Objeví se v 9tt srdíčko? Nebo už je pozdě?

zukiii
16. kvě 2014

Ahoj, moc prosím o názor. Jsem v 8. Týdnu a doktoka mi na utz řekla že plod je strašně malý a není srdeční reakce. Prý mam přijít za týden a mezi tím jdu 2x na krev. Myslíte si že je ještě nějaká šance? Nebo spíše mam počiitat se zamlklým ťehotenstvím? :( nemám ani žádné nevolnosti tak se bojím že je to špatné znamení. :(

bajana
16. kvě 2014

toto nevie nikto....ale ak si ozaj v 8tt, uz by srdiecko malo byt....hoci zazraky sa deju...
to ja som bola natesena zo srdiecka v 6+4tt, ale aj tak to neskoncilo dobre...hlavu hore, stava sa to castejsie, nez by si si myslela...a nam sa potom zadarilo hned v nasledujucom cykle 😉 .... moja skvela dr. ma neposlala na kyret, velmi som jej za to vdacna

jankadudova
16. kvě 2014

Zazraky se deji, ale 9tt uz je dost. Lepsi je pripravit se i na horsi variantu. Hlavu vzhuru, takovych tehotenstvi jsou mraky a casto se o nich ani nevi..

jarunkaxyz1
16. kvě 2014

Pravděpodobné je to kolem 6 týdne. Tvoje miminko je asi mladší, možná se ještě objeví....ale jak píší tady maminky, je to sice smutné, ale v samém začátku končí mnoho těhotenství a věř, že je to určitě lepší než pak třeba v 7-8 měsíci.
Drž se a opatruj!

anetaji
16. kvě 2014

Držímě palečky,nicméně myslím,že je miminko dost velké a už by srdeční akci mělo mít :( Hodně štěstí 🙂

lucifereeek
16. kvě 2014

jsou jen 2možnosti, buď je miminko opravdu staré 9t a nemá srdíčko a nic z toho nebude, nebo je mladší a proto ještě nemá srdíčko a klidně se může objevit. Tohle stejně vyřeší jen Dr. takže nezbývá než čekat.

cervenejablko
16. kvě 2014

Víš, kdy jsi měla ovulaci? Pokud byla později, tak by mohla být šance, že je embryjko ještě mladé. Jinak to bude asi zamlklé těhotenství. Radím se nevzdávat naděje, protože se zázraky stávají, ale pokud to nedopadne, tak neházej flintu do žita. Prodělala jsem dvě zamlklá těhotenství, taky nebylo srdíčko, teď potřetí to zatím vypadá dobře, srdíčko máme. Holt si někdy počkáme déle na to, co si tak moc přejeme. Držím palečky, všechno bude dobré!!

zelvouna
16. kvě 2014

Ahoj, ja to mela podobne, v 7. tydnu jsem jeste nemela srdicko a plod byl maly, pak jsem sla na kontrolu uplne vystresovana, to jsem byla 8+4 a srdicko uz tam bylo...... takze neztracej nadeji......

maia74
31. kvě 2014

Ahojky, nechci Tě strašit a dělat unáhlené závěry, nejsem doktor, já byla na druhé kontrole v 8+0 a srdíčko bylo vidět a naměřil mu tep 150. Jinak držím palečky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru