. No a po 3 dnech jsem navštívila nemocnici znova, kde mi jiný lékař potvrdil srdeční akci 🩵 drobeček na všech screeningach byl v pořádku a teď se ho snažíme dostat na svět už 🙈😆

lucynka721
22. led 2023

@nazka ano, poslední ms jsem měla potratovou v dubnu a hned otěhotněla. Takže v 13.6 jsem měla být už 7+ něco a miminko odpovídalo jen 5+ a měla jsem v děloze jen prázdný obal, nic víc. Zaplatila jsem si názor i známého gynekologa a pak ještě byla v nemocnici, kde mi tabletu dali. A za dny bylo 🩵 děkuji moc

lucynka721
22. led 2023

@jjasmina to je možný, že nechápete, ale já nejsem lékař a pokud se shodnou lékaři a je jich víc, tak tomu prostě věřím. Navíc, pro mě tableta určitě lepší, než revize. 👍

europa00
22. led 2023

@lucynka721 tsk snad ani jedno KfYz jste miminko chtěla ne ??? Ha jen říkám ze vás doktor měl počkat 🙏🙏🙏

lilian2111
22. led 2023

Dost nízké, neupínala bych se. Tohle sedí tak na dva týdny po ovulaci 🤷🏻‍♀️

laxesis
22. led 2023

V 6+0 netuším, poslední hodnotu jsem měla v 5+2 necelých 9tis. , kolem 6tt by mělo být okolo tisíce alespoň, ale jen jedna hodnota nic beztak nevypoví, to chce za dva dny opakovaný odběr, ať jde vidět, jestli se zdvojnásobuje...někomu může růst hcg pomaleji. Držím palce 🙏

lucynka721
22. led 2023

@europa00 myslím, že věšteckou kouli nikdo z nás nemá. A pokud lékař tvrdí, že je to beznadějné, věřím tomu, nehledě na to že ten názor měli i další dva lékaři, takže jsem měla na výběr, jestli revizi nebo tabletu, pro mě přijatelnější tableta, než operace. Navíc v dubnu jsem prodělala SP, da se říct stejným způsobem, měla jsem být už v 7tt a na utz jen 5+2, za pár dní jsem začala sama krvácet a 2.5 už bylo vše vyčištěno.

jjasmina
22. led 2023

@lucynka721 aby bylo jasno, nebylo to nic špatně myšleno na tebe, ale doktoři jsou tak ba žalobu uprimbe

europa00
22. led 2023

@lucynka721 nebylo to myšleno proto tobě Ake sama jsi twn komunikační šum vytvořila mrkni co
Jsi psala 5+6 hcg vysoké a dáma pitratovs pilulka. Od 6 týdne teprve začíná bit srdce proto tady nikdo moc nechápal. A i přesto jsk píšeš později plod byl pomalejší a menší tak stále pokud žena nekrvsci, hcg normwlne roste se vyčkává klidně do 8-9 týdne pokud je plod v děloze a nehrozí mimodelozni… ano šance ns úspěch už jsou minimální ale existují i takové těhotenství ses toho důkazem. Přeji ať je mimi v pořádku

lucynka721
22. led 2023

@europa00
@jjasmina jee holky, já to na vás taky nemyslím špatně. Věřte mi, že jsem byla v situaci, kdy jsem nikomu nevěřila, i proto jsem navštívila známého gynekologa, který mi to i dle hodnot hcg taky potvrdil, že se prostě mimi zase nevyvíjí. Plno informací a bolesti, když měsíc před byl sp, poslechla jsem lékaře a jelikož jsem nekrvacela vůbec, tak jsem po 3 dmech šla znovu do nemocnice a doktor mi gratuloval a zároveň ujistil, že ta jedna tableta neublíží miminku 🩵

europa00
22. led 2023

@lucynka721 to je dobre to jsi asi nebyla na té co se fakt dává… první zabije plod, a pak se dávají v nemocnici své po několika hodinách na kontrakce… možná té zachránilo to ze když mysleli ze tam žádný plod není tak nedali tu první která má plod usmrtit… vím totiž ze jdYz tuhle tablety plod přežije tak se doporučuje Psk potrat kvůli vývojovým vPadam jsou tsm nějaké teratogeny…. 🙏🙏🙏 naštěstí to vše dopadlo dobre, ale chápu tě je ste po špatně zkušenosti a když to do tebe husti 3 doktoři člověk to chce mít co nejrychleji za sebou. Proste mini si to tady vybojovalo

lucynka721
22. led 2023

@europa00 kdepaaaak, měla jsem jen jednu, měla jsem celou dobu prázdné plodové vejce, proto mě k tomu hnali. Byla jsem fakt s nervama v háji, jenom jsem brečela. Ale prostě náš chlapeček si to vše vybojoval. Díky bohu za to 🩵🩵

lachipie
22. led 2023

Je to individuální... Já jsem měla v 5+1 HCG 626. Za týden poté byla na ultrazvuku dutinka, za dalších 14 dní už srdíčko.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru