Prsa na začátku těhotenství. Kdy se mi zvětší?

mika2
13. pro 2011

Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat na vaše zkušenosti ze začátku těhotenství....pořád čekám, kdy se mně zvětší prsa (jsem 5+2tt) a ono nic, jsou citlivější, v noci víc bolí, ale jinak vůbec nic, pořád stejně malý 😒

evulina77
6. kvě 2015

@potrinka uklidní se to, bolest přejde, ale budou celkově prostě jiné, ale dá se na to zvyknout...

versatilka
6. kvě 2015

@potrinka tak se spánkem na břiše to v těhu valné nebude 😀 Prsa mě hodně bolela v začátcích a vyšumělo to někdy kolem 16-20tt kdy se taky zvětšila. Pak to přišlo po porodu, když mi prťata v noci spala a já nekojila, ale s tím ti pomůže odsávačka 😉

nikolinniko
27. říj 2016

Chci se zeptat prosim, byla jsem tehotna ale mela sem samovolny podrat, ale i presto mam prsa velke a tvrde proc?

kaccistar
27. říj 2016

@nikolinniko sú to hormóny, ono sa to všetko dostane do pôvpdného stavu, len to trošku trvá.

nikolinniko
27. říj 2016

@kaccistar a jak dlouho to tak trva ?

kaccistar
27. říj 2016

@nikolinniko no to je individuálne, ale dala by som tomu tych 6 týždňov určite. To telo sa proste musí hormonálne zrovnať.

nikolinniko
27. říj 2016

@kaccistar Dobre 🙂 Dekuji, omlouvam se ze rusim, jen me ty prsa zarazily

nevesta2708
31. říj 2016

Čauky, jsem právě v 6.tt, ale už od 5.tt mě začala bolet prsa neskutečně! Mám je dost zvětšené a teplé :/ . Chlap má zákaz se k nim přibližovat jak to bolí... 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru