Podle PM 7+2tt, ale UTZ odpovídá 6+4tt a srdíčko nebije

bariveta
21. bře 2015

Dobrý den. Chtěla bych slyšet názor nějaké maminky, která to měla třeba podobně. Je to normální? Na prvním UTZ jsem byla 7+0 ale nebyla srdeční akce, dr. mi řekl že může být mimi mladší a že za 10 dní mám dojít znovu na UTZ. Dnes jsem 7+2, celou noc jsem ale špinila na toal. papír čerstvou krev + jsem měla bolest v podbřišku jako bych to měla dostat..rano špinění přestalo, ale raději jsme jeli do špitálu a tam mi dr. řekla, že velikost mimi odpovídá teprve 6+4 a že srdíčko stále nebije. Řekla, že to spíš vidí na zamlklé těhotenství, ale že mám počkat ještě co UZT za těch 10 dní. Myslíte, že je ještě nějaká šance, že se srdíčko objeví? Má někdo podobnou zkušenost? :( Díky za každé info

tristizia
21. bře 2015

Naše mimi je od začátku o 6 dní mladší, takže když jsem byla u doktorky poprvé, byla jsem dle MS 7+0tt a dle UTZ 6+2 a stále se držíme a věřím, že už vše zvládneme 🙂
Jinak v těch 6+2 dle UTZ už srdíčko bilo (bylo).

bajana
21. bře 2015

@bariveta skôr sa priprav na zlé správy...áno, boli to síce dva rôzne UTZ, ale ak sa plod zmenšuje a navyše špinis, zamĺknutý potrat je veľmi pravdepodobný...veľmi rada by som sa mýlila...

aknivi
21. bře 2015

@bariveta taky bych to viděla špatně a velice ráda bych se mýlila....každopádně pokud to už dopadne jakkoli,budu na tebe myslet.

zuhra
21. bře 2015

@bariveta šance je, ale spis to nevypadá;( snad se mýlím .... Drz se

papandulina
23. bře 2015

nějak podobně jsem to měla i já, bohužel se nakonec ukázalo, že jde opravdu o zamlklé těhotenství, v šestém týdnu by srdíčko už tlouklo. Snad se nakonec ukáže, že se mýlím, drž se.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru