Spaní na břiše, nevadí v 8. týdnu těhotenství?

domca89
21. bře 2014

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, zda nějak malému miminku nevadí, když spím na břiše, jsem tak zvyklá a zatím mě bříško netlačí nic, taky je brzo jem v 8tt. Prosím poraďte, zda to nemůže ovlivnit mimčo. Děkuju.

frantiska85
21. bře 2014

Spala jsem na břiše dokud mi to bylo pohodlné.

winterska
21. bře 2014

@domca89 miminku to vadit ve tvém tt vadit nebude, ale jak ti poroste bříško, ani tak jemu, jako spíš tobě to bude vadit.. já si třeba dávám na bříško polštářek při spaní, některá to řeší rohlíkem - kojo polštář 🙂

alyssa.anna
21. bře 2014

Tak já jančila jak blázen, zásadně jsem usínala na zádech a probudila se na břiše. Jedna dr. mi řekla že jako na břiše zásadně nespat, že hrozí přiskěípnutí cévek nebo placenty když je vpředi či co a druhá když jsem jí celá hotová volala že jsem se probudila už 2. ráno na břiše ačkoliv jsem nechtěla se zasmála a řekla že to vůbec nevadí když se mi tak spí dobře

gosa22
21. bře 2014

až to bude vadit, samo tě tělo nepustí 😉 neměla bych obavy...chodila jsem z kraje těhu na rehabku s kotníkem a prováděli mi cviky, když jsem ležela na břichu a terapeutka mi řekla, že to nevadí...jakmile mi povyrostl pupík a sama jsem cítila, že je mi to nepříjemné, motá se mi hlava a tak...překroutila jsem se na bok a bylo 😉

hadroslava
21. bře 2014

Spala jsem na břiše ještě dva týdny před porodem. Ke konci ale už nešlo jen tak se na břicho fláknout. Musela jsem pomalu nalehnout, chvíli pauza, pak se mimino posunulo a já mohla dolehnout 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru