Polyp na děložním hrdle v těhotenství. Zkušenosti?

anika7
29. lis 2011

Ahoj,
nemáte prosím někdo zkušenost s polypem na děložním hrdle, zda je to vážné a ohrožuje těhotenství? Jsem v 11+3 a doktorka mi ho našla díky mírnému špinění, napsala mi na to ascorutin proti krvácení a globule macmiror proti zánětu - které mají navíc v příbalovém letáku napsáno "nevhodné pro první trimestr". Její závěrečná diagnoza je jednoduše "hrozící potrat", což mi na optimismu nepřidalo... O tom, jestli je to vážné nebo spíš banální, se nechtěla bavit. Pokud k tomuto tématu máte nějaké své zkušenosti, budu moc ráda. Díky!

rasha
30. lis 2012

já mám polyp už nějakých 10 let,nemám s ním žádné problémy (špinění apod.),ale je tam a pokud se neprojevuje,je to prý v pořádku.přečkala jsem s ním i celé těhotenství a teď zatím bez problémů druhé.tak snad proběhne dál vše také bez problémů 🙂

poseidon666
1. pro 2012

©anika7 - ahojky, já měla v 8. týdnu také polyp a doktorka mi ho v ordinaci ukroutila s tím, že uvidíme, jak to dopadne a od té doby mám se špiněním pokoj. Dostala jsem také Ascorutin a ještě nějaký lék, ale to už si nepamatuji, co to bylo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru