Opakované špinění a pobolívání břicha. Je to normální?

jana31
27. led 2007

Ahoj Těhulky,chtěla jsem se zeptat jestli je normální opakované špinění a pobolívání břicha na začátku těhu?? Jsem 5tt od začátku jsem pošpinovala potom mi doktor nasadil utrogestan 3x2 tablety vaynálně,pošpiňování přestalo a nyní se opět objevilo.Mám za sebou 2 sp.potraty bojím se abych mimi donosila.Díky za příspěvky!!!!

zuzana76
31. led 2007

bat sa budeme stale, ja sa bojim aj teraz, potom az do konca tehotenstva a potom cely zivot aby sa nasim detom nic nestalo

adkag
31. led 2007

no presne tak,len sa musime v rozumnej miere bat, aby sme tym strachom neublizili sebe aj malinkemu.

lajla
31. led 2007

mi byl minuly tyden vidět gestační váček 0.73mm, a pry tam byl obrys embrya říkal dr, ale já jsem nic neviděla tak mu musím věřit 🙂 pořádně vidět něco bývá až později, jdu na kontrolu příští sobotu, tak doufám že už něco uvidím 🙂

alokin
31. led 2007

Ahoj holky ja som 5 tt. To znamená,že mám 5 týždňov od poslednej menštruácie. Včera mi to potvrdil doktor z krvy tak tomu verím na ultrazvuku ešte nič nejde vidieť. Som objednaná až na 16.2. tak to do tej doby musím nejak vydržať. Držím palce nech vám to všetkým dobre dopadne.

peha
31. led 2007

no ja popravde tisko trpnem cele tehu, nech to cele dobre dopadne. a myslim, ze ked sa nam to narodi, tak budeme vsetky stale trpnut, len aby bolo zdrave, len aby dychalo, len aby sa mu nic nestalo. ale to uz sme asi my take maminy... 😉

mimi - aj ja na vas myslim 🙂
sandrika, neboj, len pre istotu. inak ak to je take hnede spinenie, tak ak by sa ti po case nevyjasnilo, daj este raz krvicku, ci sa predsa hcg neumudri... mozno ... ? 😉

inak ak vam robia uzv v 5-6 tt, este nemusi byt nic poriadne vidno, len machulku, moj gyn ma kvalitny uzv ale na 100% sa uistil tusim, az v 7 tt, ze je akcia srdiecka a ze je v maternici, tak ako ma byt. len ja som tam mala obrovsky krvny hematom, ale nastastie sa vstrebal, preto som pravdepodobne aj mavala bolesti.
hlavne, ak mate pobolievanie, odporucam si radsej lahnut, a setrit sa, vykaslat sa na pracu, dat sa na dovcu, alebo na pn a strazit si tehulkovanie ako oko v hlave. nepodliehat panike, ani si neprivolavat hypochondricke stavy, ale jednoducho s rozumom davat na seba pozor a opatrovat sa 😵
a presne ako adka pise- ziaden stres. nestresujte sa, nech je akykolvek vas zdravotny stav vazny, snazte sa byt v klude a s rozvahou. stres strasne skodi malickemu.

presso
6. říj 2007

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat. Před 4 tejdnama jsem potratila a ještě se mi neukazala menstruace je to normalní?Měla jsem samovolnej potrat. Nevíte kdy by se měla tak ukázat?

karla6
6. říj 2007

Presso, ještě tak 2 týdny máš čas. Po potratu (i samovolném) je 6 týdnů normální doba. Ale kdyby ses chtěla poradit s Dr., určitě by tě hned vzal/a.

lucka0122
6. říj 2007

mne sa ukazala az po injekcii az to len po 14dnoch

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru