Příznaky těhotenství po 5 dnech?

nammi
30. čer 2017

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat. Jestli je možné poznat příznaky těhotenství po 5 dnech. Dnes je to 6 dní od nechráněného pohlavního styku s přítelem. Bolí mě v podbříšku jako když mám menstruaci a bolí mě i ledviny. Jím mnohem míň než normálně. Mám také trochu citlivé prsa. Beru HA Nyssiela. Občas si myslím že to mám ze stresu jelikož mám i větší potřebu na záchod (na velkou). Měly jste to tak nebo se nemám čeho bát? 🙂 Hned po pohlavním styku s přítelem jsem měla špatný pocit a nese se to se mnou celou dobu. Asi je moje otázka hloupá ale tak zkusit to můžu. 😅 Děkuji za odpověď 🙂

misulinka44
30. čer 2017

K uhnízdění vajíčka dochází až kolem 8-10dne od oplodnění... Pak po uhnízdění je možné pociťovat nějaké příznaky...do té doby je to pouze síla sugesce;) těhotná být klidně můžeš i nemusíš,ale na zjištění máš minimálně týden čas.... I dyl🙂

brokovich
30. čer 2017

Spousta lidi ti napise, ze ne, protoze to nejakou dovu trva, nez se vajicko uhnizdi a zacne se vylucovat tehotensky hormon hcg.. Ale ja treba to vedela snad uz treti den. 😁😁😁 Bylo mi jakoby bez duvodu hrozne blbe. A bum. Za 12 dni pozitivni test. 😊

misulinka44
30. čer 2017

@brokovich však sugesce;) to,že to zrovna vyšlo je náhoda:D dokud si vajíčko pluje,těžko nějaký příznak bude možný,když tělo nemá tichá,že bylo oplodněno... Tak jsem věděla,že jsem v tom,když jsme se snažili... A dostala to. Další měsíc jsem si byla jistá ještě víc a uz to vyšlo...ale vše je jen psychika

nammi
autor
30. čer 2017

Dobře děkuji moc. Jen jsem ještě přemýšlela jestli by to nemohla být ovulace. Jsem v polovině mc. A tyto problémy mám přibližně 2 dny. Tak uvidíme ^^

anastacia01
30. čer 2017

Od 5dpo mě bolela hlava,palela žáha a bolest v kříži.

lv
30. čer 2017

Bereš antikoncepci, jak tedy nechráněný styk, vynechala jsi, nebo?
Jinak dle mého to příznakem není, ledviny, podbřišek spíš z prochlazení, nechuť může taky být k tomu, nebo střevní viroza..

corry21
1. črc 2017

@nammi když beres HA, není pravděpodobne že máš ovulaci, to je princip hormonalni antikoncepce.

misulinka44
1. črc 2017

@nammi to ,že bereš HA jsi tam připsala ..tak to je opravdu vysoce nepravděpodobné,že bys byla těhotná,nebo probíhala ovulace...to bys musela prášky zobat ssem tam jak lentilky

alca666
1. črc 2017

@misulinka44
Asi tak, moje tělo mě klame různými divnými stavy už od začátku snažení, předtím rok vše ok a teď najednou různé nevolnosti, nebo naopak hlad atd...... A samozřejmě zatím nic. Kdyby se ale zadařilo, taky bych mohla tvrdit, že jsem to věděla už od ovulace :D

@nammi
S HA neovuluješ. Pokud jsi v poslední době nevynechala tabletu, pak je to vážně spíše sugesce.....

nammi
autor
2. črc 2017

Děkuji moc všem. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru