Špinění v 1. trimestru. Někdo podobně?

17. led 2023

Ahoj, když jsem byla v 5+3 tt, začala jsem špinit. Druhý den jsem byla na kontrole a příčinou byl drobný hematom. Na další kontrole jsem byla v 6+5 tt, hematom se vstřebal a já jsem pomalu přestávala špinit, pak jsem nešpinila 3 dny vůbec. Celou tu dobu jsem byla doma a maximálně šla na nákup. Dneska jsem 7+4 tt a přes noc jsem zase začala špinit. Dneska jsem byla i na kontrole a vše je ok, bez hematomu, plod má ukázkovou velikost, prostě vše jak má být, až na to špinění, po prohlídce jsem měla i trochu čerstvou krev. Máte podobné zkušenosti? A přestaly jste špinit aspoň po ukončení 1.trimestru? Beru gynprodyl a ascorutin, ale evidentně to nepomáhá.

jjasmina
17. led 2023

U mě to nikdy nedopadlo, ale někdo i krvácí celé tehu a ok no

janches
17. led 2023

Já jsem krvácela a špinila celý první trimestr i část druhého. Ze začátku to bylo z velkého hematomu, pak už ho dr. neviděla, ale pořád jsem špinila. Údajně jsem měla nízko placentu a ta tlačila na porodní cesty, které jsou hodně prokrvené a citlivé a tak tam prý praskaly žilky a z toho jsem špinila. Brala jsem utrogestan a pak jsem se dozvěděla, že i on může způsobovat špinění. Vysadila jsem a špinit jsem přestala 🙏. Tak snad to vydrží. Teď jsem 21tt.

vikysek0987
17. led 2023

U mě špinění v 10.týdnu znamenalo konec....

marianarem
17. led 2023

Ja som v 5tt aj krvacala a potom som este niekolkokrat spinila a bolo vsetko ok.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru