Rychlé nabírání a růst bříška už v 5tt, máte to taky?

antymania666
23. črc 2012

ahoj holky, jsem v 5tt a dost se mi nafouklo bricho a uz ted jsem si musela koupit těhu kalhoty...je to mozne...mate to taky někdo? 😒

bluecurrant
23. črc 2012

V pátém týdnu jsem ještě ani netušila, že jsem těhotná... Nebude to z jídla?

antymania666
autor
23. črc 2012

z jidla urcite ne, jim stale stejne

kajovaevicka
23. črc 2012

@antymania666 To může být způsobené hormony a nejspíš ses hodně zavodnila, i to způsobují hormony... Mně se třeba od začátku hrozně nalívala prsa, v osmém týdnu jsem si musela koupit větší podprsenku. Pak se to zase srovnalo, na váze mám nahoře jen tři kila a podprsenky už zase nosím svoje... Takže vydrž, ono se to určitě zase srovná🙂 A gratuluju 😉

kolino
23. črc 2012

@antymania666 já si musela koupit v 8tt kalhoty do gumy protoe mi byly ryfle těsné a bylo mi to nepříjemné 🙂 takže pěkně si oblíkni to co ti je příjemné, přece se nebudeš mačkat v kalhotách které máš těsné a je ti to nepříjemné přes bříško!

antymania666
autor
23. črc 2012

@kolino no jsem rada, ze v tomm nejsem sama, uz sem si rikala jestli to je normalni...

mickeyd
23. črc 2012

nic si z toho nedělej já jsem v 6+3 a moje poslední džíny které jsem měla o trošku větší před těhu a nosila jsem pásek je mám tedka tak akorát spiše mě začínají tlačit, takže jsem zvědavá jak to pujde dál...jinak nafoukla jsem byla taky už hodně brzo hlavně večer jsem se nafoukla jak balon, ale od rána už bylo vše oka.. a prsa mám o skoro dvě čisla větši, ještě že mám rezervu větší podprdy ale ty co mi byla tak akortá tak jsou mi malé :D takž ejsme zvědavá, ale váha je pořád stejná...

palomitacheca
23. črc 2012

@antymania666 U prvního jsem svoje oblečení mohla nosit bez problémů do 15.týdne, teď u druhýho jsem těhotenský kalhoty začala nosit už v 7.týdnu. Moje už mi byly těsný a nebylo to pohodlný 🙂

tichackova
23. črc 2012

Já nosila těhu kalhoty od 8 tt. Okamžitě se mi začala rozširovat pánev, takže jsem hned musela koupit těhotenský.

qualka
23. črc 2012

@mickeyd Ahojky, ty jsi byla nafoukla na zacatku? Já uz jsem takhle 4 dny, ale jen večer - dneska to mám dostat a zatím nic-jen to nafoukle břicho a rano zase normálně ploché...ale prisuzovala jsem to očekávané MS 😀

mickeyd
23. črc 2012

@qualka já to měla hned ze začátku asi 5 dní před tím než jsem měla dostat MS a asi před třemi dny to nafouknutí přestalo...

qualka
23. črc 2012

@mickeyd no tak to jsem zvědavá;0) testovat se mi jeste nechce, dávám tomu čas. Kdy jsi si udělala test?

mickeyd
23. črc 2012

asi až 14 den po oplodnění
@qualka

amabilis
24. črc 2012

@antymania666 Já to měla úplně stejně. Těhotenské kalhoty jsem nosila od konce druhého měsíce. Do té doby jsem si vystačila s gumičkou na knoflíku. Je to o uložení placenty. jestli jí máš víc vpředu nebo vzadu, o velikosti děložní sliznice, o pevnosti pánevního dna, zavodňování atd.

slundo
24. črc 2012

Jsem hubeňour , nebylo na mně nic vidět, ale těhu kalhoty jsem měla už od 2. měsíce .... takže možné to je, každé tělo je jiné 🙂

veruska007
24. črc 2012

U prvního těhotenství jsem si kupovala těhotenské kalhoty v 7. měsíci a 3 týdny před porodem jsem měla na plese vypasované šaty, které jsem nosila i dřív... skoro to na mně nebylo vidět.

Ve třetím těhotenství jsem těhotenské kalhoty vytáhla v 8.tt, sice jsem zhubla, ale normální mě tlačily na břiše. Byla zima a pod kalhotama bylo stejně jedno, jaké rifle tam mám 😵

suuue
26. črc 2012

ahoj, já jsem vždycky nafouklá před menzes, mívám obvykle i 2kg navíc, stejně jsem na tom teď v 7tt. Pořád jsem čekala na menzes, ale ta nepřišla a břicho bylo pořád nafouklé, zůstalo mi zatím tak

kleik
28. črc 2012

@antymania666 ahoj, tak já to mám podobné. Neřekla bych, že je to z jídla, protože ještě minulý měsíc jsem nosila své oblečení, které teď nedopnu. Musela jsem si v minulém týdnu (cca 5tt+pár dní) koupit o velikost větší oblečení.

martinka_1
28. črc 2012

@qualka Mám to stejně, večer jsem nafouknutá jako balonek a ráno mám bříško splasklé... řekla bych,že to bude i životosprávou.... no jo,ale když já mám pořád chuť na rybí pomazánku a na slaninu no.... a nedejte si večer 🙂

evikj33
28. črc 2012

Tak já se taky přidám se svou zkušeností u prvního těhu jsem cca do 5měsíce nosila svoje oblečení,ted jsem ve 114tt na váze dole 5kg ale břicho nafouklé a už začíná lézt ven,kalhoty strečove ještě v poho,ale džíny už mně vadí přes břicho.Je to asi taky tím že čekáme dvojčátka 🙂

petrule28
23. srp 2012

Já jsem v necelém v 7tt a už bych mohla skoro nosit těhotenské věci, ještě, že je hezky, mám většinu sukní v pase na zavazování nebo kalhoty letní na gumičku, ale brzy si budu muset koupit ještě nějaké jiné kalhoty. V prvním těhotenstvím jsem těhotenství zjistila právě v 7tt a to jsem měla břicho ploché a te´d ? jako ve 12tt. 🙂

sunny1sis
24. srp 2012

ahoj, ja som dnes 6+4tt a uz minuly tyzden som si kupila 1 nohavice na gumicku a 1 tehu rifle. Sama som sa cudovala, ze to nie je mozne tak skoro a dnes som si v leze uz nahmatala maternicu (hrbolcek), ktoru som tam predtym nemala takto vyraznu. Takze nie si v tom sama, ked ti treba vacsie oblecenie, tak nie je co riesit - hura nakupovat 🙂

petrule28
25. srp 2012

Tak jsem už dnes také nakupovala, v HaM mají bezva výběr. 😀

kkklarka
1. lis 2012

Jsem v 6+2, jím stejně, ale už mám bohužel čtyři kila nahoře, že ani nevím jak, žádné chutě na sladké nemám, nehcápu to.Docela mě děsí že mám přes sedm měsíců čas a už jsem přibrala 4.... ☹

jandulinkaa
4. lis 2012

Já jsem v 7. týdnu a už je to na mě znát. U dcery jsem začala nosit těhu kalhoty až ve 4. měsíci a teď kalhoty sotva dopnu, takže už pomalu oprašuji "těhu kolekci". Je to asi tím, že už je vše po prvním dítěti vytahané 😖 😀 😀 !!

quiquo
8. lis 2012

ahoj holky, u prvního těhotenství jsem nedopla kalhoty už v 6tt, ale připisovala jsem to tomu, že jsem přestala kouřit, tudíž i víc jíst a zavinila jsem si to obrovské břicho sama 😀 Teď jsem asi v 7tt, nemám čas se pořádně najíst, pořád někde lítám do toho je mi dost zle, což u prvního těhu nebylo, takže ani chuť na jídlo není, ale jsem na tom úplně stejně, jako před tím, takže žádné kalhoty už nedopnu, všechno je mi těsný, prsa snad už o 2 čísla větší, když večer konečně spočnu a vyvalím břicho, vypadám, jak v šestým měsíci.,...takže stejně přibírám asi i ze vzduchu...už se těším na ty chytrolíny, co mi budou říkat, jak moc jsem přibrala a ať nejím za dva 😝 😀

marketkab
14. lis 2012

jsem ráda, že v tom nejsem sama...7. týden, +2,5 kila a přicho jak balon...stejně jako @kkklarka se děsím, na jakou váhu se ještě dostanu..je fakt, že mám víc hlad, ale snažím se jíst zeleninu, ovoce a tak a stejně to jde nahoru ☹

kkklarka
14. lis 2012

@marketkab já se taky strašně děsím...před jsem měla 59 - 60 kg a ted mám skoro 65.Taky mam víc hlad a snažim se nejíst sladký a čokoládu, to mi jde dobře protože na to nemam ani nijak extra chuť

pajmou
16. lis 2012

@jandulinkaa přesně vím o čem mluvíš, u prvního nebylo do 6.měsice nic třeba a teď v 6t jsem nedopla kalhoty, prý je to ale normální, jak už se děloha vytahne rovnou 🙂

andulka86
16. lis 2012

já jsem tak ráda, že nejsem magor, říkala jsem si, že to ještě nemůže být od těhotenství. Jsem v 8 tt a u dcery jsem si koupila první těhot. kalhoty tak 16. týdnu. Také menám sklon k nadváze, norm. mám tak 56kg, což už teď určitě nemám a to břicho je vážně mnohem dřív vidět než v prvním těhotenství. Taky jsem si říkala, vždy´t se nějak nepřejídám a jsem stále jak po vydatném nedělním obědě. Tak to je holt u druhého těhu obvyklé

bara74
16. lis 2012

Ahoj holky,
můžu se přidat.Jsem už sice starší a a jsem v 5tt se třetím dítětem. U druhého jsem měla bříško až ve 20 týdnu a teď už ho mám trochu vidět.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru