Špinění na začátku těhu, mám trochu strach

jitukka
15. kvě 2014

Holky prosím Vás, tento týden bych měla dostat MS a mám i takové příznaky....bplest zad. bolest podbřišku...a dneska jsem zjistila že malo ale přece špiním...mám trochu strach....myslíte že to je prostě tím, že tělo jen zapoměla na to že jsem těhotná a chce menstruovat, nebo v tom vidíte něco horšího?? :(

evulinkab
15. kvě 2014

@jitukka Těžko říct, muže to být těhotenství, ale také nemusí.Já špinila u obou tehotenstvi v dobe, kdy mela dorazit MS.Bolelo me i bricho a myslela jsem, že to dostanu.Nakonec špinění ustoupilo, MS nedorazila a byla jsem tehule.Nezbývá než vyčkat...

evulinkab
15. kvě 2014

@jitukka Jo aha, ted se dívám a ty už tehotná jsi🙂
Doktoři tvrdí, že pokud je to špinšní,t ak to je vetšinou vždy známka toho, že se nic špatného nedeje, horší je čistá krev.Každopádne bych i tak šla k doktorce..!

me79
15. kvě 2014

Ja jsem tez cas od casu v prvnim trimestru spinila. Lekarka rekla, ze se nic nedeje. Jak je jiz zde napsane, nesmí jít o krev. Koncem 3. Mesice to samo přestalo.

vercik83
15. kvě 2014

taky jsem lehoulince zašpinila, jen jednou, nic to nebylo.o)

jitukka
autor
15. kvě 2014

No právě mám pocit že je to jako čerstvá krev...sice fakt málinko ale je...ach jo....zítra jdu na prohlídku a snad mi řeknu že je vše OK:....:(

klouzek
16. kvě 2014

Také jsem špinila jen jednou a to na konci 3m,měla jsem hematom a ten to způsobil....doktorkami dala nějaké tablety na zavedení a bylo po problému

martakl
16. kvě 2014

Ahoj, já jsem teď v 10tt taky jednorázově zašpinila, miminko je naštěstí v pořádku. Dostala jsem Utrogestan na podporu těhotenství a kdyby něco, mám jet přímo do nemocnice. Tak snad to i u tebe bude v pořádku.

maia74
28. kvě 2014

Ahojky, jsem v 10tt a pokaždé když bych měla dostat menstruaci jsem špinila. Pokud to není krev, u některých těhu je to prý normální

gass
18. čer 2014

ahojky, mám dotaz, jsem cca v 7 týdnu a po tom co jsem šla na záchod na velkou, tak jsem začala lehce špinit. jako čerstvá krev. Doktorka si mě objednala až na polovinu července, protože má dovolenou a nemá zástup. myslíte ,že je to normální nebo jen prasklá žilka? díky

arabiana
18. čer 2014

@gass Pokud je čistá krev jela bych okamžitě na pohotovost.

gass
18. čer 2014

no je to spíš takové narůžovělé. ne úplně čirá krev.

myskaa23
18. čer 2014

Hholky taky mam dotaz vcera a dnes po wc sem na papiru objevila,trosku tmaveho hlenu,je to normalni,?

krasnydenvsem
20. čer 2014

@gass ahoj já mam to samé stejnou barvu už 3 den byla sem u lékaře řekl že mam polehávat žádné prudké pohyby nic těžkého ne zvedat žádný sex mam prášky včera už nic nebylo čista vložka a dnes zas že to muže praskat žilka jak roste embryo .A že kdyby začalo krvácet tak do nemocnice jo ještě z prominutím že píšu ta krev smrdí nebo spíš ten výtok sem v pátém týdnu a jak sem byla u lékaře neviděl žádný hematom . co jsem tady četla tak hodně špiní a dokonce pořádně krvaci že se to stava v prvním trimestru

gass
20. čer 2014

já už taky naštěstí v poho.. asi praskla možná nějaká žilka.. už jsem se zklidnila.. díky 🙂

krasnydenvsem
21. čer 2014

@gass no vidíš u mně taky klid ale pořad běhám na záchod bude to dobri

merhanice
23. říj 2019

Krvácela jsem třikrát. V 6., 7. a 8. týdnu. V prvních dvou případech jsem jela na pohotovost, potřetí už jsem tam ani nejela, řekli mi, že do dvou vložek je to v pohodě a jezdit nemusím. Krvácení může mít řadu příčin - prasklá cévka, jak se to tam všechno roztahuje, hematom, může se ještě objevit i menses apod. Každopádně s tím doktoři nic takhle brzy neudělají. V podstatě mi řekli, že nemá cenu jezdit na pohotovost, protože když to bude potrat, stejně to nezachrání a když ne, tak je to v pohodě. Takže u druhého dítěte, když jsem v prvním trimestru špinila, už jsem nikam nejela a počkala na klasickou prohlídku u svého gynekologa.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru