Pozitivní těhotenský test, na UTZ nic. Stalo se vám to?

dajda28
11. zář 2013

Ahojky holky,
tak mi vyšel pozitivní těhotenský test(Mama 10 jednotek) a dneska jsem byla u doktora a na UTZ ještě nic neviděl.
Dneska končím 5.tt.Vzal mi krev a zítra si mám zavolat,jestli se to v krvi potvrdí.Prej když to bude do 1000,tak je to tak malinký,že to ještě není vidět,nebo
když to bude přes 1000,tak to bude mimoděložní.
Máme doma sice už jednoho sviště,ale mám z toho zítřka docela hrůzu.
Jen se chci zeptat,jestli se to některé z vás taky stalo?
moc děkuju

zuzaczech
11. zář 2013

@dajda28 Já jsem taky v 5tt a u doktorky jsem byla v pondělí. Říkala, že na UTZ nemůže být ještě nic vidět, tak nevím, proč tě ten tvůj doktor plaší mimoděložním...

blahova_andrea
11. zář 2013

já byla na první prohlídce taky velmi brzy, prostě mě dr. objednal za dva týdny a bylo. taky nechápu, proč tě hned stresuje, když to ještě nic neznamená.

dajda28
autor
11. zář 2013

Holky,moc vám děkuju.Zítra dám vědět,jak to dopadlo 😉

blahova_andrea
11. zář 2013

@dajda28 určitě to bude dobrý. hlavně klid 😉

pinuska25
11. zář 2013

dajda28:moc držím palečky..hlavně se moc nenervuj... 🙂

dajda28
autor
12. zář 2013

tak už vím výsledek-Hodnota hcg je 840,takže to bylo opravdu moc brzo.Mám znova přijít v úterý dopoledne 😉

kristl85
12. zář 2013

Ahoj, mě se stalo úplně to stejné🙂 bála jsem se zbytečně jako ty. Já měla ještě nevýhodu v tom, že me vyděsil sám dr. a zbytečně. Za další dva týdny už tlouklo i srdíčko🙂 určitě to bude v pořádku🙂

ivca_ch
27. zář 2013

@dajda28 Já jsem byla u doktora teď v úterý, kdy jsem byla podle MS 5+2 (ale mám delší cyklus), doktor zatím nic neviděl, vzali mi krev a mám 997,5 jednotek. Takže jsem taky určitě otěhotněla později. Jsem objednaná za dva týdny, tak snad už bude něco vidět a bud vše v pořádku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru