Pomalý nárůst hCG. Máte s tím zkušenosti?

jitulik24
20. črc 2009

Ahoj holky, máte s tím některá zkušenosti? Jsem z toho hodně špatná. 1.7 10,7hCG, 8.7 138 hCG a 17.7 676 hCG . Hodně se bojím, aby nebylo něco špatně 😢 😢 😢

jitulik24
autor
20. črc 2009

prosím poraďte

chrobacek
20. črc 2009

Od početí Od PM (mIU/ml)

7 dní (1. týden) 3 týdny 0 - 5

14 dní 28 dní (4t) 3 - 426

21 dní 35 dní (5t) 18 - 7,340

28 dní 42 dní (6t) 1080 - 56,500

kdy jsi měla ovulaci nebo poslední MS?

jitulik24
autor
20. črc 2009

Podle toho by to sedělo 18-7340, ale má se to za 2-3 dny zdvojnásobit a mě se to zdvojnásobuje za 4 dny.

chrobacek
20. črc 2009

jo už jsem se mrkla do alba.........kdy jdeš na UTZ? možnost je, že by to mohlo být mimoděložní pochopitelně, ale taky je možnost, že jen pomalu roste... důležíté je, že roste a nemůžeš se srovnávat s temi okolo ..... každý to má jinak takže důležitý je UTZ zda je miminko v děloze......

chrobacek
20. črc 2009

Hlavně ti doporučuju být v klidu a počkat si na UTZ a neřeš jak HCG roste, protože to, že roste je důležíté

jitulik24
autor
20. črc 2009

Na utz jdu v pátek. Při hodnotě 676 hCG ještě doktor nic na utz neviděl, jen sliznice byla krásně narostlá 16mm. Dívala jsem se na příznaky mimoděložního těhu a zatím žádný příznak nemám.

chrobacek
20. črc 2009

😉 vidíš takže klid a počkej do pátku 😉

larri
20. črc 2009

jitulik,ja taky nemela priznaky k mimodeloznimu,ale moje nejvyssi hcg bylo 244.Na kontroly jsem chodila tri tydny a na laparku sla az kdyz jsem zacala citit bolest na prave strane.Mimodelozni jsem mela v pravem vejcovodu.

Neboj se,ale hlavne se hlidej.
U mne nebylo nic videt na utz a laparku jsem mela v 8tt.

michamicha
20. črc 2009

já nevim kolik mám hcg, ale od soboty mám na testu slabou čárku, dneska jsem 17.den po IUI a kdybych opravdu byla těhu, tak už by čárka měla sílit, nemyslíte?
volala jsem do caru a řekli mi, že mám udělat ještě další test zítra a zavolat jim co a jak....
jsem zvědavá jestli zejtra bude silnější 😔

jitulik24
autor
20. črc 2009

Ahoj já měla 10 den po IUI slabounkou čárečku a každým dnem sílila. Lepší je zajít si na krev, tam budeš vědět přesnou hodnotu. Držím palce. Já si zítra skočím na krev, abych věděla zda hCG roste, už jsem z toho pěkně na nic.

kotjatko
21. črc 2009

Ahoj,holky!Prosim o radu.Mela jsem PM 15.6 mam krasne tehu testy,17.7 HCG 1000 jednotek,vcera na ultrazvuku doktor zaznamenal v deloze plodove vejce s naznakem na embryo 7,7mm.vzali mi jeste krev,a dnes mi prisli vysledky uplne stejne jako v patek. mam hrozny strach,je to 6 let co se snazime,uz jsme byly na IVF,a ted se to stalo samo,ale vubec nerosteHCG.Jsem tak nestjastna,stalose to nekomu?Nemate zkusenosti?Boli mne srdicko.Dekuji za odpovedi.

denousek
28. únor 2011

ahoj holky jsem 45DC ..ovulka byla pred 28 dny (18DC) ale na uzv nebyl nic bidet tak mi dr vzal dneska krev a hcg bylo jen 92...to je hooddnnee malo co na 2 tydny vynechanou ms (myvam cykly 32dni)
prosim meli jste nekdo stejnou zkusenost?diky

denousek
1. bře 2011

verbalinka
1. bře 2011

Ahoj, třeba jsi otěhotněla později, a proto je hcg tak nízké. Mohla být ovu 2x, nebo prostě později. Já měla poslední menzes 11.2. a u doktora byla až 4.4. a na utz byla vidět jen dutinka. HCG mi nebral. A teď mám doma dvouletýho kluka 😉 Nestresuj se (já vím, lehko se řekne). Našla jsem odkaz na netu a tam je, že v cca 5 týdnů od menzes je hcg od 18. Takže 92 by bylo ok 🙂

http://www.womenzone.cz/encyklopedie/hladina-hc...

dlabinecka
1. bře 2011

@denousek Já si taky myslím, že jsi mohla otěhotnět klidně později, u mě MS a UTZ taky vůbec nesedí. Poprvé nebylo na UTZ nic vidět a HCG bylo 420, ptala jsem se jestli je dobré nebo špatné a on mi řekl, že to nejde říct, že je důležité, že je a otázka je jestli roste, ne kolik je....

denousek
1. bře 2011

@dlabinecka no jo ale tak kdyz jsem mela pozitivni ovu test 18DC?ovu testy uz delam pul roku a poznam pozitivni ☹

denousek
1. bře 2011

@verbalinka jenze to je vic jak 6 tydnu od ms ☹(

dlabinecka
2. bře 2011

@denousek Dobře, ale taky záleží na tom, kdy se vajíčko reálně oplodní a kdy se uhnízdí, ne?? A kdy jdeš na UTZ? Já osobně bych zkusila dělat testy - jestli sílí, slábnou nebo stagnují....

denousek
2. bře 2011

dekuji,dnes jsem byla na odberu a hodnota klesá,uz je jen 67,muze uz byt mimoděložní těhotenství vyloučené?a odejde to ted samo?mohu si říct ted o agolutin aby přišla mentruace?

madormi
2. bře 2011

@denousek doktro ti k tomu nic neřekli? mě to nechali odejít samo , měla jsem 109 a za 14 dní nulu

denousek
2. bře 2011

@madormi já jdu k dr až zitra -nemela jsem dneska vedet ano vysledek ale rekla jsem sestre ze si to tam odnesu sama abych vedela uz dneska vysledek...tykze za tyden by mela byt 0 jo...cca .kdy mam 67 jo?a az jak si mela nulu tak ti prisla ms??

madormi
2. bře 2011

@denousek ne ne já začla krvácet někdy při těch 109 právě, ale v děloze nic nebylo hcg nestoupalo tak mě jen hlídali, ale odešlo to samo s "menstruací"ono záleží jeslti v děloze něco máš nebo ne, kdby tam zůstal váček nebo tak tak bys asi musela na kyretáž, uvidíš co doktor, měl by ti udělat utz

denousek
2. bře 2011

@madormi jenze dr jeste ani v deloze nic nevidel vis ☹( nestihlo to ani tak narust ze by tam neco videl ☹(

madormi
3. bře 2011

@denousek tak si nech ještě jednou vzít hcg, ale pokud to klesá tak mimoděložní by hrozit nemělo a odchází to samo, při mimoděložním by hcg stagnovalo nebo mírně stoupalo

denousek
3. bře 2011

@madormi dr mi doporucoval kyretaz dneska tak jsem mu musela podepsat ze jsem to odmitla rekla jsem mu ze zatim chci pockat jestli se to spusti samo.. neudelala jsem chybu?v pondeli jdu znova na krev urcite me tam bude zase hnat... ze uz je to slouho co jsem mela posledni MS (14,1) ale jeste nemam spozdeni ani 3 tydny....v pondeli to bylo 2 tydny....nechala jse si pichnout agolutin to ho ani nenapadlo rikal ale ze nevimze to tehotenstvi podporuje ale tak pichl mi to... a rikal ze mimodelozni to klidne byt muze i kdyz ty hodnoty klesaji .tak ze by byl radsi kdybych sla na tu kyretaz..jenze toho ja se silene bojim..toho uspani proste

madormi
3. bře 2011

@denousek pokud v děloze nic není taky bych asi čekala a odmítla přeci jenje to zásah do organismu, pokud by tam něco našel tak není co řešit, ale jinak bych taky zkusila počkat zda to neodejde samo, přeci jen je to běžný zákrok, ale furt si pod narkozou a seškrabují ti sliznici v děloze, takže bych se tomu taky vyhla kdyby to šlo ( po druhé to u mě nešlo zůstal mi tam plodový vak a hcg neklesalo)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru