Silné bolesti v podbřišku a krvácení 20. DC

ana_stazie
15. pro 2014

Ahoj holky, včera ráno 20. DC jsem začala lehce špinit a večer jsem již docela krvácela a k tomu se přidaly poměrně silné bolesti podbřišku. Ze začátku hodně ostrá píchavá bolest. Špatně se mi i vyprazdňovalo, nemohla jsem "zatlačit" protože se hned ozvalo velmi silné píchání v podbřišku a přecházelo to ke křížové kosti. Dnes 21. DC už podbřišek bolí méně, tupá bolest jako při klasické MS, nevíte prosím, co by to mohlo být? děkuji

misula29
15. pro 2014

Ahoj, skočila bych k doktorovi ,mohla by to být prasklá cysta 😒

ana_stazie
autor
15. pro 2014

@misula29 diky, to mě ani nenapadlo, tak zítra si skočím k doktorce, snad to bude v pořádku. Než začaly ty silné bolesti, myslela jsem, že to špinění by mohlo být uhňizďování ☹

misula29
15. pro 2014

@ana_stazie no já jsem o víkendu měla taky bolesti podbřišku a hnědé špinění,ale teda ne takový jak popisuješ ty tak jsem doufala v to samý ,ale neím ,nevím 😒

ana_stazie
autor
17. pro 2014

Tak u mě to je nakonec zánět z prochladnutí ☹

p.e.t.u.l.k.a
3. led 2015

@ana_stazie mě se dneska stalo to samé jen 16 DC a co ti na to Dr dal prosím ?

ana_stazie
autor
3. led 2015

Dala mi antibiotika a nařídila klid a hlavně teplo. Hodně pomáhá pít litrů urologického čaje

ruze36
4. led 2015

Jestli se tu můžu optat,před měsícem a půl jsme kvůli vynecháni menstruace bil na vivolávačce,je to měsíc a bud krvácím a nebo špiním..Když mi jí doktorka píchl bilo nikolik dní klid a když jí píchla měla sem horečky, únáva, bolavá prsa,bolesti, píchání v podbříšku..Pak bil klid a po týdnu se mi menstruace spustila znova dneska je to měsíc od začátku menstruace,samozřejmě jsme si i přes tu měsíční nepříjemnou menstruaci nedali ani jednou pozor,,Ale včera jsme špinila červeno hnědý výtok a dneska to samí. Divný pocit na levé straně na vaječníku a za měsíc mi narostli prsa a stloustla jsme..Nevíte co by to mohlo bít??Prosím..CHeme miminko a snažíme se rok a půl