Píchání v podbřišku v 10tt, je to normální?

domca89
28. bře 2014

Ahoj, prosím o radu, v pondělí budeme mít přesně 10tt. Ráno jsem přetáhla močák a od té doby mě píchá v podbříšku. Může to mít něco společného s mimčem, nebo to je jen můj nastydlí močák? Přijde mi, že se mi to od rána zhoršuje.

marci88
15. dub 2014

ahojky,me to take delava,kdyz nejdu hned na wc,tak mi to tak dela taky,vcelku me picha podbbrisek casto,taky se bojim o mimi,ale snad to bude ok,rika se,ze je to zmenou tlaku na da delohu pa

linduska78
23. dub 2014

ahoj, nemej strach, pokud to neni nejaka nesnesitekna bolest, ja to mela stejne jako ty, nektere dny to bylo vic, pak se to ztratilo a zase treba za tyden vratilo. roste Ti deloha. prejde to za par tydnu. plasila bych ve chvili, kdyby se k tem bolestem pridalo krvaceni. preji vam obema hodne stesti🙂

tedina33
26. pro 2016

Ahoj,jsem ve 12 týdnu těhotenství a už mě druhy den picha v podbrisku a při curani jen trosku bolí, ale curam ztěžka . Při vstavani mě tam hluboce píchne. Mohl by to být nastydly močový měchýř ? Děkuji za odpověď

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru