Silné křeče v 6 tt, je to normální?

leniska27
8. únor 2013

Ahoj, jsem v 6 tt a skoro od začátku mám silné křeče, ať už v břiše nebo zádech. V noci je to nejhorší, ale i přes den mě všechno bolí. Je to normální? Čekám svoje první a potrat jsem nikdy neprodělala.

ajina17
8. únor 2013

Já měla spíš takové tlaky jako na MS..máš to samé na mysly?

leniska27
autor
8. únor 2013

spíš silnější než při MS

alyssa.anna
8. únor 2013

Je možné, že je to od zad, ale pokud je to silnější než při MS tak bych asi vyrazila na pohotovost pro klid duše

ajina17
8. únor 2013

Zkus si zavolat v pondělí na gyndu a nebo zajeď na pohotovost...raději přijet párkrát za blba než jednou pozdě 😉

alyssa.anna
8. únor 2013

@ajina17 Přesně, já vyrážela už 2x z čehož jednou byla hospitalizace na 4 dny ale měla jsem klid že jsem hlídaná a bude to snad OK.

ajina17
8. únor 2013

@alyssa.anna přesně..raději bych vyrazila na pohotovost páč se mi to moc normální nezdá...joo taky jsem měla tlaky jako na MS,ale tohl je prý silnější tak bych frčela..

leniska27
autor
8. únor 2013

no ale to není jenom dnes, skoro každý den to tak mám.

iva_kucerova
8. únor 2013

ahoj,já to měla taky,ale teda né pořád, za 14 dní mě to chytlo asi tak 4x. Měli jsme zakázaný sex a vůbec jsem musela dávat na všechno pozor,ale pak to přešlo.....gynekoložka to vůbec neřešila, tvrdila mi,že to k těhotenství patři...jenže mi to tvrdila úplně na všechno a neměla moc čas se ničím zabývat. Já myslela,že každou chvilku potratim. Naštěstí se to pak ztratilo. Každopádně bych to ale řešila

leniska27
autor
8. únor 2013

takže v tomto týdnu nejsou bolesti normální?

alyssa.anna
8. únor 2013

@leniska27 Hele píchání, bolení zad a tlaky jako při MS jsou normální, ale silné křeče co tě zlomí v pase ne. Musíš sama cítit jestli je to intenzivnější. A jestli chceš mít klid tak fakt doporučuju pohotovost.

ajina17
8. únor 2013

@leniska27 jsou normální tlaky a lehká bolest na MS,ale to co popisuješ ty..tak s tím bych raději jela na pohotovost oni ti udělaí UTZ juknou na tebe a řeknou co to je zda to jenormální či nikoliv...fakt hele raději bych jela

sariss
9. únor 2013

@leniska27 ahoj,jenbse chci zeptat jak jsi dopadla? jelas.nakonec.nekam nebo.cekas na po?

veronikanel
9. únor 2013

Já měla v 6tt to samé,děloha se,i když zpočátku velmi nepatrně zvětšuje,hormonální změna,atd...Podle mě to nic není 😉

leniska27
autor
11. únor 2013

Nakonec jsem nejela a ted jsem zalozila nove tema, protoze mam zvysenou teplotu a nevim, jestli ji mam srazet nebo ne.

ajina17
11. únor 2013

@leniska27 Maximálně můžeš na teplotu paralen 500 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru