Řekl Vám MUDr. Hyjánek z FN Olomouc pohlaví ve 12tt?

alca99
18. říj 2012

Holky já byla včera na prvotrimestrální screeningu ve 12tt a všechno je ok🙂 Ale pan doktor z nemocnice Olomouc – Hyjánek, mi omylem prokecl i pohlaví – pry si myslí, že to je holčička. Není to nějak brzo? Takhle brzo to přece nemůže vědět ne? Má někdo zkušenosti s tak brzkým určením? A doktorem panem Hyjánkem? Jako kdyby to co řekl byla pravda, tak jsme moooooooooooooc šťastni, ale nechceme to ještě zakřiknout.
Děkuji moc holky…

leenulka89
18. říj 2012

@alca99 Ahoj, já sice nebyla v Olomouci, ale ve Zlíně, ale taky nám dr. ve 13.tt řekla že tam vidí na 70% holčičku, a od té doby nám ji už minimálně 4 krát potvrdili i jiní doktoři... Takže zatím čekáme Adélku, doufám že jí nenaroste pindík 😀

naomi6
18. říj 2012

my jsme se dozvěděli už ve 13. týdnu z ultrazvuku, že čekáme holčičku a byla to pravda. 😉

evulinkab
6. lis 2012

@alca99 Ano, já už jsem veděla od 12 týdne že je to kluk...taky jsem mu nevěřila, že to nemuže tak brzy vedet, ale prý krásne malej roztáhl nohy tenkrát, takže pan doktor byl o tom presvedcený.

evly
4. led 2013

@alca99 byli jsme tam 27.12. kdy jsem byla přesně 12tt, což mi přijde brzy, my se na pohlaví ptali. Řekl, že to zatím vypadá na holčičku, ale že si to zatím máme nechat pro sebe, že to není jisté. Ale četla jsem, že se to teprve v této době vyvíjí a hrbolek může ještě narůst, my bychom totiž raději klučíka, tak uvidíme na příštím ultrazvuku či screeningu. Ale znám spoustu případů, kdy tvrdili jedno a nakonec to bylo zrovna to druhé pohlaví, takže tomu zatím nepřikládám žádný význam 🙂 Hlavně, že se má prcek k světu.

pinkninja
21. bře 2022

@alca99 Ano. Ve 12 tt a trefil se. Kamarádce tez takhle brzy a u obou deti 100% úspěšnost. Je zkušený.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru