Podle MS vychází 7+1tt, doktor mi stále nic neřekl

bohunka1482010
6. kvě 2014

Dobrý den. Je možné že podle MS vychází že jsem již v 7+1 je možné že mi doktor stále nic neřekl?? Když koukal na ultrazvuk tak jen řekl že je to maličké. Myslíte že když jdu zase k dr. 16.5 že už mi něco řekne ?? 🙂 🙂

misuagelina
6. kvě 2014

Ahoj a kdy jsi měla naposledy MS nebo spíš první den poslední MS?

gwennie
6. kvě 2014

Jo, je to možné, měla jsem to u obou těhotenství. Ono některé ženy mají prostě ovulaci tak nějak 25 dní po menses :D Asi budeš tento případ... Pak později se to projeví tak, že budeš mít velký rozestup v termínech porodu - mezi termínem dle MS a dle UZ. Já tento rozestup měla u prvního těhu 14 dní

lucifereeek
7. kvě 2014

přesně tak, mohla si otěhotnět později, mě to vycházelo o 8dní rozdíl dle ms a dle utz ale ovu mám později, tak jsem věděla, že to tak má být.

ssarula
7. kvě 2014

ahoj, je to možné, první těhu jsem to měla také tak, podle menstruace jsem byla v 8tt ale podle ultrazvuku 6tt, Teď se snažíme o druhé a asi to bude totéž-menstruace měla být 23-24.4. a test zatím negativní, takže zatím totéž jako u prvního těhu

jitukka
13. kvě 2014

Ahoj ...já to mám úplně stejné...podle MS jsem byla v 6 tt a řekl že to je jen hodně začátek...a tak jdu taky 16.5...snad už tam bude i srdíčko....

veronikanel
13. kvě 2014

Já měla MS nepravidelnou,takže ani moje těhu se nedá dle MS určit,jedeme jen dle UTZ.První den posl.MS byl 21.2.,jsem dle UTZ v 9+6tt,takže to neodpovídá.Vydrž do 16.(i když vím sama,jak je to těžké 😀 ).Pokud ti řekl,že je to maličké,těhu to asi bude 😉 Já šla prvně ve 3tt,pidi mikro dutinka 😀 Na KO jsem šla v 5tt,větší dutinka a v 7tt už srdíčko 🙂
Držím palečky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru