Pohlaví dítěte - ze 70 % kluk. Změní se to ještě?

ninlucie
20. srp 2019

Ahojky 😊
Holky chtěla jsem se zeptat, vcera jsem byla,na 1.genetice 12+2tt a doktor mi řekl na 70%, ze to vypadá na kluka ,ale ze je to jen orientační..
Stalo se nekomu ,ze se to nakonec změnilo??
Cetla jsem tady spis ,ze rekli holcicku a byl to nakonec kluk 😊 ale opačně spis ne

nikolatezka
20. srp 2019

@ninlucie jedina žena na 3 chlapy to nezavidím musíš mit pevne nervy :D

ninlucie
autor
20. srp 2019

@nikolatezka no 🤣 uz ti dva mi daji zabrat🤣 clovek jim rika vsechno milionkrat stejnak neposlechnou 🤣🤣 na cesste 3🤣 chlap na to se musim jeste připravit🤣🤣

nikolatezka
20. srp 2019

@ninlucie to věřím :D musíš se hodně připravit 🙂 :D 😅 a v kterem jsi ?

ninlucie
autor
20. srp 2019

@nikolatezka podle genetiky mam termin 29.2. Tak neco malo 12tt

nikolatezka
20. srp 2019

@ninlucie aaa já mam termín 18.ledna

kkaajinka
20. srp 2019

Tak u nás od 11tt holčička(můj gyndar),na gent.ve 13tt na 70proc.holčička(jiný Dr. genetik ) ,16tt hospitalizace (opět jiný Dr.v nemocnici)opět holčička,ve 20+4tt holčička(jiná Dr.kvuli zastupu)a den na to 20+5 opět genetika a ejhle kluk jak buk(a opět u dr.ktery tvrdil na 70procent holčička)momentálně sem 27tt a jelikož mimco nespolupracuje,tak jsme vlastně zvědaví co si domů doneseme😁

ninlucie
autor
20. srp 2019

@kkaajinka Je tak to dejte vedet ,jak jste dopadli.. hlavne ze je vse v pořádku☺

kkaajinka
20. srp 2019

@ninlucie moc děkuji tentokrát,to vše snad dopadne jak má..Loni jsme přišli a dvojčátka dva chlapečky,a tak i když sem si tentokrát ,,vice,,myslela na holčičku ,věřím,že nám kluci ,,poslali,, svého zástupce 😉

ninlucie
autor
20. srp 2019

@kkaajinka tak to me moc mrzi 😥
Hlavne AT je vse jak ma 😍 drzim palce !!

afitna
20. srp 2019

Mě ne ale hodně holkám ze skupiny se stalo, že jim na prvním screeningu řekli kluka nebo holku a na druhém screeningu to bylo opačné pohlavi. Mě to ve 13tt neřekli, prý je moc brzy tak mi to řekli ve 21tt a moje doktorka další týden potvrdila 🙂

ninlucie
autor
20. srp 2019

@afitna no ja právě koukala jako tele ,ze sam pan doktor na genetice rekl,ze to vi... ja MYSLELA,ze je to hrozne brzy ,ale rekl na 70%.. takze budu pocitat s klukem 🙂 a uvidime jedu na genetiku jeste kolem 20tt tak uz to snad bude 100%

hermanecka
20. srp 2019

@ninlucie tak ja kluka 2 roky a holku 6 let a holka vyda narocnosti za 2 brachy..syn zlaty klidny ditko..vse je o povaze a je jedno,jestli.holka nebo kluk..kamaradka je docentka a nikdy vy si nevzala sukni, jen tenisky,rifle a tricko..takze tak🙂

ninlucie
autor
20. srp 2019

@hermanecka kazdy ditko je jiny to je jasny...
No nas malej 3roky... a je tak hyperaktivni ze nikdo ho nechce ani hlidat... nejde mi o oblékání holcicek ani nejak o pohlavi ,je jasné ,ze je důležitý ,ze je zatim vse v pořádku 🤗 jen jsem se ptala ,zda se někomu stalo,jestli se ve 12tt spleti v pohlavi miminka nic vic🤗😊

ninlucie
autor
20. srp 2019

@nikolatezka Je lednacek 🤗 ono to uteče raz dva.. uz aby to bylo za nami 😉

babanci
21. srp 2019

No, nám kdysi řekli, že budeme mít vnuka. Dcera byla za těhotenství 3 x na ultrazvuku. Máme, dnes už 14 letou Anežku. 🙂

alca99
27. pro 2019

@kkaajinka Ahoj, muzu se zeptat, co se ti nakonec narodilo? Ja jsem na tom podobně.. Ve 13 tt na genetice holka v 16 a 18tt holka. Ve 21 kluk i na echu 22 kluk, ale ted ve 25 tt zase holka. V dnešní době moderního ultrazvuku to nechápu. Zajímá mě, co to teda bude🙂 mela jsem podezreni na vvv, proto tolik ultrazvuku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru