Příbytek váhy v 1. trimestru. Kolik jste nabraly vy?

23. pro 2021

Ahojky, zajímalo by mě kolik jste přibrali v 1 trimestru,jsem momentálně 13tt,a mám nahore cca 4kg,honí me strašně mlsná ale zas žádné prežiraní🙈😁

pampeliska1313
23. pro 2021

Nevim v kolik prvním, ale celkove asi 9kg. S tím ze od cca 20tt jsem se hlídala kvůli tehotenskymu diabetu.)

lidija1234
23. pro 2021

Haha já nabrala za celé těhotenství 23 kg a byla jsem koule 😂v prvním trimestru jsem měla asi taky nahoře cca 5 kg, dělal mi hrozně dobře cukr a když jsem nejedla tak mě bylo zle. Sice mě teď čeká dlouhá dieta ale zase jsem vůbec nezvracela,bylo mě dobře a vše mi chutnalo😃

michaelarousova
24. pro 2021

Me bylo spatne takze v prvnim trimestru asi jen 1 kg ..za to od 20tt to jelo 😂 celkove jsem pribrala asi 13kg

jjasmina
24. pro 2021

Celkově 24kg a to jsrm první i druhý trimestr priblila 🤣kila neřeš

autor
24. pro 2021

No já si právě připadám jak prasátko, všude čtu nic,kilo a pod 😁😁

krisstina93
24. pro 2021

V prvním sem vždy spis hubla, bylo mi špatně, vše šlo ven a moc sem nejedla, takže sem byla v mínusu :D

xcassiopea
24. pro 2021

poprvé to byly asi 2kg dohromady bylo 16 navíc, podruhé s dvojčaty 10 a dohromady 27 navíc.

kafr
24. pro 2021

Co měsíc, to kilo. Až v posledním trimestru se to nějak rozjelo a nabrala jsem celkem skoro 15kg. Během šestinedělí bylo 10 kg pryč a těch +/- 5kg si nechávám, byla jsem hubená moc 🤭

autor
24. pro 2021

@kafr no moje původní vaha taky byla 48 🤣🙈takže nějaké to kilo na víc nevadí 🤣jen mi vše jde do zadku q stehen 🤣

emillyhk
24. pro 2021

V prvním trimestru jsem kvůli nevolnostem ještě nebyla ani na váze před těhotenstvím (51kg) 🙈😂. K porodu jsem šla s váhou 57kg.

kafr
Autor odpověď smazal
Zobraz
kafr
24. pro 2021

Jo, tak kalhoty jsou jediné, co je knap 🤭, ale jen ty, které mi už před byly akorát. Začínala jsem na 52 kg, teď je dceři 3,5 a já se pohybuju kolem 56 kg. Kojení a procházky to pak jde dolů samo 😉

petradt1986
25. pro 2021

Pri prvnim cca 3 kg ale celkem 33 kg🤣🤣🤣🤣. Nechapu, nevim kde se to vzalo, do 6.mesice 5 kg, pak to lezlo neskutecne nahoru. Byla jsem hrozne moc zavodnena, kupovala jsem si o tri cisla vetsi boty.
Pri druhe 28 kg, do 4 mesice mi bylo spatne, to jsem zhubla jeste.
Na mě ty kila skáčou asi od holek co pribiraji malo.
Ja jim vzdy záviděla🤣😁 a jeste vic kdyz jsem sla z porodnice, okoli si myslelo, ze jsem jeste neporodila.

ruzova_pastelka
25. pro 2021

V prvním trimestru jsem přibrala 9 kg, celkově 32. Teď jsem 5 měsíců po porodu a zbyly mi 3 kila nad mojí původní váhu. V porodnici jich zůstalo 12, zbytek mizel stejně rychle, jako se v těhotenství objevoval.

autor
25. pro 2021

@ruzova_pastelka Teda tak to je krásná 🙏

ferda90
26. pro 2021

Ahoj, já si už nemapatuji kolik to bylo v prvním trimestru, ale celkově jsem přibrala 15 kg. Malý se narodil a vážil 3830g❤️. Jedla jsme zdravě jako i před těhotenstvím, cvičila jsem,ze začátku fitko a ke konci těhotenství jógu+procházky. Nyní jsem 10 měsíců po porodu a mám o 3 kila min než před otěhotněním. Ať se daří 🤗

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru