Po sexe v prvom trimestri ma bolí vagína, čím to je?

matikeks
12. únor 2014

ahojte možno je toto téma dosť chúlostivá ale predsa len potrebujem nejaké názory ci rady alebo mozno to ma/mal niekto rovnako. som v 7tt a bývalo mi posledné 5dni zle takže žiaden sex nebol. Dnes po 5 dňoch mi bolo lepšie a tak proste k tomu došlo ved nebudem vám to tu dopodrobna rozoberať 😀 No lenže po "tom" sa stalo čo sa mi ešte nikdy nestalo. Neskutočne ma začala moja vagína bolieť, štípať, páliť, nevedela som poriadne chodiť .. neviem poriadne sediet a trvá to uz asi pól hodinu ked nie viac. Skúsila som si sadnúť na chvilu do teplej vane ale nepomohlo ☹ neviete čím to moze byt? (aby bolo jasne nebolo to nic divoke čiže z toho to určite nebude) je to bežné? môžem mať vôbec sex v prvom trimestri?

ivet1987
12. únor 2014

@matikeks to se mi taky stává někdy ale neporadim, vždy to přetrpím. jinak sex samozřejmě můžeš 😀

hadroslava
12. únor 2014

Nemůžeš mít kvasinky? Já si je protrpěla během obou těhotenství 😖 Jinak samozřejmě sex můžeš horem dolem 🙂

matikeks
autor
12. únor 2014

@hadroslava nee kvasinky to určite niesu 😀 neviem stalo sa mi to prvý krát a vobec nechapem koli comu to je. no musim povedať ze bolesť pomaličky ustupuje no partner sa tak vylakal a ospravedlnoval sa mi 20min. ze on nechcel 😀

ange_de_la_morte
13. únor 2014

ahoj, těhotnenstwím se trošku změní podmínky a pH w pochwě, takže to wšechno může být od toho, já jsem sice neměla úplně co ty popisuješ ale jiné pocity jsem po sexu w těhotenstwí měla. Doktorka mi na to doporučila jakési probiotika we formě kapsí přímo do pochwy, ale názew si už nepamatuju, my jsme pak měli i jiné problémy takže pak už jsme sex neměli . Každopádně pokud nemáš žádné další problémy - křeče w břiše, krwácení apod. tak klidně můžete prowozowat sex i dále a na to swědění a pálení bych se na další poradně zeptala gyndařky ( omlouwám se za ,w,)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru