Odlučování placenty v 11tt, máte zkušenost?

carpatia
3. dub 2013

Ahoj,byla jsem vcera na kontrole a dr. mi objevila odlucovani placenty,cca 4x14 mm.Jsem v 11tt a mam strach,aby se to nejak nerozjelo.Mate s tim nekdo zkusenost?zaroste to samo nebo jak bych tomu mohla pomoct,co delat a nedelat?Diky

yelizz23
4. dub 2013

Ahoj, jestli myslis hematom tak ja jsem v 9.tydnu dostala slabe krvaceni a hned sla na UZ a tam mi pani doktorka rakla ze mam hematom(velikost stejna jak u tebe), ale ze to vubec nevadi, ze je to maly a ze se to vstreba za par tydnu, nbo mesic. Od te doby jsem byla na UZ dva krat a naposledy mi Dr. nic nerikala, takze predpokladam ze uz se vstrebal. I v nemocnici na UZ mi rekli ze to maj hodne tehotnych, a ze se nic nedeje, ze am byt hlavne v klidu a hlavne nemit pohlavni styk.

carpatia
autor
4. dub 2013

@yelizz23 No,ja myslim, ze hematom je asi neco jineho, ja tam mam primo takovou jakoby trhlinu...ale asi na to budou platit dost podobna pravidla...diky za reakci

yelizz23
5. dub 2013

Hematom je odloučení placenty(vejce) od sliznice, tak nevím, ale zní to podobně:(každopáně neměj strach, vše dopadne dobře)))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru