Pozitivní test, krvácení, negativní test

nathaliee
16. bře 2016

Dobrý den, chtěla bych se zeptat..Ve čtvrtek jsem zjistila, že jsem těhotná...v neděli jsem test opakovala-taky pozitivní...Jenže ještě ten den jsem začala krvácet (nejdřív málo, poté i kousky krvavé)...v pondělí nic.. Volala jsem si na gyn. a včera jsem šla na kontrolu..doktor tam velice nic neviděl-jen "něco" 2mm.. tak jsem byla dnes+v pondělí jdu na krev na hcg...v úterý k němu..včera po kontrole jsem začala opět krvácet+křeče..dělala jsem si test - už byl negativní..Měla jste to některá tak ? byla jste nakonec v tom.. ? Děkuji

misula29
16. bře 2016

nejspíš se jednalo o biochemické těhotenství

alicie_k
16. bře 2016

Také si myslím, že šlo o biochemické těhotenství. Měla jsem to jednou také tak. Čárky pěkné, zpoždění asi 10 dní, hcg 50 a přišla menstruace... Ale jistě to asi řekne až lékař.

tehulka1167
16. bře 2016

Jo mela. Biochemický tehu. Hcg 47 klesalo a stoupalo a klesalo a pak konec. DVAKRÁT.

md21
28. únor 2020

Dobry večer, mela jsem zpozdeni ms 3 dny, delala jsem si nekolik testu a na kazdem byli dve carky, slabsi, ale byly. 5.den "meskani" jsem zacala krvácet, trvalo to 22.-26.2., test jsem si delala dalsi ten první den krvácení, a byl negativní. Dnes me hrozne boli prsa, nemohu mít ani podprsenku, uple tricko me tlaci, mam je napnutá, bradavky silene citlivé. Normalne takove problemy nemam, proto se ptam, nez si udelam dalsi testm, ohu byt presto těhotná, ikdyz jsem krvácela? Nevím zda to byla MS, jsem strasne unavená, ikdyz spim dostatečně, ta "ms" mela slabsi prubeh, ani bolesti jsem nemela, ktere vzdy mam, a krev nebyla tak rudá, tmavá, jako vzdy. Prosím o normalni odpovědi. Děkuji.

baruniceslepice
28. únor 2020

@md21 muzes. Ja u obou tehotenstvi mela asi 3 dny slabou ms. Udelej zitra teh. Test. Myslim, ze bude pozitivni. 🙂

agneska7
28. únor 2020

@md21 všechno je možné 😉 udělej si test a budeš vědět

kuttu
28. únor 2020

@md21 Podle me biochemko,jestli byl další test negativní tak to prostě odešlo se spozdenou menstruaci...nic neobvykleho

md21
3. bře 2020

@baruniceslepice tak test jsem si delala a byl negativni, ale byl to test galmed pro comfort nebo jak se jmenuje, no a od vcerejska me strasne boli prsa, f kt hrozne, obě, mam je natekla, citlivé bradavky a dnes me celý den pali zaha, coz normalne nikdy nepalila, jen na začátku těhotenství pred 5ti lety. Zitra jdu k dr, tak si test delat ani nebudu. Miminko bysme si moc přály, ale nevim... Ta zaha je ale silena a i ta orsa, nemuzu mít ani podprsenku, uple tricko... 🤷‍♀️

snume
27. kvě 2021

Ahoj, mám takový menší problém. V úterý jsem si dělala těhotenský test. Měla jsem 2 týdny zpoždění a vyšel mi pozitivní. Cca týden mám takové tlaky do spodku. Včera jsem přijela z práce a zjistila jsem, že slabě krvácím. Ráno jsem si dělala test a vyšel mi negativně. Muži být i přes to těhotná nebo jsem o miminko definitivně přišla?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru