Špinění a slabé krvácení ve 12tt, stalo se vám to?

ashanty
26. pro 2013

Ahoj holky, hledala jsem v diskusích, ale nakonec jsem se rozhodla založit vlastní téma. Jsem 11+6 a v pondělí ráno jsem začala špinit – malinko bylo i krve na toal. papíře. Bez váhání jsme jeli s mužem na pohotovost s šíleným strachem o mimčo. Mám za sebou již jedno nepovedené těhotenství, ZT v 9tt. Na pohotovosti se mělo mimčo čile k světu a odpovídalo i velikostí. Doktorka říkala, že je to v tomto období docela běžné a poslala mě domů, že mám dodržovat klidový režim. Tak jsem ležela. Během dne ani večera se již nic neobjevilo. Tak jsem jen večer chtěla dodělat pár věcí na Vánoce. A asi 2 hodinky jsem stála u linky, ale nic těžkého… Večer mě trochu bolela záda. Ráno jsem se probudila a zase krev na toal pap. nebyla červená, spíše tak do oranžova či hněda… jako u slabé menzes. Pak už jen špinění a teď zase nic. Je to vždy jen jednorázově, ráno. Včera ani dnes už se nic nedělo, po špinění ani památky. Stalo se to některé z vás a bylo pak vše o. k.??? Jsem z toho jaksi mimo ☹ o dítě moc stojíme, ale to tady asi všechny. Bojím se zamlklého potratu. Na kontrolu jdu za týden. Zajímají mě dobré i špatné zkušenosti. Děkuji.

1velrybka
27. pro 2013

@incognito S tím sexem - mně řekl, že cca 10 dní po špinění mám být bez sexu....jenže to špinění se objevovalo tak, že jsem bez sexu byla furt a po pravdě bych se i bála sexovat, i kdyby to už bylo déle než 10 dní ok. A přiznávám (asi to je trochu sobecké k manželovi, ale on má pochopení), že nesexujeme raději stále. To radši vydržíme, hlavně aby bylo vše ok.

kackarebicerova
27. pro 2013

@muddledgirl prirozene jsem..mozne to je .pac pritel mel autonehodu tak se to mohlo zpozdit stresem..ale bojim se pac pokud jsem tehotna ikdyz treba jen 5dni proc spinim a slabounce krvacim...

kackarebicerova
27. pro 2013

@muddledgirl jj prirozene..mozne to je ze se ovulace posunula...ale pric spinim a slabounce krvaxim?

ashanty
autor
27. pro 2013

@1velrybka - my jsme od početí taky nesexovali - naposled na konci řijna. Já se bojím ☹ Akorát nechápu tu příčinu slabého krvácení - uklidňuji se tou prasklou cévkou, když doktorka nic neviděla a vše bylo o.k, možná to dlouhé stání. Je pravda, že co ležím už mám pokoj.

muddledgirl
27. pro 2013

@kackarebicerova kočí, těhotná jsi,ale to hcg je hodně nízke......špinění může mít tisíc příčin a když je to takhle malinké,tak s tím nic neuděláš...já brala ascorutin 3x 2 v nemocnici a i přes něj jsem ještě dvakrát krvácela...musíš počkat,jestli bude stoupat hcg...

ashanty
autor
27. pro 2013

@muddledgirl já moc nevidím důvod nechodit do práce, pokud je vše jak má. Být doma 8měsíců jen tak, to bych nedala. Samozřejmě, pokud je problém, tak neriskovat. Bohužel asi dalšího půl roku taky budu muset, ale né bez důvodně. Pro zdravé mimčo se samozřejmě z postele nehnu!.... jen se obávám, že pokud se něco má stát stane se to. @kackarebicerova - musíš počkat. V tomto se nedá nic poradit jiného. Já jsem na začátku menstruaci prostě nedostala a zašpinila jsem až teď ve 12tt.

kackarebicerova
27. pro 2013

@muddledgirl Jeee jsem o neco klidnejsi...snad se to bude zvysovat...ja mimi chci!! Jen mam trichu obavy z toho spineni ☹ Nerada bych aby plodik odesel ☹

muddledgirl
27. pro 2013

@ashanty No,tak já jsem po IVF, po dvou a půl letech, se to konečně povedlo,stálo nás to skoro 60 000....Hned v šestém týdnu jsem skončila v nemocnici na měsíc.... a je mi tak zle...že bych dvanáctku nedala ani náhodou...skoro celý den proležim......nehledě na to,že mám klidový režim.......Taky mám docela stresovou práci psychicky...a jsem ráda,že tam nemusím být.....
Kolem dvanáctého týdne to prý často opravdu bývají ty popraskané žilky... 😉

kackarebicerova
27. pro 2013

@ashanty pockam a udelam test a zajdu na gyndu a zjistim zda se hcg zvysuje

muddledgirl
27. pro 2013

@kackarebicerova já vím kočko....udělej si obden test a pak zajdi na tu krev za týden..my Ti vážně nemůžeme nic víc říct..

kackarebicerova
27. pro 2013

@muddledgirl resite praci..to se hodi. Makam v Lidlu kde jsem ceky den na nihach..lezu do mrazaku a pecu rohliky a kdyz stavime zeleninu tak taham tezke krabice..mam zazadat o marodni..nerada bych o drobecka prisla..tam to je psychicky a fyzicky narocna prace

kackarebicerova
27. pro 2013

@muddledgirl ..vim,uz jste mi dost pomohli dekuji

muddledgirl
27. pro 2013

@kackarebicerova no, musíš počkat,jak se to vyvine s tou krví...ale rozhodně bych nic netahala...do tý doby...jenže jestli to půjde ten týden....já do teď nic netahám... 😉

ashanty
autor
27. pro 2013

@muddledgirl no však já psala, když je vše o.k., já to konzultovala s lékařem. U mě bylo vše ukázkové a v pohodě. Ani velké nevolnosti. První měsíc jsem si vzala dovču taky a do práce šla jen sporadicky a vždy na pár hodin. Spíš sezení u PC. Vše bylo bez problému. Ale asi před těmi vánocemi ta celá 12tka byla moc. Snad je to opravdu maličkost. Každopádně teď do kontroly už dovolená a pak neschopenka. Riskovat nic nebudu. Ač dojdu o hodně, co se financí týče ... cca o 10-12.000,- měsíčně ☹

ashanty
autor
27. pro 2013

@kackarebicerova to každopádně.

muddledgirl
27. pro 2013

@ashanty No,když děláš dvanáctky,tak asi nejde přejít na osmičky,viď? Tak mně je blbě od začátku a horší se to....začínám blinkat...naštěstí ne denně...no abych to nezakřikla....Ty jsi dvanáctý týden? No,jo tak já mám 7000 nemocenskou,žádná sláva,ale co se dá dělat...A přítel taky moc nevydělává...ale chtěli jsme miminko,tak ho čekáme... 😉

kackarebicerova
27. pro 2013

@muddledgirl
@ashanty holky je hodne zly ze krvacim..pac ted jsem byla na wc a tampon vypada jako kdybych to dostala ☹

muddledgirl
27. pro 2013

@kackarebicerova no to je bohužel možné,.....ale jsou i vyjímky,které krvácí a je pak vše o.k.....testni zítra nebo pozítří...snad to bude dobré...

muddledgirl
27. pro 2013

@kackarebicerova já brala 3x denně ascorutin a naprostý klid...když jsem krvacela

kackarebicerova
27. pro 2013

@muddledgirl mam strach pac doktor rikal ze muze plod odejit s krci tak se bojim...ale dam de do klidu a vudu doufat

ashanty
autor
27. pro 2013

@muddledgirl já si to řídím sama. Stejně tak, kdy si dám dovolenou atd., ale kolem Vánoc jsem si tu 12tku dala s tím, že jsem v pohodě. Já nevím, zda to bylo tím. Každopádně to bylo ráno po tom. Ale necítila jsem se nijak přetaženě. Já jsem v teple, převážně u PC, jen občas musím i kolem lidí. Ale je možné, že to nevnímám a že je to na tělo prostě záhul, tak už na to kašlu.

ashanty
autor
27. pro 2013

@kackarebicerova To vypadá na příchod menstruace, některé ženy takto ani nezjistí, že jsou v tom. Určitě ti to ale řekne doktor.

kackarebicerova
27. pro 2013

@ashanty Ja uz proste nevim zda cekam nebo necekam. Zitra udelam test a oak uvidim co a jak ☹ Ale mimi chxi

ashanty
autor
27. pro 2013

@kackarebicerova Pokud odejde teď s krví, tak se hned další cyklus můžete pokusit o další.

1velrybka
27. pro 2013

@ashanty Já jsem zvažovala, že budu na nemocenské hned, když jsem otěhotněla, i když jsem neměla nejdřív žádné ty problémy. Špinění to nakonec vyřešilo a nemocenská byla jasná volba. Otěhotněla jsem 8. nebo 9. července. Jsem učitelka, takže přípravný týden mi měl začít v pondělí 26. srpna. No a od čtvrtka 18. srpna jsem na nemocenské. Bála jsem se chřipek, protože každý podzim měla půlka žáků i učitelů rýmu, kašel, chřipku atd. No a já na to dost trpím a vždycky pak ještě hodně dlouho škaredě kašlu. Na začátku těhu by to nebylo nejvhodnější. No a i ten stres - přecijenom i ve škole je ho dost. Ale bála jsem se toho, že když to nedopadne, že bude hodně nepříjemné se vracet, když to všichni budou vědět.

muddledgirl
27. pro 2013

@kackarebicerova mně je to jasný kočíí...právě jak psala ashanty, stává se to...ale lepší,když by to odešlo teď....než bůhví kdy..uvidíš čiči... 😉

veronika162
27. pro 2013

@ashanty Ahoj ja mela min. Tyden to stejne. Kazde rano tri dny trosku krvaceni jinak behem dne klid... i me dost pobolivalo bricho.... Dnes jsem byla na kontrole a mimco je uplne v poradku jen mam nizko placentu...jsem 13 tt

muddledgirl
27. pro 2013

@1velrybka No,u nás je obrovská drbárná...pracuji na pensionu+ dlouhodobé ubytovně...a stejně všichni rozdrbali už před rokem,že jsem šla na IVF...to Ti řeknu to bylo něco...když jsem přišla po pěti měsících z nemocenský,tak se mě x lidí ptalo,jestli jsem byla na mateřský....debilové,jak bych to asi stihla....no a ty chřipky, na ty taky trpim...a vždycky je chytnu,když je epidemie...a to pak je průšvih pro mimi v bříšku...... 😒

muddledgirl
27. pro 2013

@ashanty aha,tak to jo....jj,já myslím,že to může být tím dlouhým stáním..hlavní je,že nemáš hematom... 😉

ashanty
autor
27. pro 2013

@1velrybka přesně proto jsem to chtěla do 3tího měsíce udržet v tajemství, protože vím, jaké to je se vracet do práce po nevydařeném těhotenství. Po té jsem práci do roka měnila. Majitelé firem (někteří) nemají pochopení pro osobní život svých zaměstnanců. Jsem na managerské pozici a je to dost na nic v tomto ohledu. Bohužel.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru