Řídká stolice v těhotenství /1. trim/, máte zkušenost?

hojzula
14. črc 2014

Ahoj Holky, chcela by som sa spytat na vaše skušnosti. Som v 7+1t tehu a posledný týždeň mám riedku stolicu ráno. Čítam, že je problém skôr so zácpou.
Ako nebolí ma nič, občas nejaké tie vetry. Nemám teplotu ani prehánky počas dna ani nezvraciam. Prosím o vaše skúsenosti, nerada by som niečo zanedbala. ☹ dakujem

danca21
14. črc 2014

@hojzula nebereš už železo? myslím, že to může být z toho 😉

hojzula
autor
14. črc 2014

zatial nie, jediné čo beriem, su vitaminy "chytre miminko"... ale to beriem, odkedy som sa dozvedela, ze som tehu ... cca 3 tyzdne ...

gwennie
14. črc 2014

@hojzula Já měla u prvního těhu snad 90% času.... buď ráda, teď v druhém mám spíš zácpy, a teda první varianta je mnohem příjemnější :-/

hojzula
autor
14. črc 2014

@gwennie no tak to som rada, ze nie som sama 🙂 dakujem za radu 🙂 a gratuluji k miminku, žeby to byl štír? 😉

38blondie
14. črc 2014

Holky nevite cim to muze byt jsem v 34tt a dnes litam na wc a mam.zelenou ridkou stolici.spenat ani hrach apod jsem.nejedla.co to muze byt salmoneloza?zitra jsi zajdu k Dr
Ale radeji se jeste ptam , jestli to z Vas nekdo taky mel.diky

radulka57
14. črc 2014

@38blondie bereš železo? zelená stolice je po železu, a že je řídká? Třeba ti jen něco nesedlo a máš obyč průjem, taky sem v těhu měla!

38blondie
14. črc 2014

Beru zelezo ale mam trosku zvysenou teplotu 37, 4.48 jsem od ct-so lezela na infekcnim na Bulovce protoze sem mela trochu po padu stahy a na gynde nemeli volne luzka tak me dali na infekcni tam sem mela kapacky s magneziem na trvdnuti bricha jinak nic.tak snad sem tam nic nechytla mela sem i mobilni wc kreslo na pokoji takze sem nepouzivala pro pacienty.no vzala sem si ted paralen dam si suchej rohlik a horky caj a pokud to neprejde pojedu na pohotovost.kdy ti to zmizelo?

chris_n
14. črc 2014

@danca21 železo naopak... u neho býva zacpa

kukuss
14. črc 2014

Měla jsem celý konec prvníhoa druhý trimestr 🙂 A mírně zvýšenou teplotu na začátku, nic mi nebylo, prostě to tak je.. Pokud to není nějaký akutní průjem, tak bych to neřešila..

gwennie
14. črc 2014

@hojzula ano, ano, štír to bude 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru