Špinění v 6. týdnu těhotenství, co to může být?

petrac1984
25. pro 2012

Ahojky, mám potvrzeno, že začínám 6 týden, dneska jsem se trochu vylekala, měla jsem menší špinění, nebyla to jasná krev, spíš takové dohněda, ale stejně. Nevíte co to může být nebo co s tím můžu dělat? K doktorce jdu na kontrolu až 9.1.2013.

x_kaatja
17. lis 2015

Ja jsem taky spinila a nakonec to byl zanet. Nic vazneho, ale resit se to musi. Tak bych radsi zasla ke gynekolozce, za to nic nedas.

hodbodova
18. lis 2015

@evade Už jsem nestačila včera napsat. Jak jsi se rozhodla?

evade
18. lis 2015

@hodbodova Nebyla jsem v nemocnici,zítra zajdu na gynekologie.A pak se uvidí co mi poradí gynekolog.Já vůbec nevím jestli jsem těhotná, anebo ne.Doktor na pohotovosti těhotenství nepotvrdil, pri děloze nic nevidí. Nepotvrdil ani mimoděložní těhotenství. Proto nechapu důvod na laparoskopiu. Bohužel začala jsem špinit, jasná června krev. Já už nechápou nic,HCG v krve je 560, TT dělám každý den a každý den ta druhá čárka je silnější. Ten doktor na pohotovosti, byl moc nepříjemný, nic mi nevysvětlil.Tak uvidím co bude zítra na gyn,mám strach protože vůbec nevím co se somnou děje.

hodbodova
18. lis 2015

@evade Hlavně se pokus být v klidu a zítra zajdi hned na gynekologii...tam určitě budou mít větší pochopení než nepříjemný doktor na pohotovosti. Já jsem v 7tt také špinila,ale nebyla to jasně červená krev,ale jen taková světle hnědá. Můžeš třeba takhle špinit,protože se uhnizďuje oplodněné vajíčko.....Věřím ,že vše dobře dopadne a držím palce 🙂

haniik1991
16. pro 2015

Ahoj všem, potřebovala bych poradit. Včera jsem začala špinit (hnědý výrok) dnes to pokračuje ale je to hlavně na papíře. Jinak břicho nebolí nic. Co mě znepokojuje že do minulého týdne kdy jsem byla na kotrole mě břicho pobolívalo jako před MS. Doktorka říkala že to je normální jak se vše prokrvuje dala mi potvrzení ze 10.12. to bylo 5tt+2. Kde byla vidět dutinka 5mm. Na kontrolu mam jít až 23.12. a teď začalo to spineni, takže nevím jestli mam doktorce volat nebo počkat ještě týden.

mymetka
16. pro 2015

@haniik1991 Mám dost čerstvou zkušenost, špinění je ok. Pokud začne jasná červená a víc než špinění, tak šupajdi k dr termín netermín. Oni s tím sice moc neudělají, ale předepíšou ti klid a něco na podporu a pak se uvidí. Hnědý výtok nemusí nic znamenat, mohla prasknout jen nějaká cévka. Držím pěsti.

pekkaa
16. pro 2015

@haniik1991 kolem toho 6teho-7meho tydne je to fakt dost caste. Ja jsem taky mela tento hnedy vytok.
Samozrejme jsem se vylekala a letela k dr. Predepsal mi utrogestan a prestalo to.
Jestli chces mit klid tak tam taky bez. Moc se s tim ale delat neda. Ale jak pisu, je to hodne caste a nemusi to byt nic.

haniik1991
16. pro 2015

Moc vám děkuji za informace 😊 pokud by to začala byt krev jako taková tak ji zavolam a domluvím se na kontrolu. Ted jsem do konce týdne doma takže budu odpočívat a snad to přestane. Někde jsem četla ze to může být z nedostatku vitaminu C ale nikdo to pak zpětně nepotvrdil. Tak nevím. Ale jsem rada, za ujištění že to je časté. Je to moje první a zatím to nikdo z rodiny neví, takže není s kým to moc probrat. Takže jsem rada za vaše zprávy. 😊

keny123
16. pro 2015

Ja mam spineni ale krev vzdy rano nic nepodcenuju a ted sedim v cekarne a cekam na uzv jako samoplatce

zuzana_ka
16. pro 2015

@keny123 DRŽÍM PĚSTI...

keny123
16. pro 2015

@zuzana_ka moc dekuju

martinka01010
21. pro 2015

Dobrý den,prosím vás o radu jsem okolo 6 týdnů těhotná včera jsem začala spinit jela jsem tedy k lékaři do nemocnice navrhli mi hospitalizaci ,přiznám se odmítla jsem ji skrz vánoce mám doma syna nepřipadalo mi to tak vážné tak mi doporucily aspoň také Ascorutin ,dnes jsem byla u svého gynekologa ten mi napsal okamžitě neschopenku klid na lůžku žádný pohlavní styk vzhledem k Tomu že jsem před zkoro 7 měsíci samovolne potratila, ještě mi doporučil změnu léků na tlak mám vysoký od prvního porodu... Teď ležím ale mám mírné bolesti v podbřišku myslíte že to může být o5 potrat ? Mám strach.... Předem děkuji

mymetka
21. pro 2015

@martinka01010 a je to hnědá nebo červená?

keny123
22. pro 2015

@martinka01010 tak jak to s tebou vypada me spineni zatim od nedele obchazi ale jinak jsem resila to same a vse okprej to byt muze

martinka01010
22. pro 2015

@mymetka hněda trosku byla červena mam i mirne bolestí. .

martinka01010
22. pro 2015

@keny123 stále spinim beru ty leky Ascorutin mam i mirne bolesti. .kéž by to bylo jak pisete normální. ..

jhoki
22. pro 2015

@martinka01010 Může to být i zánět, když máš bolesti. Měli by ti na gyndě udělat stěry a poslat na kultivaci. Nepředepsali ti utrogestan?

keny123
22. pro 2015

@martinka01010 já jsem to mela 14dni....ted zatím od nedele klid..hodne to bylo lepsi když jsem do sebe lila vodu s citronem třeba ul citronu vymačkat na 2-3dc vody a tak to vypit několikrát za den... zkus to!je to céčko a to zastavuje krvácení... ze mě šla i krev a sliznice...a vse je ok..

martinka01010
22. pro 2015

@jhoki nn nic takového my nepredepsali na kontrolu jdi AZ 4.1 .2016 zjistit srdeční činnost

martinka01010
22. pro 2015

@keny123 říkáte vodu s citronem? Hned jdu na to. .ted jsem vylezla z vany už jsem našla červenou krev trochu te sliznice netece to jako voda. ..snad bude taky vše ok

jhoki
22. pro 2015

@martinka01010 Tak se zeptej na ty kultivace, pro jistotu. Utrogestan je dobrý, hodně se dává v kombinaci s tím ascorutinem. Pokud by se to zhoršilo a bolesti přetrvávaly, jela bych na pohotovost. Držím palce!

martinka01010
22. pro 2015

Dekuju snad to přejde už jsem si vypila ten citron. ...zeptám se na to. ..

keny123
22. pro 2015

@martinka01010 já jsem cetla ze ty pripravky jsou vsecko jakby placebo je to ničemu prestane to samo... a žádná vana!a sprchování v horké taky ne! zkuste tu vodu s citronem a magnesium..

martinka01010
22. pro 2015

Tak jsem potratila lezim v nemocnici. .byli mi řečeno že se to nevyvyjelo a děloha to automaticky vypudila ven. ..ale proc? Už po druhe? ☹

jhoki
22. pro 2015

@martinka01010 To mi je líto ☹ Přišla jsem o mimi před 3 lety ve 24 t. Asi ti teď nikdo neřekne, proč se to stalo, příčin je spousta. Pokud se to opakovalo, vyžádala bych si nějaká vyšetření, jestli se na něco nepříjde. Hematologie, genetika, hormony a proč máš taky vysoký tlak, zeptej se na ten utrogestan.

pekkaa
22. pro 2015

@martinka01010 to me moc moc mrzi☹

pekkaa
22. pro 2015

@jhoki ve 24tt??!! Jezis, to me uplne desi.. A jak to? Byl na to nejaky duvod?

jhoki
22. pro 2015

@pekkaa Myslím, že nejsem první ani poslední, je to dost složité. Byl to už předčasný porod, je to sice hnusné, co teď napíšu, ale tehdy bych byla radši za potrat na začátku těhu než ve 24.t.

jhoki
22. pro 2015

@pekkaa Hlavní je pozitivní přístup a optimismus, myslím, že nejvíce mi uškodily stresy v práci.

keny123
22. pro 2015

@martinka01010 panebože to néé :(( to je mi moc líto

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru