Špinění v 18tt, dopadlo to nakonec dobře?

ronikaaaa
12. led 2015

Ahojte,
v sobotu ráno jsem začala špinit, tak jsme jeli na pohotovost a řekli že miminko je v pořádku a že vcelku nevidi nic špatného proč vlastně špiním.Jen měla menší podezření na nějaký hematom, ale špatně se jí tam ultrazvukem dostávalo, takze nic konkretního mi vlastne nerekla. Jenom že se nemam namahat a ted nejaky čas nemít pohlavní styk a předepsala mi Ascorutin. Jak jsem si pak četla příbalový leták k Ascorutinu, tak jsem se lekla kdyz jsem cetla ze neni vhodny pro tehotne, ale pak jsem si na forech nasla ze to hodne gynekologové predepisují a snad by mi nepredespala nic co by me nebo miminko mohlo ublizit, tak jsem to zacala uzivat. Vcera uz jsem nešpinila, ale dnes ráno zase trošku špinění. Snad bude vše v porádku nebo jenom přece je to naše první miminko tak z toho nemam dobrý pocit i kdyz mi na pohotovosti rekla ze je vse v poradku. Prosím vás jak jste taky nektera mela problemy se špiněnín v 18 a 19tt napište mi jestli všechno nakonec dopadlo dobře at se aspon trosku uklidním. Nechci se tím stresovat kvuli mimču.
Děkuji a přeji hezky den 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru