Průjem v 1. měsíci těhotenství, je to normální?

monika1415
4. kvě 2013

a mám průjem je to normální ?? neškodí to mimču?

ajina17
4. kvě 2013

Dle termínu,který máš uveden,tak už jsi ve 2.měsíci 🙂 A mimču by to nemělo vadit kup si v lékárně živočišné uhlí 😉

eficenka
4. kvě 2013

já měla průjem snad celý první trimestr.... a pak těsně před porodem.. pokud Ti nebývá šptně - rozmanitá strava - třeba banány staví, a pak hodně zeleniny, ovoce, vláknina, očisti střeva 🙂

monika1415
autor
4. kvě 2013

já bych měla rodit v prosinci to jsem v prvím měsíci ?? já se najím a hned mě to chytne ☹

pusolamy
4. kvě 2013

@monika1415: prvni mesic jsi o tehotenstvi urcite nevedela, a mesic nema 7 tydnu

monika1415
autor
4. kvě 2013

nemá já byla před týdnem na gyndě a on mi řekl že jsem ve 3 týdnu a rodit bych mela kolem vánoc a silvestra

monika1415
autor
4. kvě 2013

Jo a chci se zeptat můžu kafe?

pusolamy
4. kvě 2013

@monika1415 : ve 3tt? to jsi tam bezela driv nez jsi mela podezreni ze jsi vubec tehotna ne?

leniiis
4. kvě 2013

@monika1415 kdybys byla ve 3 týdnu, tak asi nemáš tady napsáno 7 ne? Nějak se v tom neorientuju teda :-/

leniiis
4. kvě 2013

Holky spíš si myslím, že si možná zase dělá někdo srandu 😀

pusolamy
4. kvě 2013

@leniiis : no ja myslim ze ani tazatelka se v tom neorijentuje 😉

pusolamy
4. kvě 2013

@leniiis : ja si to myslim taky ale nechtela jsem byt za tu na kterou se vsicni se sypou ze je to chdak holka a ja se do ni navazim 😉

leniiis
4. kvě 2013

@pusolamy HELE TAK SE MUŽOU SESYPat na nás obě 🙂 nenechám tě v tom 😀

pusolamy
4. kvě 2013

@leniiis : tak jo to beru 😀 takze ja si myslim ze @monika1415 JE FAKE!

leniiis
4. kvě 2013

@pusolamy no a já nesmím zradit, protože ženy mají stát vždy při sobě a myslím si to taky 😀 no už to tu jaksi utichlo..ale počkej, to bude asi ticho před bouří 😀

pusolamy
4. kvě 2013

@leniiis : jj asi ji dosly otazky

monika1415
autor
4. kvě 2013

ne já jsem to dýten nedostala tak jsem tam šla !! a on mi řekl že jsem ve 3 týdnu !!! co je na tom divného tak je blbej on teda

monika1415
autor
4. kvě 2013

jéé přísahám nejsem fake !! 20.5 jdu ke gyndovi a zeptám se ho v jakém jsem

monika1415
autor
4. kvě 2013

měla jsem to dostat 25.4 a nedostala tak po týdnu jsem tam šla a on mi to řekl myslete si co chcete myslela jsem že to tady bude fajn

monika1415
autor
4. kvě 2013

mám ultrazvuk mám ho sem dát!! je tam i datum

marcelka287
4. kvě 2013

@leniiis
@pusolamy A nebo je to tak že dr řekl 3 týden těhotenství od dne početí a monika si to počítá od poslední menstruace🙂

@monika1415 já taky měla ne teda přímo průjem, ale něco mezi😀 skoro celé první tři měsíce, někde jsem četla, že to může být způsobeno přívalem hormonů nebo něco v tom smyslu

fram
4. kvě 2013

@monika1415 těhotenství se počítá od prvního dne poslední menstruace, protože málokdo dokáže přesně určit v který den otěhotněl. Ale datum poslední menstruace je většinou známé. Takže tvoje těhulení "začalo" v den, kdy jsi naposledy menstruovala a podle toho si spočítej týdny. 🙂

leniiis
4. kvě 2013

@monika1415 Hele mě nemusíš nic dokazovat 🙂 pokud to je tak jak říkáš, tak v pořádku 🙂 a pokud ne, tak pravda vždycky vyjde najevo.

pusolamy
4. kvě 2013

@monika1415 ja souhlasim s @leniiis

andy80
4. kvě 2013

když bys to týden nedostala, musela si být u gyndr min. v 5tt. Ve 3tt by nic nepoznal. Máš ultrazvuk? Ukaž fotku, jestli tam je něco vidět, docela by mě zajímala takhle časná fotka. Já měla první v 8tt.

leniiis
4. kvě 2013

@andy80 a odpoved žádná jak vidíš 🙂

fram
4. kvě 2013

Taky si myslím, že ti dr. řekl, že jsi třetí týden těhotná (ne ve třetím týdnu) = 3 týdny od ovulace.

maximka33
4. kvě 2013

@monika1415 ve třetím týdnu jsi opravdu být nemohla, to teprve může probíhat ovulace a oplodnění. na průjem bych se zeptala v lékárně, asi na to nic nebude. kafe bych úplně vysadila, raději caro.

monika1415
autor
4. kvě 2013

a kam to mám dát tu fotku?

monika1415
autor
4. kvě 2013
monika1415
autor
4. kvě 2013

já byla v práci nemohla jsem odepsat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru