První týdny těhotenství, dny do kontroly se vlečou

myskaa23
6. čer 2014

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, je tady taky některá, co je v začátku těhu já jsem 6tt a má prostě strach, neumím se dočkat kontroly, chci vidět zase tu malou bublinu ve mě, prostě se bojím,někdy se cítím, prostě fit a ani těhu na sobě nepociťuji, vím, že je to teprv začátek,ale máte taky pocit strachu? aby na kontrole bylo vše ok? nebo jsem vadná? normálně se těším,až bude maličké pěkně řádit a já o něm budu na plno vědět 🙂
co vy jak prožíváte začátky těhu? podělte se o své pocity děkuji

pipinka
6. srp 2014

holky optám se, měli jste bolesti v podbřišku jako při zánětu močáku?mě to tak bolí. Jsem dnes 13.den od píchnutí pregnylu.Bolí mě to jako kdybych měla zánět močáku a na wc je to ok

filipatereza
7. srp 2014

Maminky, zbylo mi tu po těhu skoro celé balení Mamavitu 100+ 10 tbl. Už nevyužiji, kdyby jste některá využila, dejte mi vědět... Já brala celé těhotenství...

arnettacek
7. srp 2014

Ahoj devcata, tak myslim, ze jsme vadne asi vsechny. Kazda mame strach co a jak. Jak pise Bledulka. Taky jsem mela strach z kazde kontroly. Asi je to proste normalni.
Ja jsem se pomalu uklidnila az nyni, kdy vim, ze malej kdyz by vylezl ven bylo by vse ok! Preji vam holciny aby jste si to krasne uzily a zbytecne se nestrsujte. Ja resila snad vse. Jidlo, piti. Kdyby mi nekdo rekl, ze nemam jist maso tak nebudu. Proste jsem zjistila, ze jsem resila az moc a spise se strachovala nez abych si to uzila.
Tak moc gratuluji a preji hodne zdravicka

loocin
9. srp 2014

Ahoj holky, pokud to nevadi, pridam se k Vam. Prave koncim 5tt a rikam si, ze do 12teho tydne proste nevydrzim, porad musim neco delat. Nejvic mam problem s tim (krome stresu, aby bylo vse v pohode), kdy to rict, protoze si najednou nedavam pivo, nechodim na hardcore treninky, ale jen placam s lehkyma cinkama a tak, chci pockat, nez to oznamim do konce tretiho mesice, ale to se proste neda vydrzet:(, jak to sleduju okolo, v momente, kdy zenska otehotni, strach ji neprejde, ani kdyz je diteti 50....

rudolflenka
7. zář 2014

Ahoj, taky se přidám. Jsem na začátku 10tt a na kontrolu jdu až za dva týdny. Hrozně se bojím, aby tam prcek byl a bylo vše v pořádku. Ale trošku mě to tu uklidnilo jak to čtu, protože těch testů mám před sebou asi ještě víc a stresovat se nepřestanu dokud nebudu mimčo držet v náručí 🙂 Mě uklidňuje, když s manželem vymýšlíme jména a když se bavíme o budoucnosti a tak trochu sníme. Od příští kontroly, jestli bude vše ok to asi budu dělat tak, že každý "úspěšný" týden koupím něco malého mimču do výbavičky. Možná si někdo bude klepat na čelo, ale mě ten pocit a pohled do "budoucnosti" hrozně uklidňuje 🙂 Třeba to taky někomu pomůže. Držte se! L.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru