Pomalý vývoj těhotenství

bee92
16. srp 2019

Ahojky, prosím o vaše zkušenosti a názory. Od začátku těhotenství je to celé nějaké pomalé. Prvni tři dny vynechání menstruace jsem měla negativní těhotenské testy. Až pátý den byl test pozitivní. Do 6 tt nebyl vidět váček v děloze. Až na přelomu 6/7 jsem měla slabý růžový výtok, asi jak se uhnízdil zárodek v děloze a pak v 7 týdnu se teda váček v děloze našel. V 8 tt byl váček stále prázdný. Pak jsem jela na dovolenou a teď na kontrole (oficiálně 10 tt) bylo vidět embryo ale maličké, myslím, že doktorka říkala 3 mm a prý ji to utz vyhodnotil jako 5/6 tt. A srdce říkala, že se tam mihlo, ale je to je ještě příliš malé. Ale říkala, že zatím počkáme, kolik plod povyroste do příští kontroly. Doktorka pořád říká, jakože nikdy nevíme, kdy přesně došlo k oplození a blabla, jenže já to prostě vím, měla jsem pozitivni ovulační test a V ten den i styk a pak dlouho nic, takže i kdyby nedošlo k oplození hned, tak ale do 3 dnů třeba určitě. Tak nevím, co si o tom celém mám myslet :(

barulina
16. srp 2019

Tak pokud vis kdy jsi mela ovulaci, a umis si bajit tabulky a infa na netu aje to male, asi bych se priprqvila na nejhorsi

jitule_hrachule
16. srp 2019

@bee92 Ahoj, vzdycky je dobré pocitat i s nejhorším,me doktorka u prvního těhu nasla váček, zdál se jí malý dle ultrazvuku, tak jsme tyden čekali a nic, nezvetsil se takže mě čekala revize dělohy, uvidíš držím palce at je vse o.k.

bee92
autor
16. srp 2019

@barulina jo ja vim, odpovida to proste 6 tydnu misto 10, i kdyz vyvoj to ma...vsak ja s tim pocitam, ze to spise nevyjde. Jen jsem treba chtela vedet, jestli nema nekdo podobnou zkusenost, ze to treba nakonec pres pomaly start vyslo ;)

kittyy17
16. srp 2019

@bee92 možné je i to, že jsi to první potratila a ihned znovu otěhotněla. Což odpovídá rozdílu o 4 týdny...

barulina
19. srp 2019

@bee92 jj. No snad ano. Dej pptom vedet. Drzim pestu

adelinaover30
20. srp 2019

@bee92 mela jsem totozne, vyvoj pomaly,skluz,spineni,v 8tt embryo 3mm,srdicko slabe videt,v 10tt zamlkle těhotenství...

bee92
autor
25. srp 2019

Tak jsem zacla v tydnu trochu spinit a vcera i krvacet, ale jako nijak extremne, proste jako kdyz dostanu menstruaci. Zitra mam jit na kontrolu, takze mi prijde zbytecne s tim dneska chodit do nemocnice, nemyslite?

lachtanice86
25. srp 2019

@bee92 stejně s tím nic neudělají

bee92
autor
25. srp 2019

No tak nakonec jsem jela, protoze to ze me teklo proudem a mela jsem hrozne krece a uz jsem po revizi... ale tak jsem rada, ze konecne je jasno a ze to nestastne tehotenstvi je za mnou

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru