Pohlaví miminka. Někdo stejně a vyšlo to?

pajushka1
27. zář 2021

Maminky,dneska jsem byla na prvním screeningu a paní doktorka okamžitě řekla pohlaví (viděli jsme ho všichni i manžel). Byla si 100% jistá 😀 je tu některá které bylo sděleno pohlaví takhle brzy a opravdu to tak bylo? Děkuji za odpověďi 😊

maaaadlaaaaa
27. zář 2021

@pajushka1 Bylo, ale na 100% to v tomhle týdnu není nikdy. I tam mi řekla tehdy 95%

95newmommy2020
27. zář 2021

Ano. 😄 doktorka odhadovala už v 11 tt ze je dobře vidět nějaký úhel. Na 1. Screeningu byl dobře natocenej, tak to šlo určit. Nespletli se fakt ne. Ale věřila jsem až od druhehonscreeningu, kdy to nadobicko ukázal, tak ze to tak vypadalo. Ne jen nějaký pohlavní úhel.

pajushka1
autor
27. zář 2021

@95newmommy2020 no jsem zvědavá za 2 měsíce 😀 za 3 týdny jdu ke svému lékaři ,tak uvidíme co řekne on 😀 paní doktorka říkala že pinďa nelze přehlédnout 😀

leeniik01
27. zář 2021

V prvním i ve druhem těhotenství vzdy jisti s pohlavím od prvniho screeningu. 👍

95newmommy2020
27. zář 2021

@pajushka1 Ono ti kluci jsou stejně takový lip urcitelni. Takže bych nepochybovala. 😄

linducha90
27. zář 2021

@pajushka1 taky nám bylo řečeno už na 1 screeningu, ale doktor sám řekl, že to není 100%

atevi7
27. zář 2021

Ano, mám dva chlapečky a vždycky mi to ve 13tt řekli 🙂💙

veronka_123
27. zář 2021

U prvniho ano (chlapecek), u druheho ne (taky chlapecek ale na prvnim screeningu dr. videl holcicku) 🙂

izz76
27. zář 2021

V mém okolí to všichni ví, nebo věděli už od prvního screening ve 12tt a vyšlo to. Vyjimka jsem já, mě řekl doktor v tomto období, že to vypadá spíš na kluka a nebyla to pravda. O to větší jsem měla nasledne radost😃

jako_mala_holka
27. zář 2021

Nám řekl dr na prvním screeningu ve 14tt holku a bylo to tak

kecupka66
28. zář 2021

@pajushka1 Taky mi hned na 1.screeningu doktor řekl, že to bude kluk..dokonce i já jsem tam "něco" viděla..😄 Ale jistojistě mi to prý potvrdí až na tom ve 20.týdnu, ať se na to moc neupínám. Nakonec to tedy kluk opravdu byl..😊

codal
28. zář 2021

Kamarádce doktor třikrát potvrdil chlapečka a na porodním sále byla pak hodně překvapená, když ji položili na hrudník holčičku, někdo je to holt šňůra 🤣🤣🤣🤣... Stoprocentně bych se na to neupínala, zvlášť v tomto týdnu...

pajushka1
autor
28. zář 2021

@codal samozřejmě se na to 100% neupínám a upřímně mě překvapilo, že si doktorka byla tak jistá. Pořád si říkám že to mohl být pupečník 😀

pajushka1
autor
28. zář 2021

@kecupka66 no ona si byla 100% jistá 😀 je pravda že jsem tam něco vlát viděla, ale nejsem doktor a v tom ultrazvuku se nevyznám 😀 on totiž můj gynekolog v pátek na kontrole sázel na holčičku 😀

marselina
28. zář 2021

@pajushka1 ve 12tt řekla paní doktorka kluka, v 18tt taky a ve 22tt potvrzen chlapecek.
Jeho nadobicko se nedalo přehlédnout 😂😂

juliemichal
28. zář 2021

4x to bylo 100% a po páté uvidíme,ale od prvního screeningu mi říkají,že to je holčička,i včera mi to řekli ♥ včera jsem byla 33+0,tak věřím,že se to už nezmění 😀 😀

mishulka92
28. zář 2021

Taky už mi řekli na 1. Screening že to vypadá na chlapečka, ale upozornil mě na to že to je tak ze 70%, ať nenakupuji ještě modré, abych pak nebyla prekvapena🤣 ale na druhém mi to potvrdili a narodil se opravdu chlapeček

verais
28. zář 2021

V prvním těhu mi ani neřekli na screeningu co by to mohlo být nebylo poznat pak v 15tt na běžné kontrole říkal, že na 70 procent chlapeček, ale je to blbě vidět a jistý si není a ve 21tt už jasná holčička viděli jsme to kávové zrno i my a máme holku...druhé těhu na prvním screeningu nám hned řekl, že vidí anténku a že to bude kluk jak buk a taky, že byl a teď má 2 roky 😄 no a teď jdu na první screening ve čtvrtek tak jsem zvědavá jestli bude poznat 😅 ono to je vždy jisté až u porodu znám 2 případy kdy na porodním byli v šoku 🤣🤣🤣

pajushka1
autor
28. zář 2021

@verais tak já to beru s rezervou 😀 manžel a syn byli nadšení že další kluk, ale mě se tomu prostě nějak nechce věřit, přece jen jsem teprve 12+2tt a tvrdit na 100% že je to kluk mi i od doktorky přijde unáhlené 😀

teryem
28. zář 2021

Obě děti ve třináctém tt a bylo to tak 😊

pajushka1
autor
28. zář 2021

@teryem tak uvidíme, ale můj gynekolog řekl že se mám "spoléhat" na pohlaví až tak 15-16tt. Tak uvidíme 😀

terinka86
28. zář 2021

Třikrát mi na 1. screeningu řekli kluka. U prvního si byla jistá, u druhého v podstatě taky, u třetího prý na 60 %. První dva jsou kluci, třetí už na 2. screeningu jasná holka. Ale tam jsem teda až do porodu nevěřila 😂

verais
28. zář 2021

@pajushka1 ono u těch kluků to jde opravdu převážně poznat teta 3 kluci a všichni s jistotou potvrzeni ve 12/13tt a má je a jestli si byla vaše doktorka jistá tak bych tomu i věřila, ale pro sichr bych nic nekupovala já si tehdy počkala ještě na vyjádření mého doktora a ten to tehdy potvrdil 🙂

pajushka1
autor
28. zář 2021

@verais nemám ještě koupené vůbec nic. Manžel se synem mi už v obchodě ukazovali modré dupačky, říkám ne, až po potvrzení i mým doktorem 😀

ellyem
28. zář 2021

První screening jsem měla ve 13. týdnu, na 60 % to byl chlapeček a ten se nám taky narodil 🙂 Nakupovat jsem začala až po druhém screeningu, kdy gynekolog potvrdil pohlaví.

vercousek
28. zář 2021

Ano ve 12tt nám řekla doktorka,že je to holčička,tak jsem se vykulila a řikam jí to už jde poznat?a ona ukázala na něco dole u páteře a že to tak mají holky a byla tam😃

pajushka1
autor
28. zář 2021

@vercousek jako já ne že bych doktorce nevěřila, jen prostě najela ultrazvukem na břicho a přísahám během 3 sekund řekla kluk 😀 mě jen udivuje že to někdo takhle z fleku řekne, žádné přeměřování nic.. prostě kluk a hotovo 😀

vercousek
28. zář 2021

@pajushka1 Tak dělaj každej den plno ultrazvuků,asi má káždý pohlaví nějaky svý poznávací znamení a když je mimčo dobře natočený,tak věřim že to vidí hned😊Pro mě to vždycky byla taková černobílá mazanice poznala jsem hlavu to bylo všechno😃A musim říct,že pak jsem měla plno ultrazvuků a už mi to moje doktorka nikdy nepotvrdila vždycky ležela tak blbě,že to prý nepozná.

hawah
28. zář 2021

Všichni tři kluci byli krásně poznat už v tom 12tt na screeningu 😁

baraskaska
28. zář 2021

Ano dceru mi rekli hned na prvnim screeningu. A jeste mne pak pani doktorka ujistila ze tenhle pan doktor se nikdy nemyli.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru