Špinění v 6-7tt-krevní sraženina na UTZ, máte zkušenost?

luckag2
17. bře 2014

Ahoj holky,chci se zeptat jestli nemá někdo podobnou zkušenost. Jsem zhruba něco kolem 6-7 tt a začala jsem špinit. Na gyndě zjistila nějakou kreví sraženinu kterou viděla na ultrazvuku,dostala jsem Duphaston a klidový režim. Má někdo podobnou zkušenost? A jak nakonec těhu dopadlo? Už mám po jednom zamlklém ☹
Děkuji.

luckag2
autor
17. bře 2014

nikdo nemáte zkušenost?

zuza01
17. bře 2014

Já jsem měla hematom v 9tt, o mimčo jsem přišla, ale důvodem prý nebyl ten hematom... Uvolnil se mi celý najednou, ale mimčo s sebou nevzal. Jinak znám konkrétní případ, kdy se hematom vstřebal a všechno ok. Takže odpočívat. Taky jsem potratila, dokonce dvakrát, tak chápu strach...

hancazivocich
17. bře 2014

@luckag2 - mám za sebou těhu s hematomem - přibližně cca 2 cm na něco... Krvácení kolem 9. týdne.. Šlo o jakoby začínající nebo končící MS - krvavý hlen, nebo slabé krvácení, občas špinění po utření.. Po velké..
Dej klidový režim, nohy hore, já dostala i ascorutin... Na kontrole ve 12. týdnu po hematomu ani známka. A od kolegyně vím, že její ségra měla u dvou těhu i větší.. A oba kluci jsou v poho - jeden je v pubertě, druhý do ní vplouvá

luckag2
autor
17. bře 2014

@hancazivocich Děkuju moc,snad to tak dobře dopadne i u nás,po předešlém zamlklém těhu už mám strach ze všeho ☹
@zuza01 Děkuji za reakci,ten strach je šílený 😖

hancazivocich
17. bře 2014

@luckag2 - ten strach bude do konce, ale mně pomohlo nelézt moc na net, jak zmizel hematom, tak jsem nepátrala po ničem dalším, snažila jsem se nebrat si to...
Srdíčko už máš? Nic těžkého nezvedej, nesexuj a uvidíš...Hlavně té krve nesmí být moc a nesmí být čerstvá... Jinak drobné špinění může znamenat i to, že se ten hematom postupně vyprazd'nuje...Držím pěsti!

luckag2
autor
17. bře 2014

@hancazivocich krev zatim nemám jen hnědý výtok...a srdíčko také ne. Tak snad za týden na kontrole bude vše ok musím doufat 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru