Špinění v 6. týdnu těhotenství, co to může být?

petrac1984
25. pro 2012

Ahojky, mám potvrzeno, že začínám 6 týden, dneska jsem se trochu vylekala, měla jsem menší špinění, nebyla to jasná krev, spíš takové dohněda, ale stejně. Nevíte co to může být nebo co s tím můžu dělat? K doktorce jdu na kontrolu až 9.1.2013.

lenicka2323
26. pro 2017

@snezenka123 Také jsem špinila brala jsem utrog. 2-0-2 a ascorutin ted jsem ve 14tt a uż několik dni je klid ale u mě byl i hematom.

snazillka
8. únor 2018

Ahoj maminky a snazilky chtela bych trochu uklidnit dne 4.2. Jsem byla na pohotovosti v nemocnici kvuli spineni udelali mi ultrazvuk byl tak gestacni vacek a byla jsem 5+3 rekli mi ze je vse v poradku to spineni mi stale nedalo a zasla jsem si v utery 6.2 na gyndu tam me doktorka prohlidla a viděla take spineni a tentokrat zmerila vacek a 7.2 bych. měla byt v 6tydnu mam strach zkrz spineni nechci nic zanedbat a nic jineho tam nevidela a ani zadne prasky mi nedala pristi kontrolu mam 16.2 a to jdu na ultrazvuk kdyz mi doktorka rekla ze buud začínat 6 tyden tak si myslim ze to roste mam hrozny strach a. doufam ze to prestane newim jestli je to dobre napsane a jestli to pochopite predem moc dekuji a preji hezky vecer

snezenka123
9. únor 2018

@snazillka ahojky a viděla i v tom gestačním váčku i něco? žloutkový váček? atd:

snazillka
10. únor 2018

@snezenka123 ahoj videli tam byla jsem vcera na ultrazvuku a bylo vidět uz i srdicko tak je to asi vse v poradku

snezenka123
10. únor 2018

@snazillka to je moc dobře🙂 přeji hodně štěstíčka i zdravíčka❤

snazillka
11. únor 2018

@snezenka123 dekuji vam take ☺

simulinek
12. črc 2018

Ahojky já jsem taky dnes byla u doktora taky jsem zacla krvácet jsem v 6tydnu tehotenctvi a doktor my oznámil že o to přijdu nevím jak ma bejt miminko velké v 6tydnu ale moje mělo 4mm a prej nemám šanci aby to umně udrželo že to zanikne

simulinek
12. črc 2018

Přeji všem hodně štěstí a zdraví

ivuska1986
12. črc 2018

@petrac1984 ahojky, ja mela v sestem tydnu to same, akorat jsem spinila hodne a mela jsem silne bolesti bricha a zad, uz jsem myslela, ze o mimco prijdu jak to bolelo, mazala jsem k doktorovi, dostala jsem ascorutin a druhy den bylo po vsem, zmizelo spineni i bolesti, znovu se objevilo cca za tri tydny, dostala jsem k ascorutinu utrogestan a to jsem brala do konce 12 tydne. Mimco v poradku, ted je ji skoro deset měsíců💓

absintka19
12. črc 2018

@simulinek v 6tydnu velikost odpovida....koukni orientacni tabulku

saminomimino
12. črc 2018

Vůbec tě nechci děsit,já zašpinla maličko jedenkrát ve 4 těhu a mám zdravého syna,ted kdy jsem čekala 5 té dítě,jsem zašpinila dvakrát maličko dva dny po sobě nárazově hnědý hlen,bohužel miminku se zastavilo v 10tt srdce zamlklé těhotenství,takže je to loterie,může to něco být a tak vůbec nemusí,držím pěsti!

snazillka
12. črc 2018

Ahoj holky me taky trápilo spineni na zacatku a strasili me s potratem ted jsem ve 28 tydnu a obcas nekdy zaspinim a mala je v poradku vsechny testy vysli v pohode a na konec se zjistilo ze mam nizko placentu ale ted uz se pomalu vytahuje takze bych byla na druhou stranu v pohode ale vim ze se to rekne lehce ale verila jsem tomu ze to dopadne dobre

snezenka123
13. črc 2018

já špinila dvakrát v posledních dvou těhu...u minulého jsem i přes utrogestan začala hnědě špinit někdy v 5-6tt, a zjistilo se, že mi roste jenom gestační váček, bez žloutkového a bez plodu, v 6+5 se to bohužel potvrdilo😞
U nynějšího těhu jsem slabě krvácela ještě před termínem ms, den před termínem ms jsem našla // a nasadila hned utrogestan..trvalo to špinění a slabé krvácení ještě cca týden...potom byl týden klid a jednoho dne krvácení, silnější, a velká bolest břicha..zvýšila jsem dávku utroše, nasadila ascorutin a přešlo to v dvoudenní špinění...za 5 dní na to jsem začala silně hnědě špinit...ale ráno na pohotovosti vše ok, bylo už vidět miminko i se srdíčkem❤
potom byl dlouho klid a až někdy kolem 15tt těhu jsem dva dny hnědě špinila zase😕
nyní jsem 23tt a doufám a modlím se, aby bylo všechno už ok a doklepali jsme to až do termínu porodu❤
Jinak s prvními třemi dětmi jsem nešpinila nikdy.

simulinek
14. črc 2018

Ahojky já jsem ve čtvrtek potratila začala jsem krvácet a nevím jak se stim vyrovnat

snazillka
14. črc 2018

@simulinek ahoj tak to je mi lito takze na konec mel doktor pravdu neboj priste to vyjde ja cetla ze po potratu za tri mesice.to pokoušeli znova a vyslo to a mininko bylo v poradku a zdrave preji ti mnoho stesti a sil zvladnes to ale vim je to tezky

simulinek
14. črc 2018

@snazillka ano to je a já přitom neměla žádné bolesti nic nechápu to

lenicka2323
14. črc 2018

@simulinek Držte se! zažila jsem si to take potratila jsem v 16tt a po pul roce jsem otehotnela znovu sice byli problémy ale ted mi tu spi krasna 12 denni holčička 👍😊 příště to uz určitě dopadne dobře a dočkáte se miminka!

simulinek
15. črc 2018

@lenicka2323 děkuji snad se my to povede znova byla jsem krátce tak snad to bude brzy

lenicka2323
16. črc 2018

@simulinek určitě povede! Ja jsem se na to přestala soustředit a najednou pozitivní těhu test 😊

simulinek
16. črc 2018

@lenicka2323 dekuji

simulinek
16. črc 2018

Ahojky teď moc ničemu nerozumím ve čtvrtek my doktorka řekla že jsem potratila a dnes se dozvím že tehotenske hodnoty stoupají ale miminko není vidět je to ještě malé asi jsem blbá a mám nepravidelnou menstruaci mívám to 25az42dni poslední MS jsem měla 28kvetna a ovulaci jsem měla 18cervna takže miminko bude asi 4tydny ale já jsem 7tydnu jak to miminko dožene a nebát se že budou zas špatně zpravy

snazillka
16. črc 2018

@simulinek ahoj a to jsi mela potratit samovolne a nebo jsi.mela byt na interupci? Jestli hodnoty stoupají tak je to nejspis na dobre ceste ne četla jsem ze se.miminko ukazalo pozdeji a.rovnou se.srdickem budu ti drzet palce at vse.dopadne dobre

simulinek
17. črc 2018

@snazillka ne doktor my řekl že jsem potratila pac na ultrazvuku nic neviděl a když jsem mu řekla že nemám pravidelnou menstruaci tak my dělal odběry a ultrazvuk dva doktoři my to řekli že jsem o to přišla jen jeden doktor čekal na vysledky sice jsem to obrecela ale sem ráda že hodnoty stoupají a aby bylo miminko brzy vidět i na monitoru a dobře se vyvíjelo a spineni ustalo

absintka19
17. črc 2018

@simulinek kdy mas kontrolu? V kolikatem tt by jsi mela byt dle utz a v kterem dle posledni MS? Jaka je hodnota hcg? Jsem trosku zmatens z toho co pises, muzes upresnit? Ja jsem krvacela do 18tt a mam doma zdravou 14m holcicku, taky mam cyklus 40-60 dni. Holcicku mame z IVF.

simulinek
17. črc 2018

@absintka19 ahoj já mám mesicky 35az42dni poslední menstruaci jsem měla 28kvetna takže bych měla bejt 6nebo7tyden ale včera my doktor řekl že nezáleží v jakém jsem tydnu tady jde o miminko já jsem ovulaci měla 18cervna takže miminko je v 4tt pac není vidět na ultrazvuku na kontrolu chodím 2do tydne na odběr krve a pak ultrazvuk a podle krve to stoupá v pátek jsem měla 381 a včera 801 takže to stoupa

simulinek
17. črc 2018

@simulinek a spinit nebo krvácet jsem začala minuli čtvrtek nikdy to ustane a nikdy zas začne ale jen když něco dělám mám doma 8letou dceru do práce nechodím mám neschopenku ale v září bych chtěla jít než půjdu na mateřskou

simulinek
17. črc 2018

Minuli týden my doktorka řekla ať si koupím vitamíny kyselinu listovou plus čaj pro těhotné jinak nic zvláštního nemám nikdy jsem tohle nezažila abych měla v tehotenctvi spineni doufám že to přejde a miminko bude v pořádku tohle je vymodlene

absintka19
17. črc 2018

@simulinek miminko se ale nepocita od ovulace.

absintka19
17. črc 2018

@simulinek to stoupa ALE patek 381 a pondeli 801...no snad to bude dobre, stari je dle utz. V deloze bude videt az od 1000hcg takze si pockej a rekne ti jak je stare, jak se vyviji a pod. Asi byt tebou bych byla v klidu. Ja jsem teprve 4tt a klidne jsem, u prvniho jsem krvacela az do cca 18tt. Hlavne nestresovat.

simulinek
17. črc 2018

@absintka19 to je se snažím bejt v klidu jak jen to jde sem ráda že jsem o to nepřišla když ty první my to řekly

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru