Projevy těhotenství. Zvracíte? Cítíte nevolnost?

olinkame
27. říj 2017

Ahojky holky.
Ráda bych věděla jak těhotenství probíhá u vás...
Zvracite? Cítíte nevolnost? nechuť k jídlu?
Já jsem zatím ok, nezvracim a jim úplně všechno,nevolnosti a spaní taky nemám,jsem zvědavá jestli mi tohle vydrží 😂

milisent
27. říj 2017

Ja taky vubec nezvracela, ale unava a lehoucka nevolnost se mi nevyhla. Predevsim vecer, kdy uz jsem byla hodne unavena, smena v praci mi koncivala kolem pul 9 vecer, tak to uz jsem byla vzdy hodne vyrizena. Ale pravda je, ze se to menilo kazdy tyden, to same chute. Jeden tyden jsem se dokazala uzrat sladkym, dalsi me to uplne preslo, jeden tyden jsem se v noci budila co hodinu, dalsi jenom jednou za noc na wc. Co me trapilo uplne nejvic, byla zacpa, to jsem trpela hodne, ale jen co jsem zacala 2. trimestr je to pryc. Nechut k jidlu zadna, prave naopak, dopreju si na co mam chut, nastesti je to od zacatku predevsim ovoce, na tom ujizdim neuveritelne, ale jinak jim normalne, v podstate cokoliv, dodrzuju jidlo 5x denne, v primerenych porcich. Jeste bych rada zapojila nejaky ten pohyb. Jsem kvuli praci na nemocenske, tak at nezacnu kynout 😂

baraskaska
27. říj 2017

Při první jsem nezvracela vůbec nebylo mi absolutně nic ted při druhým mi od 7tydne je lehce nevolno, že se i občas vyzvracím ale žádný extrem zaplatpanbu. Jinak teda chutě docela zajímavý v tomhle druhým těhu, začalo to ještě před // zvedl se mi žaludek ze sušených hub a hned potom se mi udělalo špatně z pizzy s houbama. Nemůžu pomalu žádnou zeleninu a to ji mám běžně ráda, akorát zvládnu hrášek a mrkev. A miluju česnek, takže česneková pomazánka a bramboráky vedou 🙂

jitavrtule
27. říj 2017

Ani u jednoho tehotenstvi jsem nezvracela, ani nemela zadny extra chutě. U prvniho jsem mela ze zacatku hodne zaludek na vode , u druheho jsem byla strasne unavena (ale to bylo nejspis dane tim, ze uz jedno dite bylo venku ). V obou jsem byla od zacatku strasny ohar - vsechno mi smrdelo a mohla bych z fleku hledat lanyze v lese 😀 a taky jsem mela hodne citliva prsa (kojeni ve druhem tehotenstvi bylo fakt smrt, nakonec jsem odstavila).

iviiii
27. říj 2017

Tak já první miminko potratila a měsíc po hned čekala druhé které donosila a u obou sem měla uplně stejné příznaky.druhý den po sexu mě bolelo celé tělo a pobolival mě podbřišek a konečník, a vždy jsem cca po tydnu oplodnění jeden večer strašně brzo usla a pak taky nevolnost..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru