Od 6tt mě trápí celodenní nevolnosti, dokdy trápily Vás?

m.r.
14. bře 2014

Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat.Od 6 týdne mě trápí nevolnosti,mám je celý den.Do jakého měsíce trápily Vás.Už jsem z toho nešťastná.Já vím ,že se říká,že to je dobře ,že aspoň člověk ví ,že je mimi v pořádku,ale mě to vysiluje.U prvního jsem to měla vždy jen dopoledne.A ještě jedna otázka co Vám na to pomáhá?

maia74
29. kvě 2014

Tohle těhotenství je v tomhle směru docela v poho, ale beru si snídani do postele a v klidu se najím. Je to časově náročnější ( na denníˇjsem vstávala normálně ve čtyři, teď musím min o 10 minut dřív), ale pomáhá to. S klukem mi nepomáhalo nic, musela jsem vždycky ráno vyzvracet žaludeční šťávy, pak suchý rohlík a sladký čaj a pak už to šlo.

marcicek84
30. kvě 2014

no mě začlo být zle od 8 tt a přešlo to až kolem 19 tt, z toho jsem měla točení hlavy a bylo mi zle prvních 14 dní, pak jsem tak 14 dní zvracela ob den, vždy večer, pak 14 dní každý den večer, dokonce i někdy ráno a večer, další týden ráno a večer vše a k tomu celodenní nevolnosti,dalších 14 dní pak zvacení večer ob den, a posledních 14 dní ob den a pak to zmizelo...jo, to se hublo, ještě ted jsem to nenabrala zpátky, snad za měsíc budu na původní váze a pak už budou cca 3 měsíce do porodu...

janiju
30. kvě 2014

@m.r.
poslední zvracení bylo před porodnicí s kontrakcemi po dvou minutách - jen co miminko vykouklo na svět všechno přestalo - do té doby nepomohlo nic.
Ale i tak to stálo za to 🙂

katgatoo
9. zář 2016

Já jsem teď 6tt a začalo to tak týden zpátky. Sice nezvracím, ale pořád si připadám jako na lodi. Budím se tak v 5 ráno, nemůžu spát. Příjdu z práce a musím si jít lehnout až do večeře. Sním k večeři tak půlku co předtím. Včera jsem do sebe otočila sladkokyselou vodu z okurkového salátu a bylo mi po tom chvíli dobře, asi to budu praktikovat častěji. Akorát to vůbec nedávám v práci, nejsem schopná poslouchat na poradách, připadá mi, že všichni mluví hrozně nahlas. Normálně se o něčem dohaduju a nenechám se jen tak zdolat a teď jen pasivně koukám, jak se jim pohybujou ústa a čekám, až to skončí a budu moct vypadnout.

lajla
9. zář 2016

Já jsem prozvracela 3 tehu že 4, od začátku do konce, nepomohlo nic, teď je mi.prskticky zlé ve dne v noci, někdy víc někdy míň, kolikrát na zvracení ale to bylo zatím jednou...JoJo není to lehký😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru