První vyšetření v 6tt, byl vidět jen gestační váček

rive
23. bře 2017

Zdravím holky,

asi týden vím, že jsem těhotná, sice chviličku, ale jsem.
Sestřička mě na dnešek objednala na vyšetření.
Ultrazvuk těhotenství potvrdil, ale byl videt jen gestační váček, nic víc, nic v něm.
Jsem dnes 5+1, na další prohlídku jdu za 14 dní.
Měla jste to některá podobně? Že nebylo nic vidět a za dva týdny už jste ´miminko ´ viděly?
Jsem strašný plašan.
Děkuji

puutalo
23. bře 2017

Jeste je opravdu brzo neco videt. U prvniho jsem prisla v 7tt a byl vacek prazdny, tam nebylo co resit. Objednala ma ma 8tt a pak uz do nemocnice. U druheho jsem sla na prohlidku uz v 6tt, mela jsem taky nervy a byl vacek se zarodkem, objednala me na 8-9tt a to uz bilo srdicko. Drzim pesti, at to vyjde. To cekani je nejhorsi.

no_title
23. bře 2017

u 5+1 opravdu nic vidět není. Leckdy ani ten gestační váček ne. Já jsem šla na první kontrolu až 6+3 a to už tam bylo miminko 7 mm i se srdíčkem.

medulinek
23. bře 2017

v 5+1 vacek a v 5+6 uz miminko s bijicim srdickem,ze zacatku to fakt jde rychlosti blesku

monii007
23. bře 2017

Ahoj, urcite je to brzi, u me taky nebylo nic videt, byla jsem na utz v 6+0 a porad nic nebylo videt a dnes 7+0 uz bylo/bilo i srdicko 😍❤ takze se neboj, je to normalni. Drzim palecky!!

elveren
23. bře 2017

To je brzo, aby bylo vidět něco "pořádného" 🙂 Já byla poprvé na 8tt a malému už bylo srdíčko 🙂

marki00
23. bře 2017

@rive bud v klidu, jeste brzo, priste bude srdicko🙂 ja jdu taky zitra, budu 5+3, predpokladam, ze nebude nic videt. U meho prvniho teh. jsem mela srdce v 7 tt.

lenik93
24. bře 2017

@rive Budte v klidu, ja byla na ko v 5tt+4 dle MS, byl jen gestacni vacek a jinak nic, byla sem objednana za 14dni, dle MS 7+4.. ale dle UTZ sem byla 6tt+4 a byla fazolka a srdicko 🙂
Takze budte v klidu, mate čas ☺

magicaetezzz
24. bře 2017

Ja Emíka videla az v 7tt 😉

girl.misel
5. zář 2018

V lekarske zprave mam gest vacek se zloutkovym vackem a naznacenym echem plodu - takze to znamena ze je náznak srdicka? Nic mi doktorka neřekla jen ze sem mela pockat do rana 😒a ze srdicko tam neni tak nevim

soleilll
5. zář 2018

@girl.misel Ano, počkej do dalšího vyšetření.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru