Přibývání váhy během 1. trimestru

talls
3. črc 2008

Ahoj holky, můžete sem písnout, kolik jste přibraly během prvního trimestru? Já jsem teď 14+4 a mám cca 2,5 až 3 kg nahoře a docela viditelný bříško...už se ani omylem nevejdu do mých původních oblečků...Jsem z toho docela překvapená...No, bude ze mne brzo asi velryba 😀

anaconda
4. črc 2008

Já jsem 15+2 a přibrala jsem už 7 kilo. Moje mamka se mnou, jako s prvním dítětem, nabrala 35 kg, tak jen doufám, že jí nebudu následovat ☹

dagina
4. črc 2008

Jankapavol: mě začalo být zle cca od 6-7 tt, do té doby mě bylo blaze, ale pak to bylo a je děs běs. Zatím nejsou nevolnosti na ústupu, ale hlavně že je mimčo v pořádku. Vzhledem k tomu, že jsem po IVf (kde se přibírá už jen díky hormonální léčbě), tak do dnešního dne (13+3) jsem přibrala tak 1,5 -2 kg. Ale myslím si, že tak málo to je díky mému absolutnímu nechutenství a zvracení. Jinak oblečení neoblíknu už dávno, celá postava se jaksi přeformovala 😅 .

meleri
5. črc 2008

no já si tak říkám, že tedkom co jsem těhotná, tak každé moje prso váží asi kilo, tak už je mi jasné, kde jsem asi přibrala... 🙂 všecky letní šaty co jsem měla, tak nedám přes hrudník, tak chodím v kraťasách a tričku, celkem se za ta velká prsa stydím, předtím jsem moc žádné neměla..tak to fakt nechápu kde se to z ničehonic tak vzalo! 😕

katzi
5. črc 2008

tak se mi potvrdilo, že fakt hodně záleží se vážit na stejné váze a každý den ve stejnou dobu. Předtím jsem to tak neřešila a skákalo mi to nahoru, dolů. Ale od té doby, co se vážím jen doma a pro dobrý pocit hned ráno 🙂 , mám pořád plus +5kg.
Meleri - zvětšený prsa závidím, já jsem se na to těšila, že v těhu konečně budu kus ženský, ale bohužel - moje jedničky mi zůstaly, jen mám citlivější bradavky. Naštěstí nemám zatím moc velkej pupek, jinak by to bylo krapet nesymetrické 😀

beruska2x
5. črc 2008

meleri z toho si nic nedelaj, ja teda prsa mela vzdycky ale ted je to mazec i manza se smeje 😉 treba ti pak aspon nejaky zustanou... jinak ja jsem doted nabrala 11kg coz je v poho, pocitam tak jesteste 2 kg...
lituju holky co maji navrch 20 a vic.... to si ani nezavazes boty 😅

tynucha
5. črc 2008

beruska:já jsem přibrala doteď (37tt) "jen" 14 kilo a taky si už dost dlouho nezavážu boty 🙂 O nějakém stříhání nehtů na nohou si můžu taky jen nechat zdát - pedikůra nebo manžel s nůžkama to jistí.
Já začala přibírat až ve 20tt, do té doby ani deko. Těšila jsem se, jak moc neztloustnu a po porodu naopak půjdou kila pod váhu (startovací míry 172cm/70kg), ale fakt od toho 6.měsíce to šlo ráz na ráz - co měsíc, to 3 kila nahoře. Nechci teda sejčkovat, ale znám i maminy, které v porodnici nechaly 6 kilo a dalších 5 shodily kolením a dál ani ťuk. Tak jen doufám, že o co si tělo řeklo nahoru, o to se mu bude taky chtít dolu. 😖

katzi
5. črc 2008

tynucha - dobrý překlep: shodily kolením 😀 To by bylo fajn, kdyby se nám ten tuk nějak upoštěl kolenama 😀

katzi
5. črc 2008

upouštěl - taky překlep 😀 Jím u toho, tak nedávám pozor 😉

toni78
6. črc 2008

já jsem ve 28tt a mám asi 11kg nahoře,už se začínám hlídat-max do 15kg bych chtěla ještě přibrat ale pak už je to moc tak uvidíme 😉 Jinak u dcery jsem přibrala 16kg

ededik
6. črc 2008

2,5 kg a som v 18tt 😵

zipik
6. črc 2008

Ahojky holky tak se přidávám k těm, co břibrai hned ze začátku, možná k tomu přispělo, že jsem těhu zjistila hned po dovči. V 7tt+1 mám 5kg nahoře a prsa mám o číslo větší, jen doufám, že to tak nebude pokračovat. Vůbec nevím, kde jsem to sebrala, sice se moc nehýbu, protože mám nakázáno polehávat, ale zase toho moc nesním, páč je mi blbě, tak nevím 😝

petule.h
6. črc 2008

38tt a 6,5kg

zipik
6. črc 2008

jeje opravuji, jsem si kilo přidala, takže jsou to 4kg, ale i tak to stačí 🙂

jaja257
7. črc 2008

Ahojte,
tak ja uz mam+3kg a myslim ze je to dost 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru