NT+biochemický screening Brno, Orlí. Byly jste taky?

snazilka_2011
22. únor 2011

Chtěla bych se zeptat, jestli jste některá byla na NT+biochemický screening v Brně na Orlí??? 🙂

madelen
28. únor 2011

@sovicka_ Tak s tím asi Unz. neumí zarábať 😀 😀

sovicka_
28. únor 2011

@madelen no asi, nebo je línej nebo co já vím - ve výsledku to od*eru já, protože tam musím jezdit nadvakrát 😝 Co nadělám 🙂

snazilka_2011
autor
28. únor 2011

Sovičko, Janča má retifikát na NT, tak půjdu k němu a bude to🙂

snazilka_2011
autor
28. únor 2011

@lutsousek Ahojky, děkuju za odpověď, můžu se ještě zeptat, za jak dlouho jsi měla výsledky té krve (při NT)?

lutsousek
1. bře 2011

@snazilka_2011 No výsledky krve byly až za týden...což je blbý. Ale Janča nás uklidnil už při utz, že je vše v pořádku, takže krve jsem se potom nebála 🙂 Teď k němu půjdu na ten velký utz ve 20tt, tak se těším na mimi! 😵

leopolda
1. bře 2011

@snazilka_2011 pokud jsi objednaná tak běž na Nt k jančovi.
Já se s ním nikdy problém neměla,ale mě nějak celkově to centrum nesedí.
Hodně mi vadí,že tě neninformují o tom,že ve svém zájmu máš navštívit kartdiologii,který zjišťuje srdíčko plodu.
Třeba Vlašín je nej...odborník v Brně,i když se někdy jeví neosobně.
Tam pokud jsem byla,tak měl o mě nastudované materíály a nemusela jsem nic říkat.
Janča se mě vtipně ptal,jak dopadlo výborně minulé těhotenství,po tom co nezjistili strdeční vadu naší d cery,která následně zemřela.Tak proto jsem zaujatá.
Ale pak,už jsem chodila jen do Prenatalu.

snazilka_2011
autor
2. bře 2011

@leopolda Ahoj, ale někam ke své gynekoložce jsi chodila taky, nebo ne?V Prenatalu se dělají jen větší vyšetření, ne?

leopolda
2. bře 2011

Jo chodila k Mudr.Dvořákové,řekla bych že se moc změnila,bohužel ne k lepšímu.
Už tam nechodím a nejsem sama,znám hodně holek co odešlo.

snazilka_2011
autor
2. bře 2011

@leopolda mslíš, že to úmrtí může Janča? Já tam taky nejsu úplně spokojená. V prenatalu mě řekli, že na NT musím přijít až ve 13tt, ale všude se píše, že ve 12tt. Nechtěli mě na tu dobu objednat.. ☹

leopolda
3. bře 2011

@snazilka_2011 -samozřejmě ,že za to úmrtí může matka příroda,která to tak spojila dohromady.
Ale ta vada byla tak velmi vážná a zásadní,že snad nebylo možné ji nevidět.ale každopádně se to tím nevědělo a zjistilo se to ,až 4týdny po porodu a to už bylo na všechny záchrany pozdě.
Já to beru,že to tak mělo být.Ted mám dalšího chlapečka.
Jen za sebe doporučuji Prenatal a ne Janču.Vyš.se provádí mezi 11-13tt.Třeba Dvořáková mě třeba vůbec neposílala ve 30tt na UTz,dělala to tam sama.Já jsem si potom chodila do prenatalu se žádankou.Když jsem se objednávala tak jsem řekla,že si přeji k Mudr.Vlašínovi a hotovo,je nejlepší,i když třeba někdy podivín.

leopolda
3. bře 2011

@snazilka_2011 a pokud mohu doporučit,tak si na vlastní náklady zařiď kardiologické vyšetření.
To je totiž to poslední co mohu udělat,snažit se ostatní vyvarovat tomu,jaký šok jsem musela zažít.
Když to nedělají doktoři.

jajinka80
3. bře 2011

Já při minulém těhu nikam nechodila, protože všechny ultrazvuky mi dělal můj Dr. Teď mám jinou doktorku (spadá taky pod Orlí, ale ordinaci má na Tyršove a je opravdu skvělá, ohromný přístup) a ta mě už posílá. Na NT jsem byla v Prenatalu a na velkém UTZ ve 20tt na Orlí u Janči (schválně, abych měla srovnání). Prenatal to má dle mého lépe zorganizované a vzhledem k tomu, že se specializují na prenatální diagnostiku a jejich doktoři celý den nic jiného nedělají🙂, tak bych příště šla už jen tam. Na Orlí mě zarazila recepce, která pacientky objednává, ale jinak je tak trochu mimo🙂 Janča byl příjemný.

vendulka
3. bře 2011

@jajinka80 musím souhlasit, že paní dr Strmisková je zlatá 😵 😵 ,ale myslela jsem , že tam dělá utz...ale asi jen nějaké základní teda,že?

vendulka
3. bře 2011

-jinak já na NT byla na veveří a taky v tom 22tt a pak okolo toho 30tt na 3a4D jsem byla v heliosu

jajinka80
3. bře 2011

@vendulka Teď uvidím na další poradně, kdy bude velký UTZ ve 32tt, jestli to bude dělat ona sama, protože mi minule žádanku nikam nevypisovala. Zas když mi dělá v ordinaci kontrolní UTZ, tak to taky umí dobře popsat, asi jí chybí nějaký certifikát, který jí k tomu opravňuje 😕

vendulka
3. bře 2011

@jajinka80 aha, tak jsem zvědavá 🙂

maudn
9. bře 2013

Ahoj holky, já sem jen chtěla zmínit, že k Jančovi jsem šla na malý i velký screening a pak jsem k němu docházela na ultrazvuky vcestné placenty, za mě jsem s ním byla moc spokojena, vše vysvětlil, bral to podrobně. Vždy nám na vše odpověděl s manželem,když jsme tam byli a měli jsme docela strach, co bude dál... jednou jsem mu volala a chtěla jsem aby se mrknul na snímky z těhu a něco mi řekl a on si to hned otevřel a vyhledal všechno a ochotně, při příštím těhu se k němu vrátím, bezva chlap

maudn
9. bře 2013

@jajinka80 Strmisková je úžasná! asi má desáta gynekoložka se kterou jsem konečně opravdu spokojena a na prohlídky se místo strachu těším

odettaela
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lotta1234
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru