Pohyby ve 13+0 týdnu těhotenství. Můžu je cítit?

kaleilah
1. kvě 2009

Ahojky, chtěla jsem se zeptat jestli je možné, abych začala cítit pohyby ve 13tt, u prvního syny jsem je začala cítit v 15tt.

aponchie
1. kvě 2009

ja citila 13+ 😎

kaleilah
autor
1. kvě 2009

aponchie: u prvního nebo u druhýho?

aponchie
1. kvě 2009

u druheho

nety
1. kvě 2009

Kaleilah-já je taky cítila takhle brzy,snad ve 14.týdnu u druhého,u prvního asi v šestnáctém🙂.

sylvka
1. kvě 2009

😨 teda to je fakt individuální.já cítila první pohyby snad ve 25tt 😀

aponchie
1. kvě 2009

u prvniho taky pozdeji 😎

kaleilah
autor
1. kvě 2009

já je cítila u prvního hned začátkem 15tt, tak mi moje dula říkala že ted by měli být ještě dřív, ale tohle se mi zdálo až moc 🙂

jeudi
2. kvě 2009

a neni to strasne brzo????nejsou to treba prdiky??ja nevim mozne je vse ja u prvniho citila v 17tt a u druheho v 19tt..a u prvniho mi to lekarka neverila rikala ze to mozne neni tak nevim 😕

aponchie
2. kvě 2009

tak ja myslim,z eprdiky se daji poznat od malickeho kopnuti pres brisni stenu..proc by to nekdo nemohl mit? 😅 me treba lekar,z emozne to je kdo je vic citlivejsi a je zvykly se pozorovat 😎

jeudi
2. kvě 2009

ja nerikam ze to neni mozne taky jsem se pozorovala ale trinacty tyden mi prijde preci jen brzy,ale mozne je vse 😉

aponchie
2. kvě 2009

no ikdyz to prijde brzy nekomu mozne to je

kaleilah
autor
2. kvě 2009

mě v tom 15tt taky nechtěl veřit, ale já to věděla jistě že to jsou kopance, za dva dny už byly i dost zřetelný a celý dnešek jsou to takové ťukanečky, tak si sem jistá taky..hlavně jsem krátce po porodu a měla jsem menses jen jednou od porodu když jsem otěhotněla, takže ani není jisté, že jsem opravdu 13tt,třeba je to o týden dva víc...

jeudi
2. kvě 2009

kal:to by bylo prekvapko ,kdyby ti lekar rekl ze uz mas pulku tehu za sebou vid? 😉 🙂

kaleilah
autor
3. kvě 2009

jeudi: tak půlku určo ne, to je 20tt a to není ani náhodou, a stejně mám svůj termín porodu kterýmu věřim víc..přece jen, u nás v ložnici doktor není a neví kdy se co děje 😀

macu.k
4. kvě 2009

Já jsem dneska cítila jakoby první kopnutí 😵 , taky mi to přijde brzo, u prvního mimi jsem to cítila někdy mezi 18 a 20 tt, už si to přesně nepamatuju.... Tak musím vyzkoumat, jestli to bylo opravdu ono, anebo se mi to jen zdálo 🙂

kaleilah
autor
4. kvě 2009

macu my už kopem o sto šest, taky jsem byla překvapená, ale už to bylo fakt ončo 🙂

kocour1
26. črc 2014

Ahoj, já jsem dnes v nějakém 14.týdnu (u toho druhého to člověk nepozoruje tak přesně🙂 ) a mám pocit už týden, že cítím slabé pohyby. Nejdřív jsem si říkala, že jsou to asi prdy🙂...ale opakuje se to - sem tam, občas a nepravidelně, přesně v podbříšku takové lehké bublání. Tak jsem ráda, že to také někdo cítí takhle brzy. Je to dobrý pocit, když člověk cítí pohyby - hned je takový klidnější a nemusí trnout do každého ultrazvuku, že je miminko v pořádku.

penkavaadela
18. črc 2016

Také cítím pohyby od 13tt 🙂 je to takové bublání, ťukanečky.. Několikrát za den. Jsem si 100% jistá, že to je miminko a žádné prdíky ;) jsem hodně citlivá a pořád se pozoruji 🙂 tak buďte v klidu, nejste sama kdo je cítí 🙂

cherrinka87
5. led 2017

Já jsem 10+6. Cítím na břišní stěně takové bublinky nebo tukance. Zda se mi to hodně brzo. Střeva to určitě nejsou. Cítím je, když jsem v pololeže a v klidu. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru