Nízko položená placenta v polovině těhu. Co by se mělo?

snazilka_2011
25. dub 2011

Ahoj holky, máte někdo zkušenosti s nbzko uloženou placentou? Co by se mělo a co nemělo? mělo by se ležet, nebo se ,,jen šetřit". Jsem v 19tt a asi 4x jsem lehce špinila, byla mi zjištěns nízko položená placenta (1,4cm) přes děložní hrdlo a hematom. te´djsu an neschopence. Doktor mi řekl, že bych měla být v klidu, s ničím se netahata a nastahovat dělohu, ale o ležení mi nic neřekl a všude se píše, že by se mělo jen ležet....Tak nevím☹

rozarka65
25. dub 2011

@snazilka_2011 Ahojky, hematom jsem měla u malé...nesměla jsem nic zvedat, šetřit se..hematom se sám vstřebal...Teď u druhého mimi jsem také v polovině měla nízko placentu,ale pan doktor říkal,že se nic neděje, že se většinou vytáhne, tak jsem zvědavá ve stř,co bude říkat....Jinak by ses měla opravdu šetřit, nic nezvedat a pokud špiníš, tak spíš klidový režim...a pokud bys špinila víc,tak určitě k doktorovi a ležet.....Moje informace jsou jen to,co jsem slyšela, víc by Ti měl říct doktor...

rozarka65
25. dub 2011

@snazilka_2011 A myslím,že admin tuto diskusi zamkne, protože toto téma tu už je....
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/nizko-po...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru